Bioderma

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Színezett fényvédő

Maximális fényvédelem napsugárzás hatására érzékeny vagy intoleráns bőrre, nagyon világos, szeplős bőrre ill. extrém sugárzásnak kitett bőrre. Alkalmazható bármely bőrtípusra a kombinálttól egészen a zsírosig. DRY TOUCH formula mely matt és száraz hatást biztosít a bőrnek.

Mariann1987

2020. augusztus 15.

Szuper krém! Már második éve nyáron csak ezt használom. Sajnos a rosaceás arcomra meg kell válogatni, milyen összetevőjű krémet választok, de ezzel semmi problémám nincs. Tavaly alákrémezéssel használtam, idén nem kentem még alá sosem krémet. Teljesen jó. Gyorsan beszívódik, mintha nem lenne semmi az arcomon...sminkelni lehet rá, én csak korrektort használok, meg lehelletnyi púdert, hogy a pici fényesség eltűnjön. A színe pedig a kezdődő rosaceámat szépen korrigálja. Ja, és egyáltalán nem izzad alá az arcom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

katalinmester13

2020. június 20.

Tévedésből vettem. A sima változatát szerettem volna, de ez egyben volt egy micellás vízzel, aminek annyira megörültem, hogy gondolkozás nélkül lekaptam a polcról. Itthon vettem észre, hogy színezett. Elsőre csalódott voltam emiatt, de később kiderült, hogy a fényvédelme mellett ezen tulajdonsága a legjobb. A színezett pötty mellé a "teinte claire light colour" felirat került. Egy icipicit sötét nyár elején, de a tónusa tökéletes. Folyós, fényes krém. A pórusokba jól bele kell dolgozni, különben "lyukacsos" lesz tőle a bőr. Önmagában használtam. Vagy csak használtam volna, de ez púder nélkül nagyon ragadt. Púderrel nem annyira. A fénye tetszett, de ez nem biztosít matt és száraz hatást, az biztos. Vízállóságát nem próbáltam. Ha a szemem közelébe került, borzasztóan csípte. Elhasználtam, de nem igazán tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

loulou

2020. május 29.

Szuper, szuper. Az pedig, hogy színezett, még plussz pont. Jó a színe, jó az állaga, szépen dolgozható és jól lehet rá sminkelni. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 29.

saniko0093

2019. szeptember 4.

Nagyon ritkán használom, mert távolról sem matt, nagyon fényes leszek tőle, de sajnos a magas faktorszámú termékek nálam mind ilyenek. Majd síelésre elhasználom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

barbonca

2019. június 18.

Olyan mértékben zsírosítja a bőrömet, ami amúgy átlagosan zsíros csak enélkül, hogy estig csúszós tőle arcom, többszöri púderozás ellenére is, még az ujjaim is zsírosak lesznek láthatványosan, miután az arcomhoz értem. Matt és száraz hatás?! Max annak, akinek egyébként is száraz a bőre.
Pozitívum az 50 faktor, csak ezért kap 1* helyett 2-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Pozitívum az 50 faktor, csak ezért kap 1* helyett 2-t.

Monka83

2019. április 11.

Nagy kedvencem!!! Szépen el lehet dolgozni, nem fényesít extrán. Könnyű krém és szépen fed. Persze egy kis púder még megy utána :) Ennek a márkának a legjobbak az összetevői a fényvédők terén. Egyetlen hátrány, hogy elég folyós és ha végig állítva van a tubus, akkor a kupakot hamar vissza kell tenni, mert levétel után azonnal folyik a krém belőle. Cserébe szuper az adagolója :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

darkoadrienn

2019. március 16.

Nekem bevált! A webshopban a színtelen verzióból csak pocket kiszerelés volt, azt is megrendeltem, és nagyon bevált! Ehhez meg ajándék járt, és gondoltam szívesen kipróbálnám, nyáron úgyse szoktam mindig sminkelni, de jól jönne egy kis egységesítés, mert az arcom jóval világosabb a többi testrészemnél. A színe valamicskével sötétebb mint ami most jó lenne, de nyárra pont tökéletes lesz. Felkenve először elég fényes, olajos érzés, de ez pár perc alatt eltűnik, és teljesen természetes hatást kelt. Olyan mintha csak szép lenne a bőröm bármiféle termék nélkül, pedig mégis van rajta 50 spf. Annyit vettem észre, hogy a száraz részeket kezelni kell felvitel elött, ugyanis azokat azért kiemeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

szamira

2018. december 7.

Update:
Fel kell, hogy pontozzam, mert télen nagyon jól működik arcra is. Nyakra, dekoltázsra pedig rendszeresen használom, szeretem. Szuperül egységesíti az arcomnál alapból jóval világosabb nyakam színét az arcommal.

2018. nyara: A dry touch formula költői túlzás, pár óra múlva tocsog a fejem, a púdetes fixálás sem segít.
A világos árnyalat a nyári színemtől is kb két árnyalattal sötétebb, sárgás színű, de természetesen hat, és mivel ezt nyakra, dekoltázsra is kenem, így okés. Kb NC25-30.
Pattanást, problémát nem okozott hosszabb távon sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Update:

Pattanást, problémát nem okozott hosszabb távon sem.

Scara

2018. június 18.

A "matt és száraz hatást biztosít" megfogalmazást elég erős túlzásnak találom :) Ennek ellenére még mindig ez a legjobb színezett fényvédő, aminek természetes a színe és nem sötétbarna.
Csak indokolt esetekben használom, amikor tudom, hogy sok időt leszek a napon és ilyenkor nem teszek alá hidratáló krémet. Így kevésbé fényes,bár púderes fixálás/mattítás még így is indokolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

aranybarack

2017. augusztus 3.

Télen-nyáron fényvédőt kell használnom fényérzékenységem miatt. Ez az egyik olyan termék, amivel elégedett vagyok. Sem zsírosodást, pattanásokat, sem bőrirritációt nem okoz a rendszeres használata sem. A legtöbb fényvédőnél könnyebb, vizesebb texturájú (aquafluid), az eloszlatásánál azért figyelni kell. Elsősorban kiváló fényvédő, arra adom az 5 csillagot, másodsorban ad pici tónuskiegyenlítést, ami előny pl gyulladt bőrön, ami nem visel el alapozót. Mattítani nem mattít, de nem is fénylik úgy mint más, nem vizes alapú fényvédők. Az Uriage hasonló terméke jobban fed, de gyengébb fényvédő, szóval inkább ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.