Bilka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiskakukk, Módosítva: 2014. január 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

Köröm és kézápoló krém vörös szőlő kivonattal. Tápláló és hidratáló hatás. Fiatalító hatás! Bőrvédő krém Vörös szőlő kivonattal, A-vitaminnal, glicerinnel és UVA / UVB védelemmel. Stimulálja a kollagén kialakulását és táplálja a körmöket. Gyengéd védőréteget képez a bőrön és a körmön a hideg a szél és a nap ellen. 24 órán keresztül tartó védelem. Eredmény: Nem ragadó puha és finom kézbőr, egészséges körmök!

Kiszerelés: 65 ml

Elkofen

2016. június 2.

Az állaga valóban inkább folyékony. Közepes hidratáló hatású, szóval volt már jobb kézkrémem is. Viszont csak 500 Ft-ba került, úgyhogy nem várok szuper hatást. Gyorsan beszívódik és nem marad utána ragacsos, zsíros érzet. Az én száraz kezeimre ez a krém sajnos kevés. Az illata nagyon erős és egy az egyben a kékeslila othello szőlőfajta illata. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Floi

2016. április 10.

Nagyon fincsi pirosszőlő illata van, szerettem sokáig szagolgatni a kezeimet, miután bekentem. Hamar beszívódik, könnyű krém, viszont sajnos az a kategória, aminek a puha selymes érzetét az első kézmosással lemossa az ember, és utána mintha nem is kent volna rá semmit. Olcsó, de csak a fincsi illat miatt ér meg nekem 3 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

csemi

2016. február 25.

Szeretem az illatát,gyorsan beszívódik és jó érzés marad utána a bőrömön , nekem nem kell óránként kenegetnem , teljesen elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

kiskakukk

2014. január 25.

Az állaga nagyon folyékony, hatását tekintve: közepesen hidratál. Illata határozottan a mustra emlékeztet. Nem téli kézkrém, óránként kell használnom. Ajándékba kaptam, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Antioxidánsok: Retinol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin