Bio2You

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Hidratáló krémek

Egyedülálló, regeneráló, fiatalító arckrém Hyaluronsavval és Argilerine -nel csökkenti a ráncok mélységet és védelmet nyújt a ráncok kialakulása ellen. Optimálisan hidratál. Növeli a bőr rugalmasságát és feszességét, segít stimulálni a kollagén termelést.

Kendra

2014. március 6.

Kutattam a krém" médiamegnyilvánulásai"után,de semmi extrát nem tudtam meg róla,de csak nem hagyta a fantáziám nyugodni ez a termék,tetszik benne a hyaluronsav és a homoktövis,ez utóbbit szereti a bőröm,így hát megrendeltem a szépségboltból',meg is jött,de sajnos összetörték az üvegcséjét:(-"Na ez jól indul..gondoltam.) Lefotóztam,megreklamáltam és készséggel ki is cserélték nekem. Kibontottam...-első használatra a fantasztikus illatára emlékszem és egy selymes könnyű gyümölcsjoghurtszerű állaga van,azonnal beszívódik,nem ragad és lehet rá bb-krémet tenni,egységesíti a bőrt,nem ránctalanít-de még is látszik,hogy nem olyan szottyadt a bőröm kialvatlanul sem mint azelőtt.
Most niacidot vagyok kénytelen használni este a problémás részekre és úgy tűnik nem zavarják egymás jelenlétét a krémek. Azt ugye tudni lehet,hogy napi fél óra mozgás és elég alvás jobban ránctalanít mint bármilyen kence,de nekem most az is elég ha nem pirosodik és gyullad be a bőröm ezen felül nem mélyülnek a ráncaim.-Ezért megkapja a maximumot,csillagban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

A japán lonc kivonata, ami meglepő módon tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti.

Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.