Bielenda Professional Cleansing Face Gel with 10% Mandelic Acid + AHA +Lactobionic Acid

Bielenda

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2020. április 20.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hámlasztó gél, amely feszesítő, gyulladás csillapító, hidratáló hatású. Használata segít csökkenteni a hiperpigmentációt, az irritációt, a pattanásokat, a pórusok illetve a ráncok méretét.

6vilag

2022. február 19.

Elég jó árban kapható, ezért gondoltam kipróbálom. Este arctisztításként felkenem, fürdésig marad, ekkor kerűl lemosásra. Újabban rájöttem, hogy csepegtetek a szónikus arctisztítómra és így masszírozom be, ez is elég jó megoldás. Bár nem tudom, hogy minek köszönhető, de foltokban kivilágosodtak a szilikon sörtéi a tisztítónak, és csak ezzel használtam , nem tudom, hogy ilyen erősek lehetnek-e a benne lévő savak. ..
Egy ici-picit csípett az elején, de engem ez egyáltalán nem zavart és már amúgy is hozzászoktam, vagy már nem is csíp, nem tudom melyik, de nincs vele semmi baj.
Eddig szeretem, extra zsíros bőröm van, néha jó kis pattanásokkal, enyhe rosaceával. Csodát nem várok, de ha a zsírosodáson segít valamit, már megérte. De eddig amúgy is, mert kellemes az érzés használat után. Volt némi hámlás is nálam, melyet eltüntetett. Beszereztem a testvéreit (hidratáló, szemgél) is. Kiváncsi vagyok, milyenek lesznek, az oldalon úgy írták, professzionális termékek, kozmetikusok számára kifejlesztve. Az ára meg teljességgel elfogadható, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Lactobionic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Methylparaben i I ta I par 0 0