Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Val, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Színezett, tonizált fényvédelem SPF50+/UVA33(PPD) fényvédő faktorral, érzékeny, könnyen kipirosodó, hajszálerekkel átszőtt bőrre. Egységesíti a bőr színét és visszaadja természetes puhaságát és feszességét. Segíti a hajszálértágulatok eltűntetését.

A Photoderm az első biológiailag aktív sejtszintű fényvédelmet biztosító termékcsalád, amely kettős védelmet biztosít az alkalmazott széles spektrumú UVA és UVB szűrők, valamint az alkalmazott Cellular Bioprotection technológia segítségével.

Ár: 2500 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Félig van , Helyszín: Dömös , fizetés: Bármi
petszilva

2019. augusztus 21.

Száraz a bőröm és régebben nagyon szerettem ezt a krémet, többször is újravettem. Lézeres kezelés után is jól védte a bőröm. Az utolsó tubusnál, már alig vártam, hogy elfogyjon végre, mert ennél sokkal jobb termékek vannak már. Ezzel csak az volt a bajom, hogy fényes színes réteget hagyott. Púderrel el tudtam fedni, de már ennél szerintem a Biodermának is van jobb színezett fényvédője.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

jvivi

2019. július 25.

Én személy szerint szeretem. Végre egy színezett termék, amiből van egészen világos árnyalat is, azonban ne várjunk tőle semmilyen fedést. Az, hogy színezett csak annyi tesz, hogy a krém bőrszínű, amit sajnálok, mert hálás lettem volna némi fedésért. Száraz bőrre szuper, de aki zsíros típusú felejtse el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

redernegabi

2019. június 15.

Mivel Rosaceára hírdetik így megvettem. A világosabb színűt vettem meg mert alapból hófehér lenne az arcom de a rosacea miatt ugye piros is mellé. Hát igazából nekem nem jó. Felkentem reggel az arcomra és rettenetesen fénylik töle a fejem. Ezenkívül ragad tőle az arcom is de nagyon. Kifejezetten kellemetlen ráadásul a hőségben brutál izzad a fejem és az arcom kész katasztrófa.. Megy a kukába a krém és vele a 6 ezer ft amennyiért vettem.. Azért rettentő bosszant, hogy ismét kidobott pénz volt ez a rosaceára való krém is.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

rata.sum

2019. május 26.

Bevált ez a fényvédő. Tetszik az enyhe, áttetsző szín, mert ad egy kis egységesítést, viszont nem színezi el a fejem sem májbeteggé, sem Miss Röfivé. Az állaga kicsit sűrűbb krém, mint amihez hozzászoktam, de könnyen és szépen eloszlatható. Ad egy kis bőrfényt, nem mattul természetellenesre. Nekem alá kell hidratálnom, mert nagyon száraz, vízhiányos a bőröm. Fiatalabb, zsírosabb bőrre valószínűleg túl sok lenne, szerintem 10-15 éve még nem szerettem volna.
Ami nem tetszik benne: 30 ml brutálgyorsan elfogy, ahhoz azért elég drága, hogy havonta vegyek egyet. Galléros felső nem ajánlott, mert fog.
A Sunkiller Water Essence még mindig számomra a csúcs, de ez is egy szuper fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

BLili

2019. január 21.

Gyógyszertári mintát próbáltam, csodálatosan fed, egyáltalán nem irritál, nagyon szép vele a bőröm, De! egyszerűen fulladozik a bőröm alatta és folyamatosan arra figyelek, hogy valami van az arcomon második bőrként, emiatt én nem veszem meg teljes kiszerelésben. Ezenkívül egy kicsit a szememet irritálja, valamint mindenfelé ragad, ezzel fehér ruhában nem lehet kimozdulni.
Update: a felkérés után pár órával elkezdte kiszárítani a bőrömet, pedig egyébként eléggé fénylettem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

farkas.timeazsofia

2018. október 25.

Elolvastam az összes véleményt, szegény kis fényvédő nagyon le van pontozva. Nálam is úgy volt, mint Chrissy-nél, hogy először nem szerettem. De én is rájöttem, hogy nem jól használtam. Szóval az én véleményem az, hogy ez egy jó fényvédő, de tényleg inkább száraz bőrűeknek ajánlanám. Simán rá tudok sminkelni, bár tény, hogy várok legalább 10 percet előtte, hogy beszívódjon. Az ára tényleg lehetne kevesebb, valamint az oktokrilént kihagyhatták volna, de aki hámlaszt, vagy retinolozik, muszáj fényvédőznie, ha kell, kompromisszumokkal. Újra nem fogom venni, mert kísérletezek (most éppen az Uriage Bariésun SPF 30-cal), de attól még a termék jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 25.

Chrissy

2018. augusztus 5.

