Bioderma

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mreka98, Módosítva: 2022. június 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

A Photoderm M SPF50+ bőrgyógyászokkal készült, hogy kezelje a melazma okait és következményeit:

• legmagasabb kékfény elleni védelmet nyújtja a piacon: 61%*-ban segít megakadályozni a kiújulást.
  • glabridinnel dúsított új, szabadalmaztatott formula biológiailag is szabályozza a pigmentációs folyamatot , így segít megelőzni a pigmentfoltokat, csökkenti megjelenésüket és korlátozza kiújulásukat.
  • pigmentek magas koncentrációja képes megállítani a kék fény által okozott károkat. Magas fedést tesz lehetővé, hogy tökéletesen elrejtse a sötét foltokat kellemes púderes és mattító hatással .
  • SUN ACTIVE DEFENSE technológia ahelyett, hogy túlterhelné a bőrt szűrőkkel , megerősíti a bőr saját védelmi képességét, hogy kompenzálja az UVA biológiai hatásait. Antioxidáns védelmet nyújt, és fenntartja a bőr immunvédelmét napon tartózkodás közben.

Ez a gél-krém bőrgyógyászati fényvédő termék, a csúcstechnológiát és a kellemes használatot ötvözi, annak érdekében, hogy a mindennapi használat következtében a tünetek elmúljanak és megelőzzék az újbóli kialakulást.

2400 Ft Bioderma Photoderm M SPF50+
Ár: 2400 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+1070 Ft), Packeta (+1290 Ft) vagy Foxpost (+1499 Ft)

viragnyelven

2022. szeptember 18.

Huuu haa😬😬😬 Alapvetően kényszerből vettem meg, mert nem kapcsoltam időben, és elfogyott a szeretett fenyvedom. Szerettem volna viszonylag olcsón megúszni, az is szempont volt, hogy színezett legyen, meg az is, hogy fizikai (ez nem teljesült, van benne kémiai szűrő is). Elsőre egy nagyon nagyon sűrű állaggal talalkoztam, a korrektoromnal is sűrűbb 😅 Én egyébként a fényesebb finisht preferálom, hat, ez tényleg olyan, amit ígér: erőteljes fedesu és puderes hatású. Ja, és a legvilagosabb árnyalat is sotet, pedig nem vagyon olyan nagyon fehér boru. A fedese tetszik, alapozokkal vetekszik. Viszont. Cserébe van egy kis maszkhatas, és közelebbről rendesen látszik, hogy ilyen alapozoszeru bevonat van a fejemen. És érzem is, és az érzés, ahogy telik az idő sem múlik. Számomra ez nem kellemes. Ahhoz vagyok szokva, hogy a színezett venyvedom nagyon természetes hatású, és nem érzem, hogy rajtam van egyáltalán. Kifejezetten várom, hogy átcsillogjon, remelem, at fog nekem is😄 De igazabol nem tudom lehúzni, mert tényleg abszolút hozza, amit ígér, tehát ha valakinek bejön ez a vonal, ajánlani tudom. Ha hamlo, száraz rész van az arcodon...😬😬😬hat, az szívás, nem lesz szep az eredmény. Én reggel nem hidratalozok, de ez alá muszáj, annyira száraz és puderes a textura.
Egyébként pattanasok utáni pigmentfoltjaim vannak, arról meg nem tudok beszámolni, hogy segít e rajtuk valamit. Szerintem hétvégéken fogom elkenni, olyankor, mikor nem nagyon megyek emberek köze. Bár az is kérdéses, hogy hogy fogom tudni elviselni ezt az érzést, hogy van valami az arcomon. Ez az első nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

K.B.Beatrix

2022. július 27.

Tesztelésre kaptam

Alapvetően egy egész jó termék.
Előny számomra, hogy magas fényvédelemmel rendelkezik.
A bőröm vegyes, a T vonalon zsíros, máshol száraz. Sajnos a zsíros részeket csak rövid ideig mattítja, a száraz részeket viszont még jobban szárítja 🙁 Így előtte alapos hidratálás szükséges.
A szem alatti sötétebb részeket valóban elfedi, egységesíti a bőrt.
Viszonylag jól eldolgozható, a világos bőrszínemtől enyhén sötétebb, egy kis idő múlva valamelyest igazodik a bőrszínemhez.
A viselete egész nap kellemes, nem irritálja a bőrömet.
Mindezek alapján 3 csillagnál többet nem tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 27.

Tesztelésre kaptam

Alapvetően egy egész jó termék.
Előny számomra, hogy magas fényvédelemmel rendelkezik.
A szem alatti sötétebb részeket valóban elfedi, egységesíti a bőrt.
A viselete egész nap kellemes, nem irritálja a bőrömet.
Mindezek alapján 3 csillagnál többet nem tudok adni.

