Best of Beauty 2019

Shiseido

Ár:   29 190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mamba22, az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. április 17.

Ár:   29 190 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Korrekciós szérum, speciálisan kifejlesztett forradalmian új exluzív összetevővel - Bio corrective complex-szel. Állítólag fokozza a kollagén, elasztin és hialuronsav termelődést. Erőteljes eredményeket, és látható javulást igér.

Nooora

2016. november 23.

Az egyik legjobb szérum amit eddig használtam. Nekem nagyon tetszik az állaga, mert inkább krémes mint folyékony, gazdag, selymes a textúrája és nagyon finom, elegáns illata van. Az éjszakai krém alá szoktam felvinni, és az egyik leghatékonyabb bőrsimító, hidratáló készítménynek tartom. Szerintem még önmagában, krém nélkül is megállná a helyét.
Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 23.

Szuper!

aszparágusz

2015. december 20.

Másfél hónapja használom, külföldi oldalak véleményei alapján vettem meg. Állítólag szuperül mulasztja a ráncokat, már két hét után látni kellene a változást egy hónap után pedig radikális ránccsökkenést ígér. Nekem semmit se használt,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 20.

Naomi26

2015. május 16.

Ha tudnék erre 10 csillagot adni , megtenném. Pont életem olyan korszakában találkoztam ezzel a szérummal, mikor erősen lefogytam, sok ráncom lett karikásak voltak a szemeim és nemcsak a sok sírástól hanem a kialvatlanságtól és az állandó stressztől. A szérum reggelente már a használattól számított fél órán belül olyannyira megtette hatását, hogy nem látszottak a kisírt szemek és az arcom ragyogóbb lett és kisimult. Hosszú távú hatása is volt, hiszen miután nem használtam hónapokig,észrevehetően jó maradt a bőröm minősége ,olyannyira, hogy anyukám is kapott belőle ;).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

marek.adrienn

2014. március 24.

Nem vagyok tőle elájulva. Kb. három hónapja használom. Már várom hogy elfogyjon. Éjszakára használom és szérum létére elég sűrű, ragadós, illata enyhe, nem irritál. Bár hidratál, de nem tűnök tőle sem fiatalabbnak, sem kipihentebbnek. Többször nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

mamba22

2010. szeptember 8.

Most kezdtem használni
Pár napja hazsnálom csak,igy sok mindent nem tudok elmondani,hogy mennyire hatékony.
Elég tömör,sűrű szérum,inkább krém állaga van.
Azonnal eltűnik a bőrön,nem marad utána semmi zavaró érzés.
Pár hét múlva talán többet tudok mondani róla..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 8.

Most kezdtem használni
Elég tömör,sűrű szérum,inkább krém állaga van.
Azonnal eltűnik a bőrön,nem marad utána semmi zavaró érzés.
Pár hét múlva talán többet tudok mondani róla..

Antioxidánsok: Alanine, Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Alanine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!