Bioderma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Közepesen erős fényvédelem - SPF15/UVA 10 . Érzékeny bőrre, arcra és testre egyaránt. Vízálló. Egyedülálló anti-UVA-UVB elleni hatékonysága és exkluzív cellular bioprotection kizárólagos szabadalmi eljárása védelmet biztosít napégés ellen és hatékonyan küzd a bőr korai öregedésével szemben. Lágy, színtelen textúra, nem hagy fehér foltot. Nem mitesszerképző. Tökéletesen tolerált. Fotostabil.

tacsilla

2014. július 3.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Nem pirultam, nem égtem le. Az illatát nagyon szeretem, hogy nem az a tipikus naptej illat. Arcra is használom, nem okozott semmi gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 3.

amalthea

2013. június 27.

Eddig még egyszer próbáltam csak (nem sok nap süt mostanában), de nagyon szimpatikus volt, nem égtem le, szépen barnultam, az arcomat se bántotta. Ráadásul egy patikában találtam rá, ahol ajándékba adtak mellé egy napozás utáni krémet, a kettő együtt volt 2800 Ft körül, nagyon megérte!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 27.

NC

2012. október 10.

Szuper ez a napvédő, mi most vettünk ebből a fajtából először a nyaralásra. Szerencsére könnyen és szépen barnulok, ezért választottam ezt az alacsonyabb faktorszámút. Könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, nem hagyott foltot maga után. Tetszik az illata is. Az arcomra is használtam belőle -félve- de végül semmi problémát nem okozott. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Yndre

2012. augusztus 3.

Nagyon kellemes, visszafogott illatú (nem az a jellegzetes intenzív naptej illat), könnyű formulájú, hamar felszívódik, nem ragad. Pont ezért napközben is szoktam használni, nem csak strandoláskor. Szépen lehet barnulni vele, még a déli órákban sem pirultam meg (bár ez inkább bőrtípus kérdése). Ráadásul nagyon akciósan vettem a patikában (1800 Ft-ért ha jól emlékszem), úgyhogy nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

mstindigo

2012. június 23.

A 15 faktorosat vittük magunkkal. Picit kevésnek bizonyult, mert lepirultam vele, de volt nálam 30 faktoros is Spanyolban, úgyhogy olyankor azt kentem magamra. Viszont így is meg vagyok elégedve, felváltva használtam a bronz társával, és bár megpirultam, nem hámlottam le, és nagyon szép barna lettem. (Legalábbis magamhoz képest, mert amúgy porcelánbaba vagyok. :) )
Ami a legjobb benne, hogy tényleg egyáltalán nem komedogén, nem okoz pattit, és mitteszert, tavaly tele lettem vele a naptejtől az arcomon és a hátamon, idén már jobban odafigyeltem. Így most csodás az arcbőröm, sehol egy pattanás, barna, és végre hegmentes. :)
Oh, és semmi allergiás reakció egyik bioderma napvédőtől sem, pedig nekem mindig szokott. Érdekes módon idén nem volt melegkiütésem sem, lehet, hogy nem is csak a meleg, hanem a naptejek is kiütötték eddig a bőrömet??? (3 félét vittünk, ez, a bronz, és az AKN spray.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

lozmor

2011. szeptember 4.

Én 20-as faktorral vettem. Jó nagy adag ugye és az ára nagyon korrekt. Arcra is használom, úgy vettem észre, hogy talán még mattít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

bettyke

2011. augusztus 27.

Fehér bőröm van, eléggé érzékeny is ráadásul. Nekem ez tökéletesen megfelelt ebben a 40 fok körüli melegben. Azt hittem, kevés lesz számomra az spf 15, de tévedtem. Egyáltalán nem égtem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.