Best of Beauty 2019

Bioderma

Ár:   5011 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A fény­vé­­­delmen kívül szabadalmaztatott Fluidactiv® komplexet is tartalmaz, amely szabályozza a bőr faggyútermelését, ezáltal meggátolja a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását. Selymes fluid állagú krém kettős hatással: magas fényvédelmet biztosít és megelőzi a bőrhibák kialakulását.

• Megakadályozza a tökéletlenségek és bőrhibák megjelenését a szabadalmaztatott Fluidactiv ® hatóanyag komlexnek köszönhetően.
  • Optimális UVA /UVB védelmet nyújt a leégés (leégés, nap intolerancia ...) ellen.
  • Erősíti a bőr természetes védekező képességét, küzd a nap okozta sejtkárosodás ellen és megakadályozza a bőr idő előtti öregedését biológiailag aktív Bioprotection® Cellular szabadalomnak köszönhetően.
  • A szabadalmaztatott Cellular BIOprotection® segítségével közvetlenül védi a sejteket a nap káros hatásaitól.
  • Tartós mattító hatása van.
  • Színtelen.
  • Nem zsíros, nem komedogén.

Radam

2019. július 7.

Kedvenc fényvédőm! :) Kellemes az illata, sokkal testesebb az állaga, mint az Aquafluid társának, de valahogy sokkal jobban is esik. Tökéletesen matt bőrt eredményez, szépen beszívódik, szép bőrképet ad. Plusz bónusz, hogy még az akné ellen is picit dolgozik felkenéskor. Bőrirritációt sem okoz. Egyszerűen imádom!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

ppetruc

2019. június 26.

Finom illat, könnyed textúra. Valóban mattít, bár ez a zsíros bőrömön nem tart túl sokáig. Kényelmes viselet, ha púderrel fixálom, sokáig kitart. Nem lettek tőle szerencsére pattanásaim, és nagyon jól működik együtt a La Roche-Posay Effaclar H-nyugtató krémjével és a G&G-s szérumokkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

bugeyes

2019. május 18.

Teljesen átlagos fényvédő, a funkcióját betölti, tényleg mattítja bőröm, de azért ez kb. 2 órát tart ki. Az állaga nem tetszik annyira, pl. A PC fényvédős krémek állaga sokkal selymesebb és könnyebben, szebben eldolgozhatóak. Alapozó alá használom, de meg kell várni, míg jól beszívja a bőröm, különben kukacos lesz rajta az alapozó. Ami a problémám, hogy hiába várok, akkor sem kapok olyan szép alapot, mint nélküle. Nem pattogtam ki tőle, nem irritálja a bőröm, de én is szívesebben használok illatanyagmentes krémeket. Az árához képest lehetne kicsit minőségibb. Elhasználom, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Lina14

2019. május 18.

én smink alá is szokktam használni és sima bőr fölé is. jó alap, tényleg mattabb mint az eddig próbált fényvédőim, nem okoz pattanásokat sem. szerencsére nekem nem zavarja az illata sem az orromat sem a bőrömet. nekem az egyetlen kifogásom, hogy nehezen lehet kenni és kékes színe van amikor felviszem, de ezt leszámítva teljesen rendben van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

s05

2019. május 14.

Ez lett volna az uj kedvenc fenyvedom, tenyleg mindent nagyon szerettem rajta: az allagat, fel lehet vinni az elvi mennyiseget, lehet ra sminkelni DE miert van benne parfum?!?! Igy sajnos mas fenyvedo utan kell neznem (sajnos az en hibam volt, hogy elkerulte a figyelmemet a parfum, amikor megvettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

amazing

2019. május 10.

Én a mattító hatását nem tapasztalom, viszont könnyen beszívódik, jól lehet rá sminkelni, nem hagy ragacsos érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

sziluetta

2019. április 19.

Pici kiszerelést kaptam a bőrgyógyászomtól, amíg el nem fogyott ezt használtam fényvédőként, és nekem nagyon bevált. Valóban mattít, nem zavaró a használata, nálam a hidratálót is kiváltotta nyárra. Miután kifogyott a spray változattal folytattam, de azt egyáltalán nem tudom ajánlani, még mindig nem fogyott el, pedig alig várom, hogy megszabaduljak tőle, Ha valaki erről arra akar áttérni, akkor NE, ez király, használd ezt, nem éri meg a sprays változat jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Ann86

2019. január 9.

Valóban mattít és nagyon könnyen és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Valóban mattít és nagyon könnyen és gyorsan beszívódik.

Verdure

2018. október 30.

Mattít, alapozó alá is felvihető, nyáron hidratálót már nem tolerál alatta a zsíros bőr, de egy termálvizes spray jó alá. Primerként is működik, bár a bőröm kicsit fakó a használata után. Ezzel együtt 4 csillag, mert tapasztalataim szerint egy fényvédő vagy zsírosít, vagy fakít, használni viszont muszáj...
Sűrű és nehezen kenhető, gyorsan kell dolgozni vele, vizes kézzel eloszlatva ezen lehet enyhíteni egy kicsit, de nagyon trükközni a fényvédelem csökkentése miatt meg nem nagyon érdemes. Nem komedogén, sosem okozott mitesszereket, a legnagyobb melegben használva sem.
Nyáron és télen is használom, a spray változatát még nem próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Nyáron és télen is használom, a spray változatát még nem próbáltam.

aminaleyla

2018. október 21.

Ez volt életem első fényvédője, és azt kell, hogy mondjam, hogy időről-időre mindig visszatérek hozzá. Nagyon szeretem a textúráját, könnyen beszívódik, és a hosszabb használattól valahogy a bőrképemen is javít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Dodecyl Gallate
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/

Dodecanol (zsíralkohol) és galluszsav észtere. Kozmetikumokban antioxidánsként használt. Az élelmiszeriparban E312 név alatt anitoxidánsként és tartósítószerként használatos.