Ayanna

2022. július 24.

Tesztelésre kaptam, még egyszer nagyon köszönöm!

Sajnos bármennyire szerettem volna használni, a legvilágosabb árnyalat is túl sötét nekem. Kellemes állaga van, szépen el lehet dolgozni, beleolvad a bőrbe szépen, viszont nagyon sötét nekem, így két csillagnál többet nem tudok adni rá. Alapozóval én nem kevertem, nyáron nem szeretek alapozót hordani, ezért is fűztem nagy reményeket ehhez a termékhez, de sajnos nem vált be :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 24.

Tesztelésre kaptam, még egyszer nagyon köszönöm!

ChristmasJ

2022. július 20.

Tesztelésre kaptam a krémet. Nagyon vártam ezt a kis krémet. Rögtön a megérkezés után már másnap reggel el kezdtem használni. Kombinált bőröm van, a T-vonal nekem nagyon át szokott fényleni már délutánra. A krém színe tökéletes, elég világos bőröm van. A krém állaga nekem kicsit furcsa volt. Egyáltalán nem géles. Az alapozókat én ecsettel szoktam eldolgozni, azzal próbálkoztam most is, de úgy nem lehetett szépen. Ezért ujjbeggyel próbáltam eldolgozni, ami nagyjából sikerült is. Viselete kellemes, nem éreztem semmi problémát vele. Viszont nekem átfényesedett már dél körül, úgyhogy pici púderrel korrigáltam. Nem pereg, jó viselet. Szépen egységesítette a bőröm. Mondjuk eddig nem voltak mostanában bőr problémáim. És itt jön amit még senki nem tapasztalt úgy látom az előző vélemények alapján. Nekem a 4. napon az orcámon, és az államon pattanásokat okozott. Pedig semmi más változtatás nem történt a reggeli rutinomban. Úgyhogy az 5. napon már nem kentem fel, és azóta várom, hogy a pattik elmúljanak, ami úgy néz ki így a krém abbahagyása utáni 4-5 napra sikerül is. Most gondolkodom rajta, hogy adjak még neki még egy esélyt. De majd lehet csak a nyaralás után. Addig marad a REVOX fényvédőm, ami nem okozott semmilyen bajt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 20.

Jucus85

2022. július 17.

Nagyon jó termék .Ha felkenem nincs maszkhatás,szépen igazodik a bőröm szinéhez.Két hete használom a régi bőrhibáim nekem teljesen eltüntette,szép bőröm lett ha nem kenek rá semmi alapozót akkor is . Kevés elég belőle,nem szárit nem zsírosít,nem okozott pattanásokat.Ezentúl állandó krém lesz a polcomon.Rànctalanító hatását nem érzékeltem,bár nekem még nem nagyon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 17.

Vansalinda

2022. július 9.

Elsősorban azt figyeltem, hogy az arcomon lévő apró kis elváltozások sötétednek e látványosabban mint máskor?
Ilyen a szem és száj környékén található apróbb ráncok, bőr egyenetlenségek mélysége! Illetve az anyajegyek és pattanások észrevehetőbbek e, ill. az anyajegyek láthatóbban körvonalazódnak, vagy egységes marad a bőrkép? Nem csalódtam a termékben, azt hozza amit ígér!
Úgy gondolom, fontos megemlítenem hogy egy új termék használatát követően, nekem érzékenyen reagál a bőröm, ennél a terméknél is ezt tapasztaltam! Este jól esett kimélőbb Naturlandos mosdókenőccsel arcot mosnom! És nagyon jól esett a hűtőben tartott aloe vera gélt fölkenni éjszakára, hogy megnyugodjon a napnak kitett bőr! Az orcámon ilyenkor jobban nyitva vannak a pórusok és picit pirosas szokott lenni ez a rész, mostanában inkább enyhén rózsás volt!
Nappal főleg autóban át tud fényesedni a T-vonal, ezen a részen érdemes púderezni!
Összességében a termék nem kukacosodott és nem veszett össze semmivel amit használtam még pluszban!
Sminkfixáló használata ilyen párás melegben szükséges! Úgy vettem észre, estére eléggé húzódott a bőröm, állandóan ér mostanában a tűző nap pár órát, tehát ez nyáron rendben is van! Termálvizes medencében sem izzadtam le azonnal az arcomrol a terméket!
Egy tubus nem lesz elég a teszteléshez, nagyon kíváncsi vagyok hogy ősszel amikor dobja le az arcom magáról a megszerzett barnaságot, foltos leszek e mint szoktam lenni, vagy sem?! Egész nyáron ezt fogom használni mivel elsőre tetszik az amit eddig látok és természetesen újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 9.