Igen érdekes egy termék, nem valami jó az értékelése úgy összességében és elég szélsőségesek is a vélemények, vagy nagyon bejött valakinek, vagy nagyon nem. Nálam is kettősség van, eleinte nagyon nem jött be, aztán elkezdtem másképp használni és azóta meg nagyon szeretem.

Szóval az első próbálkozáskor, amikor kinyomtam a tubusból egyszerre szürke meg sárga színűnek láttam és nagyon-nagyon világosnak...
A szín aztán oké lett, egybe olvadt a bőrömmel, de fedése az nem nagyon volt neki, persze nem is írták rá, hogy fed, csak azt, hogy színezett és azt, hogy egységesít és ezt valahogy meg is teszi, fedés nélkül tulajdonképpen. Hozzáteszem, nekem nincs rosaceám. Csak időnként pattanás vagy annak gyógyulófélben lévő nyoma. Ezeket nem tünteti el teljesen, de valamit azért tesz: kicsit szebbé teszi az összhatást. Na de mit kezdjek mindezzel, amikor ragad és csillog ez a kence a bőrömön, de úgy, mint az állat. Nagyon durván! Amúgy is ragadok a 35+ fokos hőségben és akkor még ez is?! Le akartam mosni. De aztán adtam neki még egy esélyt.
Rápúdereztem egy transzparens fixáló púderrel és voilá, tök jól néztem ki, amolyan natúr módon persze, de valahogy szebb voltam így, mintha csak krémeztem volna és arra tettem volna púdert. És most, ebben a hőgutában egy kis korrektorral kiegészítve meg egy icipici pirosítóval meg is volt a fényvédős napi sminkem. És a fénytől meg nagyon jól véd, nyista leégés, pedig valamelyik nap sikerült a déli órákban egy-két órát a tűző napon töltenem, fia árnyék nem volt, a vállam le is pirult, persze azon csak valami SPF6-os cucc volt, mert egyáltalán nem készültem napon lenni amúgy...
Kipróbáltam primerként is, blenderrel rátapogattam az alapozómat (most éppen a Clinique Beyond Perfecting Foundation And Concealer-t) és jól bele is tapadt a ragacsba :) Így lehet a termék hátrányát előnnyé tenni. :) Egy kis fixáló púderezést követően nagyon szépen alapozott arcot kaptam, tök egységes fedéssel, szuper tartóssággal és meglepő módon még ebben a nagy hőségben is tartott a sztori, persze napközbeni utánpúderezéssel. De ez nálam amúgy is alap nyáron.
Így tehát megszerettem és újra is veszem majd szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Így tehát megszerettem és újra is veszem majd szerintem.

Preciosa

2018. július 8.

Gyógyszertári mintát próbáltam egyenlőre, és azt kell mondanom, hogy tervezem megvenni!
* Fedés: Az, hogy színezett, csak annyit jelent, hogy a krém maga nem hagy látható fehér réteget az arcon, de nem ad annak színt (ha egy lehelletnyit mégis, akkor meg éppen passzol a világos bőrömhöz, nem úgy, mint más színezett testvérei)
* Csillogás: Az Uriage arcra való 50-es illatmenteshez képest nem csillog, és nem ragad annyira! Még két rétegben felvive is csak egy egészséges bőrfényt ad nekem, így, hogy a rutinommal egyébként kordában tartom a kombinált bőröm csillogását.
* Irritáció (szem, bőr): Nincs (az említett Uriage-tól van)
* Fényvédők: mind modern, és biztonságos, kivéve az octocrylene talán, de nem lehet minden tökéletes..
Azt hiszem találtam egy patikai jó fényvédőt! Lekopogom. Már csak valami jó kis akciót kéne kifogni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

* Irritáció (szem, bőr): Nincs (az említett Uriage-tól van)

6vilag

2018. május 1.

Lézeres kezelésen voltam pár alkalommal, a doktornő minden kezelés után adott 2-3 db mintát ebből. Soha sem használok semmilyen alapozót, cc-t, bb-t. Meglepődtem, hogy ez meg színezett, azt sem tudom, hogy kell ezeket használni. Csak picit tettem fel, azt igyekeztem jól eldolgozni a bőrömön, még hidratálót sem használtam. Hát, egyszer mindent ki kell próbálni. Nekem nagyon tetszik magamon, még a végén beleszeretek a szinezett krémekbe.
Arcon és kézen alig észrevehető a szine, fényvédelme viszont maximális. Májusi első kirándulás alatt sem égtem le, még piros sem lettem. Nekem nem fényesedett ki a bőröm mellette.
Tehát arra, amire való, tökéletes, megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

Tehát arra, amire való, tökéletes, megbízható.

Cseniko

2018. április 3.

Sajnos nem vált be, ahogy a spot 50+ testvére sem. Annyi különbséggel, hogy felé még több elvárással voltam, hiszen színezett termékként fedést is ígért...
Nem fed egyáltalán és rendkívül fénylik tőle az arcom. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Nem fed egyáltalán és rendkívül fénylik tőle az arcom. :(

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.