BH Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katja, Módosítva: 2014. október 8.

10 féle matt és csillámos pirosítót tartalmazó paletta barackos és rózsás árnyalatokból

johitimi

2018. november 12.

Nagyon jó paletta, szép színekkel, könnyen felvihető és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon jó paletta, szép színekkel, könnyen felvihető és tartós.

hajnalcsillag

2016. augusztus 12.

Nekem a Glamorous paletta van meg, ennek a testvérkéje, de az nincs ide feltöltve. A paletta egyébként gyönyörű, a színek abszolút kihasználhatóak. Kicsit poroznak a palettában, de kit érdekel. Az arcomon már nem. Nagyon pigmentáltak, de nem úgy, hogy beleérinted az ecsetet és máris ötszáz kiló van az arcodon, hanem szépen beletunkolod és felviszed. Lehet építeni, a színeket keverni, van benne egy gyönyörű barackos highlighter és nem mellesleg az összes szín tökéletes szemhéjpúdernek is. Nagyon örülök hogy végül megrendeltem ezt a palettát, mert a MUR után nagyon csalódott voltam. Lehet, hogy mostanában sűrűbben fogom majd látogatni a bhcosmetics.comot. A .hu-t nem. 5 csillag a palettának, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Eszterke93

2016. július 25.

Jó kis paletta, változatos színekkel, kicsit porzik de nagyon jól felvihető és szép, erőteljes a színe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Rittus89

2016. május 25.

Jó kis paletta, van benne matt ès csillogós szín is. Van 3 szín bronzosításra/kontúrozásra. Nagyon baráti áron vettem német webshopból. Nem volt annyira egyszerű rátalálni. 13 euro volt. Jó választás, nem csalódtam benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.