Bioderma

Ár:   5011 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A fény­vé­­­delmen kívül szabadalmaztatott Fluidactiv® komplexet is tartalmaz, amely szabályozza a bőr faggyútermelését, ezáltal meggátolja a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását. Selymes fluid állagú krém kettős hatással: magas fényvédelmet biztosít és megelőzi a bőrhibák kialakulását.

• Megakadályozza a tökéletlenségek és bőrhibák megjelenését a szabadalmaztatott Fluidactiv ® hatóanyag komlexnek köszönhetően.
  • Optimális UVA /UVB védelmet nyújt a leégés (leégés, nap intolerancia ...) ellen.
  • Erősíti a bőr természetes védekező képességét, küzd a nap okozta sejtkárosodás ellen és megakadályozza a bőr idő előtti öregedését biológiailag aktív Bioprotection® Cellular szabadalomnak köszönhetően.
  • A szabadalmaztatott Cellular BIOprotection® segítségével közvetlenül védi a sejteket a nap káros hatásaitól.
  • Tartós mattító hatása van.
  • Színtelen.
  • Nem zsíros, nem komedogén.

BolAnn

2020. szeptember 8.

Zsíros bőrre tökéletes, valóban mattra szárad felkenés után. Tudtam rá sminkelni abban az esetben ha semmilyen más krémet nem használtam alá, krémmel együtt túl sok volt, kb 1 óra után átfénylett az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

hrvthanita

2020. augusztus 17.

Sajnos nekem nagy csalódás. A Bioderma 50 spf spot-age után vettem meg, mert az jól funkcionált, de fénylett tőle az arcom, gondoltam, akkor maradok a márkánál, de kiprobálom ezt ami elvileg mattit és kombinált bőrre is javasolják. Nekem már felkeneskor sem matt, megkockáztatom, hogy az 50spf-es testvére is kevésbé fénylik. Pedig próbáltam úgy is, hogy semmit nem kentem alá, vagy csak virágvizes mattito zselet (PomPom) vagy csak C-vitamin szérumot, de sehogy se jó. El fogom használni ha már megvettem, de nem újra vevős. Az arcomat megfelelően védi, nem égtem le, a pigmentfoltjaim sem sotetetbbek és pattanasaim sem lettek szerencsére, ezért 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

kockasfulu

2020. augusztus 14.

Könnyen beszívódik, felvitel után nem fénylik tőle a bőr, nem lesz zsíros hatású. Kellemes illatú, klasszikus naptej állagú.
Viszonylag könnyű rásminkelni. Nekem viszont még a száraz területeken is kipattog tőle a bőröm, a zsíroson pedig nagyon eltömíti a pórusokat.
Jobb, mintha mezei naptejjel kenném az arcomat, de mindennapi használatra én nem találom megfelelőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

erdo

2020. augusztus 8.

Hát ha ez a matt hatás, akkor nem tudom milyen lehet, ami nem matt. Ez a második Bioderma fényvédőm, sajnos ezzel sem lettem nagy barátságban. Pozitív, hogy nem barnultam tőle, tehát a minősége biztosan szuper és nem lett tőle pattanásom. Kb. két óra után már nagyon fénylik, és nagyon figyelni kell a mennyiségre (bár ugye a fényvédővel nem szabad spórolni), de sajnos fehéren beült a ráncokba, ha azt a bizonyos öt forintos mennyiséget tettem fel. Nem újravevős, de elhasználom, ha már megvan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Peppertree

2020. július 8.

Hamar beszívódik, ezért gyorsan kell szét kenni az arcon. A 'tartós mattító hatás' nálam kb. 2 órát bír, utána már egész nap csillog a fejem. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Bolgarka

2020. június 9.

Tényleg matt, ami nagyon jó egy fényvédőtől. Engem személy szerint nagyon szárít, hiába hidratálok alá, a nap folyamán olyan, mintha szívná ki az életet az arcomból. Ezen kívül pedig kukacosodik, és sajnos a parfüm sem győzött meg (bár talán ez a legkevesebb).
Akinek tényleg nagyon zsíros a bőre, annak megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Akinek tényleg nagyon zsíros a bőre, annak megéri.

zflili

2020. május 22.

Eddigi lejobb fényvédőm! Bár felkenéskor fehér az arcon, de pár perc alatt ez eltűnik. Nekem a bőröm nagyon szereti és annyira mattít, hogy nem is kell púdert használnom (ilyen soha sem fordult elő velem korábban). Szárítani az én bőrömet nem szárítja, a Cerave éjszakai krémmal tökéletes kombináció nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

LauraLabancz

2020. május 17.

A Paula's Choice híres "kék fényvédője" helyett kerestem egy péoztárcabarátabb megoldást, így őt is kipróbáltam. Hmm aki használta már az előbb említett fényvédőt annak szerintem, soha semmi nem lesz olyan jó :D egyébként nem rossz kis krém, ugyan érezni, hogy ott van a bőrön, de nem zavaró és nekem nem okozott irritációt sem, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Ár-érték arányban nem rossz termék, de nincs a közelében sem a PC-nek sajnos, pedig nagyon meg akartam szeretni, hisz csak fele annyiba kerül, így 4 *-ot kap tőlem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Vedoneni0726

2020. május 15.

Zsíros bőrű, pattanásokra hajlamos az arcom.... ezt imádom! :) Végre valami, ami olyan, mintha nem is lenne semmi az arcomon.. Mattít, egyből beszívódik, de nem szárít, nem érzem magamon napközben..pont ezt kerestem. Napon nem voltam még vele sokat, de a fényvédelem terén is biztosan szuper, én a Bioderma márkánál amúgy sem tudok megbízhatóbbat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

JulcsiToth

2020. május 8.

Nagyon macerás felvinni, mert nehezen oszlatható el, olyan mint egy ragasztó. Viszont, ha sikerül eloszlatni rendesen akkor nagyon jó fényvédő, ami nekem tényleg matt hatást eredményezett smink alatt is. Ugyanakkor ez az állag és felvitel ez eléggé bosszantó, így fogom még keresni az igazit. Amíg nem talalok jobbat, biztosan ezt használom. Télen peldaul nagyon szuper, akkor a bőröm is jobban szereti! Lehet téli fényvédőnek elteszem és nyárra mást használok majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.