Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Val, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Színezett, tonizált fényvédelem SPF50+/UVA33(PPD) fényvédő faktorral, érzékeny, könnyen kipirosodó, hajszálerekkel átszőtt bőrre. Egységesíti a bőr színét és visszaadja természetes puhaságát és feszességét. Segíti a hajszálértágulatok eltűntetését.

A Photoderm az első biológiailag aktív sejtszintű fényvédelmet biztosító termékcsalád, amely kettős védelmet biztosít az alkalmazott széles spektrumú UVA és UVB szűrők, valamint az alkalmazott Cellular Bioprotection technológia segítségével.

kissagi19

2020. június 30.

Több mint 1 hete napi szinten használom. Vízhiányos, érzékeny, kezdődő rozáceás bőröm van. Picit egységesít, de nem maszkos hatású.Úgy vettem észre : Bele kell dolgozni a bőrbe, nem csak felkenni. Nekem nagyon szépen belesimul, és nem zsírosít.
Jól véd, magas színvonalú arckrém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Jól véd, magas színvonalú arckrém

nanorci

2020. június 29.

Érdekes, hogy sokan nem szeretik ezt a krémet, én nagyon elégedett vagyok vele! A párom is ezt használja, ő is szereti, pedig elég finnyás. Nekem kb. 5-6 perc alatt beszívódik, eltűnik a kezdeti zsíros csillogás, nem érzek utána se ragacsot, se filmréteget, pedig jó bőven kenem. Nem hagy falfehér nyomot, a bőröm is szebb mikor ezt használom, és nem a pl. a Bioderma Hydrabio spf30-at, pedig az sem volt nagyon fúj, de ez javít is a bőrömön valahogy. Várni kell vele, mire lehet rá alapozót rakni, de azt nyáron amúgy sem sűrűn viselem el, nekem praktikus így a szinezettsége is. Nem egy BB krém, eltűnik a bőrömön a színe, de cserébe nem is lesz foltos, nem ül be a szemem alá, nem veszik össze a korrektorral, stb. Nem olcsó, de még nem találtam ennél jobbat arcra, pedig azért próbálkoztam. Télen is ezt hasznaltam végül, mert szereti a bőröm, pedig zsíros-kombinált, érzékeny, hisztis. A kontaktlencsés szemem is bírja, nem könnyezek, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Ballkonigin

2020. április 4.

Borzaszto!!
A szep osszeteveoi miatt vettem meg elsosorban, meg hat a Bioderma dobott mar a piacra par szuper termeket. De ezzel nagyon melle lottek.
A fedese nekem boven eleg lenne, szinben a "meg elmegy" kategoria.
Na de a felvitele szornyu. Rengeteget kell belole hasznalni, hogy el tudja kenni az ember, maskepp nyuzhatod a borod annyira nem kenheto.
Zsirosbodon hatas garantalt.
Annyira fullaszto erzes boron, hogy 2 napig hasznaltam. Jah es nem mellekesen, oriasi gobos pattanasokat okozott!
Soha nem sajnaltam a penzt a jo minosegu termekekre, de ennek az arat az ablakon is kidobhattam volna, ugy legalabb valaki jol is jart volna ha megtalalja :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Borzaszto!!
A fedese nekem boven eleg lenne, szinben a "meg elmegy" kategoria.
Zsirosbodon hatas garantalt.

Jucccc

2020. március 28.

Az első néhány alkalommal, amikor használtam, ugyanúgy hidratáltam alá, mint mindig, minden színezett krém vagy alapozó alá. Na, úgy rettenetes csillogó lett: a zsíros bőrömet kb. diszkógömbbé változtatta. Majd elhagytam alóla mindent, így a csillogás már nem volt olyan elviselhetetlen, de a színével, és az eldolgozhatóságával vannak gondjaim. Nekem túl sötét elsőre, de ha elég sokáig kenegetem, akkor valahogy jobb lesz az összkép. A problémás területeket nem fedi el, korrektor kell fölé. A ráncokba nem ül bele, nem emeli ki azokat, és szerencsére nem irritál, valamint nem okoz pattanásokat. A fényvédelem terén elégedett vagyok vele, jól teljesít. Összességében vannak nála sokkal jobbak a kategóriájában, így nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

petszilva

2019. augusztus 21.

