Bio2You

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: aidanne, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. december 14.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A maszk különösen vékony, elhanyagolt és gyenge haj ápolására. Csökkenti a hajhullást, stimulálja a haj növekedését, javítja a haj szerkezetét. Megakadályozza a haj korai öregedését.

Cintia04

2020. november 11.

Még mindig a legjobb hajpakolás amit valaha használtam! Évekkel ezelőtt volt egy időszak, hogy nagyon hullt a hosszú, göndör hajam ami eleve vékonyszálú szóval igen el voltam keseredve így hosszas keresgetés és próbálgatás után rábukkantam erre a termékre és a hozzávaló hajszérumra! Már pár használat után éreztem a különbséget, puha, selymes, dús hajam lett tőle és már egy hónap után lényegesen javult a hajhullásom! Nagyon sokáig elég volt így nagyon szépen rendbe tette a hajam! Aztán valamiért elfeledkeztem róla aztán most ismét megrendeltem mert az elmúlt hónapokban sokat volt szőkítve, festve a hajam így most ez nagyon megviselte a hajkoronám! Szinte folyamatosan hullt, letőrt, száraz, durva volt semmit nem tudtam vele kezdeni de aztán eszembe jutott ez a termék és mivel nagyon jó áron volt a samponjával beszereztem! Kb egy hónapja használom és komolyan mondom ismét nem csalódtam! Puha, selymes, könnyen kezelhető, fésűlhető a hajam tőle és sokat erősödött! A csomagoláson azt írja, hogy 1-3 percet kell rajta hagyni..
Őszintén én sokszor ha úgy van rá időm fél órát vagy akár többet is rajta hagyom és rátekerek egy törölközőt is! Hagyom, hogy ez a sok finomság jól átjárja a hajszálaim! Nekem az illata is iszonyatosan tetszik, nagyon finom, ápolt illata lesz a hajamnak tőle! Nem is tudom miért nem használtam eddig pedig nagyon is bevált! Imádom! Azt hiszem maradok most már ennél! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

aidanne

2017. június 15.

Nagyon kellemes, sot inkabb azt mondanam fantasztikus illata van. A hajamat gyengeden apolja es valoban szep, fenyes, puha hajam lesz tole. En szoktam par pertctol egeszen egy oraig is rajta hagyni. Nagyon tetszik. En akciosan vettem mikor a myropoliumban jartam. 200 ml ennyiert egy ilyen minosegi bio cuccert nagyon nagyon megeri.
Nagyon jo termek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Nagyon jo termek :)

Antioxidánsok: Tocopherol