Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Val, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Színezett, tonizált fényvédelem SPF50+/UVA33(PPD) fényvédő faktorral, érzékeny, könnyen kipirosodó, hajszálerekkel átszőtt bőrre. Egységesíti a bőr színét és visszaadja természetes puhaságát és feszességét. Segíti a hajszálértágulatok eltűntetését.

A Photoderm az első biológiailag aktív sejtszintű fényvédelmet biztosító termékcsalád, amely kettős védelmet biztosít az alkalmazott széles spektrumú UVA és UVB szűrők, valamint az alkalmazott Cellular Bioprotection technológia segítségével.

Pocok7

2021. május 3.

Színezett 50-es fényvédőt kerestem. Sajnos nem vált be, nagyon olajos, nem szívódik be órák alatt sem és a szemem is csípi. A színe viszont nagyon szép, tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. Nem okozott pattanásokat, irritációt, de sajnos a fent említett negatívumok miatt nem veszem újra. Igazából nem tudom ez milyen bőrre lehet jó, szerintem még egy száraz bőrön se szívódna be rendesen :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Voros

2021. április 12.

Kombi enyhén pirosas bőrömhöz tökéletes passzol a szín, szépen egységesít, de nem tolakodóan. Picit zsíros, és kifénylik nap végére, de meg tudnék vele barátkozni, ha nem lenne ilyen húzós az ára. Így viszont nem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

PSz

2021. március 22.

Mivel nem annyira régi a rozácea diagnózisom, és még mindig alakul az orvosi kezelésem, ezért valahogy a bőröm is folyamatosan változik, most például nem zsíros annyira, mint korábban. Ezért már a második tubussal használom ebből a krémből azóta, és most pont jó. Nem fénylik tőle ki az arcom, de nem is száraz, mint az, amit korábban használtam. Fényvédő krémnek ez nekem most pont megfelelő. Amiben van egy kis hiányérzetem, az az, hogy nem látom, hogy bármit is változtatna, vagy egységesítene a bőrszínemen, tehát a pirosasság elleni hatását nem igazán érzékelem. Lehet, hogy majd kiegészítem egy BB krémmel, de mostanában pont a kritikus területet úgyis maszkkal vagyok kénytelen takarni, ezért nem érzem sürgetőnek a kérdést. Egy csillagot levonok most azért, mert a színezettsége nem hatásos, de igazából ha lehetne, adnék még egy fél csillagot, mert fényvédőnek viszont nagyon szeretem most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

lillad2000

2021. március 12.

nagyon nehezen eldolgozható, nem tetszik, ezerszer jobb fényvédők vannak, pl az eucerin

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

vassviktoria

2021. március 12.

Nekem annyira nem jött be. Ha használom, akkor utána esélytelen rásminkelni, fénylik is arcon. Lehet én tettem túl sokat, merthogy azt mondják h fényvédővel nem szabad spórolni, de nagyon sokáig tartott míg rendesen el tudtam dolgozni. Itt viszont tényleg kizárt hogy kihagyjak vele területet (fül, nyak) mert azonnal látszik. Viszont biztos hogy ezt napközben nem kenném újra, mert már egy réteget is soknak érzek. Inkább maradok a színtelen verziónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Katuss_55

2021. február 19.

Bőrgyógyász ajánlására kezdtem el használni. A színe és fedésre rendben, de pár óra után borzasztóan fényes és zsíros hatása lett tőle az arcomnak. :( Talán csak száraz bőrűeknek nem okoz ilyen problémát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Tviki993

2021. február 12.

Mintát kaptam belőle, a színe nekem jó volt az arcomra, nem volt alapozó fedése de hát nem is várjuk ezt tőle.
Nekem viszont nagyon csillogott az arcom tőle 20 perc után is és sminkelni egyáltalán nem lehet rá , mert lemorzsolódik az egész.
Sajnálom, pedig elsőre tetszett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Sajnálom, pedig elsőre tetszett :)

Camillala

2021. január 18.

Egységesít minimálisan és elsőre felkenve még tetszett is. 1-2 óra elteltével azonban nagyon kínosan kezdett legördülni az arcomról mintha hámlanék. Az ára is nagyon borsos és így már végképp nem értem, hogy lehet ilyen rossz ennyiért. (Purito 50 faktorosa kb fele ennyiért 100-szor jobb!)

Update: Alig várom, hogy elfogyjon. Nagyon ügyelni kell hozzá ne érjek az arcomhoz, ha ez van rajtam. Amint megérintem vagy bármi hozzáér, hámlik, sodródik le, ami nagyon kellemetlen. Emellett diszkógömbszerűen fénylik tőle a bőröm. Persze azóta a Puritoról (amit megemlítettem) meg kiderült, hogy nem 50 faktoros.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

szimulyber

2020. szeptember 7.

Imádom! Nekem külön plusz hogy színezett, egységesebbé teszi az arcbőrt. Zsíros de mégis hamar beszívódik, nem hagy csillogást maga után. Jól lehet rá sminkelni is. Öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

kissagi19

2020. június 30.

Több mint 1 hete napi szinten használom. Vízhiányos, érzékeny, kezdődő rozáceás bőröm van. Picit egységesít, de nem maszkos hatású.Úgy vettem észre : Bele kell dolgozni a bőrbe, nem csak felkenni. Nekem nagyon szépen belesimul, és nem zsírosít.
Jól véd, magas színvonalú arckrém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Jól véd, magas színvonalú arckrém

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.