Bioderma

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Val, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Színezett, tonizált fényvédelem SPF50+/UVA33(PPD) fényvédő faktorral, érzékeny, könnyen kipirosodó, hajszálerekkel átszőtt bőrre. Egységesíti a bőr színét és visszaadja természetes puhaságát és feszességét. Segíti a hajszálértágulatok eltűntetését.

A Photoderm az első biológiailag aktív sejtszintű fényvédelmet biztosító termékcsalád, amely kettős védelmet biztosít az alkalmazott széles spektrumú UVA és UVB szűrők, valamint az alkalmazott Cellular Bioprotection technológia segítségével.

Ár: 5000 Ft , Eladó: gaz1ra
Állapot: 1 borsónyit próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után Foxpost/Packeta vagy személyesen a 13. kerületben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Imowka

2022. május 1.

Eddigi legjobb fizikai fényvédőm, már 3x újravettem. Minimálisan színezett csak, de nagyon szép egységesebb bőrképet ad, nem sötét. gazdag textúrájú, így maximum a nagyon meleg nyári hetekre cserélném valami könnyedebbre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

LLeva

2022. március 18.

Vegyes érzéseim vannak de összességében szerettem ezt a terméket, inkább efelé húzok. Ez is elütött a bőröm színétől, viszont nagyon passzolt az állaga a bőrömhöz. Ami inkább zavart az az hogy óránként biztosan kellett mellette púdereznem a bőrömet, viszont összességében mégis jó érzés volt viselni a terméket. Egyelőre nem gondolkodom az újra vételén így nyár (és a folyamatos izzadás) előtt, de egyszer még lehet hogy visszatérek rá, szeretek kisérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

Voros

2021. november 14.

Kombi enyhén pirosas bőrömhöz tökéletes passzol a szín, szépen egységesít, de nem tolakodóan. Picit zsíros, és kifénylik nap végére, de meg tudnék vele barátkozni, ha nem lenne ilyen húzós az ára. Így viszont nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 14.

bereszsuzsa

2021. november 13.

Gyógyszerész javaslatára választottam ezt a fényvédőt, és a sok dicséret ellenére sok hibáját tapasztaltam meg. Elég sűrű krémről van szó, nehezen eldolgozható, nem egy könnyed, gyorsan feldobós fényvédő. A színe elég világos, és hát hiába színezett, a fedése azért nem tökéletes. Felvitel után muszáj lepúdereznem, de azért napközben elég jól tartja magát, és nem fényesedik át vészesen. Ami viszont számomra nagy problémája, hogy a T-vonalam tág pórusainak nagyon nem tett jót, én elég erőteljes mitesszerképző hatást tapasztaltam nála. Az érzékeny bőrömet viszont nem bántja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

Sansenoy

2021. szeptember 17.

Rozáceás arcbőrömre vettem bőrgyógyász tanácsára. Szenzitiv tusfürdővel való arcmosás után vittem fel önmagában. Szépen eldolgozható, nyilvàn nem sokaig kell elkenni az arcon, es nem fog “kukacosodni”. Szépen elfedi a színbeli egyenetlenségeket, viszont maszk alá szörnyű volt belélegezve...... Bár ez ugye nem a termék deffektje.....
Egyetlen hatranya volt/van, hogy kicsit sötétebb árnyalatúbb is lehetne. Emiatt csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Emeskem

2021. július 13.

Nyári kedvencem, annak ellenére, hogy bármelyik évszakban viselhető, télen is, ha előbb egy nehezebb krémmel picit alá dolgozom. A színe nagyon jól igazodik a bőrömhöz, igaz, én vékony rétegben használom csak, illetve púdert teszek fölé. Szép egyenletes színt ad, nincs maszk hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

Agotaa

2021. június 18.

Nem használok alapozót, ezért szerettem volna egy enyhén színezett fényvédőt. Ez a Bioderma fényvédő lett a befutó. Egységesebbé teszi az arcbőröm, kicsit lassabban szívódik be, de ez nem zavar engem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

Pocok7

2021. május 3.

Színezett 50-es fényvédőt kerestem. Sajnos nem vált be, nagyon olajos, nem szívódik be órák alatt sem és a szemem is csípi. A színe viszont nagyon szép, tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. Nem okozott pattanásokat, irritációt, de sajnos a fent említett negatívumok miatt nem veszem újra. Igazából nem tudom ez milyen bőrre lehet jó, szerintem még egy száraz bőrön se szívódna be rendesen :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

PSz

2021. március 22.

Mivel nem annyira régi a rozácea diagnózisom, és még mindig alakul az orvosi kezelésem, ezért valahogy a bőröm is folyamatosan változik, most például nem zsíros annyira, mint korábban. Ezért már a második tubussal használom ebből a krémből azóta, és most pont jó. Nem fénylik tőle ki az arcom, de nem is száraz, mint az, amit korábban használtam. Fényvédő krémnek ez nekem most pont megfelelő. Amiben van egy kis hiányérzetem, az az, hogy nem látom, hogy bármit is változtatna, vagy egységesítene a bőrszínemen, tehát a pirosasság elleni hatását nem igazán érzékelem. Lehet, hogy majd kiegészítem egy BB krémmel, de mostanában pont a kritikus területet úgyis maszkkal vagyok kénytelen takarni, ezért nem érzem sürgetőnek a kérdést. Egy csillagot levonok most azért, mert a színezettsége nem hatásos, de igazából ha lehetne, adnék még egy fél csillagot, mert fényvédőnek viszont nagyon szeretem most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

lillad2000

2021. március 12.

nagyon nehezen eldolgozható, nem tetszik, ezerszer jobb fényvédők vannak, pl az eucerin

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.