BeYu

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timi92, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Douglas
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes, matt alapozó púderes hatással, különösen kevert bőrtípusra.

A bőrproblémákat jól fedi.

Zuzupet

2013. november 11.

Hm.. Hát az érzelmeim vegyesek!Először is sajnos sötét lett a szín amit választottam(ami a bolti fénynél tökéletesnek tűnt)!Másodszor 3-4 óra múlva olyan mintha zsíros bödönbe fejeltem volna!!!Mattító????Nem az!Viszont nem szárít és nem bántja a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

Timi92

2013. március 9.

Nagyon kellemes illatú, állaga krém szerű. Könnyen lehet vele dolgozni és szépen elfedi a bőrhibákat. Én ugyan egy kicsit sötétebb árnyalatot választottam mint kellett volna (mivel nyáron vettem) ezért néha kicsit elűtott a bőrömtől, de ha megfelelő tónust választunk akkor egyáltalán nincs maszkhatása. Problémás bőrön a hatása kielégítő, de akinek nincsenek bőrproblémái azoknak kiválló alapozó lehet. Száraz bőrre inkább javasolnám, mert hidratálót is tartalmaz, ami adagolásnál néha látható volt benne (a krémes bázis néha kis csomókban jött ki a tubusból, de ezt utána könnyen elvegyítettem az alapozóval) Az alapozó olajmentes és a nevében is benne van hogy mattít, de én zsírosbőrre azért nem használnám. Az adagolásával nem voltam teljesen elégedett, mert néha sokkal több jött ki a kelleténél. Pozitívum még, hogy annak ellenére, hogy naponta használtam elég sokáig bírta. A csomagolása és szerintem a minősége is ár érték arányos, 7000 Ft körül lehet a Douglasban kapni. Én összességében elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Hidratálók: Cyclomethicone