Best of Beauty 2019

Bielenda Skin Clinic Professional Aktív Bőrfiatalító Hidroplasztikus Anatómiai Arcmaszk

Bielenda

Ár:   790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Professzionális készítmény érett bőrre:

• Hatékony bőrfiatalító hatás
  • Ráncok csökkenése
  • Revitalizálja az epidermiszt

A maszk helyreállítja az érett bőr feszességét, rugalmasságát, nedvességtartalmát, szerkezetét és színét. Hatékonyan csökkenti a meglévő ráncok láthatóságát és megakadályozza az újak kialakulását. Tökéletesen kisimítja és revitalizálja a hámsejteket, csökkenti a bőrpírt és ragyogást ad a bőrnek.

NÖVÉNYI EREDETŰ A-VITAMIN – a retinol egyik alternativája, megakadályozza a ráncok kialakulását, serkenti a kollagén szintézist és a bőr megújulását, növeli a bőr rugalmasságát.

PHYTO CELL TEC™ ARGÁN NÖVÉNYI ŐSSEJT – liposzómákba zárt őssejtek, melyek behatolnak a bőr mélyebb rétegeibe, stimulálják az új, fiatal őssejtek termelését. Késleltetik a bőr öregedését, revitalizálják, regenerálják és felfrissítik a bőrt, ezáltal gátolják az újabb ráncok kialakulását és csökkentik a már meglévő ráncok mélységét.

VITAMIN KOKTÉL – hatékonyan védi a bőrt az öregedéstől. Regenerálja és erősíti a bőrt, visszaadja fiatalos ragyogását és csökkenti az elszíneződéseket. Javítja a bőr feszességét és tömörségét, csökkenti a ráncokat és gátolja az újak kialakulását.

Ráncok látványos csökkenése – 87%

Láthatóan fiatalabb bőr – 89%

A bőrgyógyászok felügyelete alatt végzett IN VIVO tesztek, amelyeket nők 25 fős csoportján végeztek 6 héten keresztül, azt mutatták ki, hogy a szérum, a krém egyidejű használatával képes 10 évvel visszafordítani a bőr biológiai életkorát.

Szaszmancs

2015. január 6.

Pixiben kaptam és izgatottan vártam már, hogy kipróbálhassam, ugyanis még nem volt szerencsém ilyen típusú arcmaszkhoz. A kialakítása szerintem rendben van, könnyen fel tudtam helyezni az arcomra, rá is tapadt rendesen, nem száradt ki a végére sem, ugyanis bőségesen át van itatva anyaggal. 20 percig hagytam fent, egy darabig furcsa bizsergető érzésem volt, de nem kellemetlenül. Eltávolításkor még jól áttöröltem vele az arcom, hogy a maradék jóság is a pofimra kerüljön, miután beszívódott még tonikot is használtam, ahogy a csomagoláson írták. Kellemes érzetű volt a bőröm utána, szebbnek is láttam és egyáltalán nem pirosodott ki. Ezután alvás következett, reggelre pedig olyan arccal ébredtem, amilyennel már rég nem: sima, puha, irritációmentes. Ezek szerint az illatanyag nem bántott, szerencsére nem is volt annyira erős. Összességében elégedett vagyok a termékkel, többet kaptam, mint vártam, de utánanézve az árának nem hiszem, hogy a rutinom részévé fog válni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Isomalt
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.