Száraz a bőröm és régebben nagyon szerettem ezt a krémet, többször is újravettem. Lézeres kezelés után is jól védte a bőröm. Az utolsó tubusnál, már alig vártam, hogy elfogyjon végre, mert ennél sokkal jobb termékek vannak már. Ezzel csak az volt a bajom, hogy fényes színes réteget hagyott. Púderrel el tudtam fedni, de már ennél szerintem a Biodermának is van jobb színezett fényvédője.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

jvivi

2019. július 25.

Én személy szerint szeretem. Végre egy színezett termék, amiből van egészen világos árnyalat is, azonban ne várjunk tőle semmilyen fedést. Az, hogy színezett csak annyi tesz, hogy a krém bőrszínű, amit sajnálok, mert hálás lettem volna némi fedésért. Száraz bőrre szuper, de aki zsíros típusú felejtse el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

redernegabi

2019. június 15.

Mivel Rosaceára hírdetik így megvettem. A világosabb színűt vettem meg mert alapból hófehér lenne az arcom de a rosacea miatt ugye piros is mellé. Hát igazából nekem nem jó. Felkentem reggel az arcomra és rettenetesen fénylik töle a fejem. Ezenkívül ragad tőle az arcom is de nagyon. Kifejezetten kellemetlen ráadásul a hőségben brutál izzad a fejem és az arcom kész katasztrófa.. Megy a kukába a krém és vele a 6 ezer ft amennyiért vettem.. Azért rettentő bosszant, hogy ismét kidobott pénz volt ez a rosaceára való krém is.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 15.

rata.sum

2019. május 26.

Bevált ez a fényvédő. Tetszik az enyhe, áttetsző szín, mert ad egy kis egységesítést, viszont nem színezi el a fejem sem májbeteggé, sem Miss Röfivé. Az állaga kicsit sűrűbb krém, mint amihez hozzászoktam, de könnyen és szépen eloszlatható. Ad egy kis bőrfényt, nem mattul természetellenesre. Nekem alá kell hidratálnom, mert nagyon száraz, vízhiányos a bőröm. Fiatalabb, zsírosabb bőrre valószínűleg túl sok lenne, szerintem 10-15 éve még nem szerettem volna.
Ami nem tetszik benne: 30 ml brutálgyorsan elfogy, ahhoz azért elég drága, hogy havonta vegyek egyet. Galléros felső nem ajánlott, mert fog.
A Sunkiller Water Essence még mindig számomra a csúcs, de ez is egy szuper fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

BLili

2019. január 21.

Gyógyszertári mintát próbáltam, csodálatosan fed, egyáltalán nem irritál, nagyon szép vele a bőröm, De! egyszerűen fulladozik a bőröm alatta és folyamatosan arra figyelek, hogy valami van az arcomon második bőrként, emiatt én nem veszem meg teljes kiszerelésben. Ezenkívül egy kicsit a szememet irritálja, valamint mindenfelé ragad, ezzel fehér ruhában nem lehet kimozdulni.
Update: a felkérés után pár órával elkezdte kiszárítani a bőrömet, pedig egyébként eléggé fénylettem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

farkas.timeazsofia

2018. október 25.

Elolvastam az összes véleményt, szegény kis fényvédő nagyon le van pontozva. Nálam is úgy volt, mint Chrissy-nél, hogy először nem szerettem. De én is rájöttem, hogy nem jól használtam. Szóval az én véleményem az, hogy ez egy jó fényvédő, de tényleg inkább száraz bőrűeknek ajánlanám. Simán rá tudok sminkelni, bár tény, hogy várok legalább 10 percet előtte, hogy beszívódjon. Az ára tényleg lehetne kevesebb, valamint az oktokrilént kihagyhatták volna, de aki hámlaszt, vagy retinolozik, muszáj fényvédőznie, ha kell, kompromisszumokkal. Újra nem fogom venni, mert kísérletezek (most éppen az Uriage Bariésun SPF 30-cal), de attól még a termék jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 25.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.