SzySza

2022. július 6.

Tesztelesre kaptam, amit ezuton is koszonok! :)

Nagy remenyekkel alltam hozza, hogy na, valami szuper kis napvedo, lassuk mit tud.
A golden arnyalat landolt nalam, azt kell mondjam, hogy ez mar az igazan, szepen lebarnult vagy kreol borre valo.
Mivel az en borom meg lebarnulva is nagyon vilagos hozza, ezert en keveset kentem fel egyszerre es egy vilagos alapozoval kevertem a kezemben. Igy szuperul tudom hasznalni, vilagositani a szinet.
Nagyon tetszik, hogy szepen es konnyen eldolgozhato, nem egy naptej szeru folyos formula. Ahogy az elottem kommentelo is irta, szemoldok kornyeken ovatosan, mert ha az ember lanya rakeni, bizony vicces lesz az eredmeny. :))
Kellemes viselet, nem erzem azt, hogy megfulladok alatta, de meg csak soknak sem erzodik.
Nemreg kezdtem napi rutint kialakitani. Lemosas, micellas viz, hidratalo es mielott elmegyek itthonrol, johet o is utolso retegkent.
Nem rancosit, nem kukacosodik.
Nem okoz borirritaciot sem pattanast, pedig erzekeny a borom.

Meg tesztelgetem, hasznalgatom. Kesobb updatelek.
Egyelore 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

Tesztelesre kaptam, amit ezuton is koszonok! :)

Nem rancosit, nem kukacosodik.
Nem okoz borirritaciot sem pattanast, pedig erzekeny a borom.

Meg tesztelgetem, hasznalgatom. Kesobb updatelek.
Egyelore 5* :)

vfejes

2022. július 5.

2022.07. 04. Túl a patch test-en és az első pár nappali viseleten. Tesztelésre kaptam a fényvédőt, nagyon örültem neki! :)

Nehéz meghatároznom, gyanítom sok csalódás lesz, mert ez egy olyan napvédő, ami fedést nyújt és bár gélesnek írják, sűrű BB/CC krém szerű az állaga és full mattra szárad. Télen nem lesz jó, mert a száraz részeket ki fogja emelni és a színe még az én "light" formulámnak sem túl világos, gondolom pont az egységesítés miatt.

Nos, nekem ez most épp kapóra jön. Az amúgy elég száraz bőröm nyáron egész normálba hajlik, két szérummal alatta (Hylamid és Paula Antiox) remekül együttműködik. Mindenképp kell aláhidratálni, de nekem ez nem gond, sőt! :)

Kozmetikailag kifogástalan, bár nagyon nem voltam még izzadós helyen - reggel azért kezet kell mossak utána. A Shiseido Wetforce BB-hez tudom hasonlítani, de szerintem ez a krém nem olyan vízálló. Lehet, nem baj.

A szemem nem irritálja, kb. mintha semmi sem lenne rajtam. Nyaralás után vagyok, bár védtem magam, minimális pici színem van (mint minden nem vámpírnak, aki kimegy a házból). Ehhez a light árnyalat tökéletes, bár izgultam, szépen idomul. Szemöldök környékén azért nem árt vigyázni.

Frissítek még majd :)

2022. 07. 05. A matt formula ellenére most már biztos vagyok benne, hogy nem szárít, nem okoz pattanásokat, allergiát (bár előbbi nálam amúgy ritka), a szinezék ellenére a pólusokat nem telíti el. Nem is csinált belőlem ráncos öregasszonyt (azért 40 felett nem áll jól minden matt cucc ;-) )

Élvezem a könnyed, illatmentes formulát. Nem ragad, nem kúszik, tényleg szuper! Plusz pont nálam a kék fény elleni védelem, sokat ülök gép előtt... (A foltok állásáról majd 1 hónap múlva tudok nyilatkozni szerintem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 5.

Frissítek még majd :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ectoin
Gyulladáscsökkentők: Ectoin
Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Ectoin a I h I gy

Az Ectoin egy viszonylag sok kutatással alátámasztott, sokoldalú molekula. Ún. extremolyte, vagyis olyan molekula, ami az extrém körülmények között (szuper magas hőmérséklet, UV kitettség, sós víz, sivatag stb.) élő mikroorganizmusokat védi a környezeti hatásoktól. A bőrre kenve is szuper védő funkciója van: véd a környezeti ártalmaktól, mint a szennyeződések, UVA okozta öregedési folyamatok, kék és látható fény. Ezen kívül jelentős a hidratáló és védőréteg erősítő hatása is, valamint nyugtató és gyulladáscsökkentő szerepe is van. Néhány kisebb tanulmány szerint anti-aging hatása is van. Részletesebb infó az INCIDecoderen

Forrás: ITT