Bioderma

Ár:   3810 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2019. április 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A Sébium mikrohámlasztó gélt hatékony és kíméletes tisztító összetevőkből fejlesztették ki. Lekerekített mikrorészecskéi kíméletes mechanikus radírozást biztosítanak. Keratoreguláló AHA-tartalma kíméletes mikrohámlasztó hatású, gyorsítja a bőr megújulását, mélyen kitisztítja és összehúzza a kitágult pórusokat.

• A szabadalmaztatott Fluidactiv komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú összetételét.
  • A bőr finomabbá válik, összehúzza a pórusokat, és ragyogó tónust kölcsönöz az arcnak.
  • A Sébium mikrohámlasztó gél kíméli a bőr hidrolipid védőköpenyét.
  • A Sébium mikrohámlasztó gél nem komedóképző.

dreammiyss

2018. november 19.

Egyszerűen nagyon szeretem! Heti egy alkalommal használom, bár ha úgy érzem az arcomnak szüksége van kis tisztításra megesik, hogy 2x is.
Átmosott bőrre viszem fel és az ujjaimmal dolgozom el a bőrömön, majd rásegítek a luna készülékemmel.
Az yves rocher párost, amit eddig radírozásra használtam most felváltotta nálam ez a termék. Nagyon szeretem, elégedett vagyok vele! 

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

beatab

2018. augusztus 10.

Nagyon érzékeny a bőröm,sok Bioderma terméket használok,mert igazi csodaszerek!Minden problémára kínálnak megoldást!Ez a termék is nagyon kíméletes a bőrhöz,és csodát tesz..!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Juditka77

2018. június 12.

Nagyon szépen karbantartja az arcomat. Kíméletesen radíroz, nagyon üde friss lesz az arc a használata után.Szerintem a mitesszerek számát is jelentősen csökkenti, ráadásul nem kell rettegni a pattanásoktól sem. (a mitesszerek tartós nyomkodása után sem :-) ) Remekül mattit, látványosan romlik az arcbőröm állapota, ha bizonyos időt kihagyok a használatában. Ezért aztán folyamatosan használom. Nagyon ajánlom kipróbálásra. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

tinyblackpaw

2018. április 23.

Bár a tudatos bőrápolás hívei ellenzik a bőrradírok használatát, számomra elkerülhetetlen a fizikai hámlasztás mert a kémiai hámlasztók önmagában nem képesek maguktól eltávolítani az elhalt hámsejteket és hámlásokat a bőrömről amik mellesleg elég gyakran rondítják az arcomat. Nem várom tőle, hogy eltüntesse a mitesszereimet vagy csökkentse a pattanások számát, esetleg mattítson egyszerűen csak kell valami, ami leszedi a hámló részeket a bőrömről. Ennek az elvárásnak pedig tökéletesen megfelel. Az illatába nagyon beleszerettem annyira friss, üdítő érzés használni ❤️ Eddig összesen 4 alkalommal használtam, hetente 2 alkalommal. A bőrképem szép (köszönhetően más termékeknek is) de ennek a használatával még ragyogóbb és üdébb lett. Ami a legjobb hogy a száraz & hámló részeket nagyon szépen rendbe tette, smink előkészítéshez alap darab! :) Használata során és után nem szárít, nem karcolja a bőrt, nem durva szemcsés, nem okoz irritációt, tele van finom, apró szemcsékkel és tökéletesen végzi a radírozó funkcióját. Ha hosszabb távon is beválik biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Zsolt8912

2018. április 15.

Nos nem kimondottan vált be nálam sem a termék, pedig a nevéből/árából ítélve csodát vártam el. Kimondottan a Sébium család jó az én zsíros/kombinált bőrömnek, mat fluide arckrémjük egy csoda, de a radír sajnos nem. Egymás után használom őket, de ez a termék valahogy zsírosít a helyzeten. Valóban tisztít, de a tág pórusokon kicsit sem segített és matt sem marad tőle a pofim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Martini

2017. szeptember 24.

Már egy hónapja használom hetente kétszer!Az eddigi legjobb radírom!Nagyon gyengéd mégis hatékony!Isteni puha utána a bőröm!Sokáig miteszermentes marad az arcom amit eddig semmivel nem tudtam elérni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Jexi

2017. április 17.

Eddig kétszer használtam és lenyűgöz, hogy mit csinál a bőrömmel! Hihetetlen puha, selymes lesz utána az arcom, mintha kicserélték volna. Messze a legjobb radírozóm!
Viszont utána mindig kipirosodok, de ez nagy valószínűséggel a bőröm hibája, mivel elég vízhiányos az elmúlt időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

selyemcukor

2017. március 23.

Elmaradt a nagy hatás amit vártam egy ilyen árkategóriától. Vannak jobb és olcsóbb termékek a piacon. Ártani nem ártott a bőrömnek, de nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

AnnaKamilla

2017. február 17.

Kedvenc termékem lett, pattanásos bőrre ez szuper jó :) Nem szárít, sokkal puhább a bőröm használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Dodder

2017. január 15.

Két hete vettem meg a habzó géllel együtt. (Szerencsém volt és leárazva tudtam beszerezni őket.) Eddig nagyon jól működnek, szépen kezdenek halványodni a pattanásaim, az arcom is kevésbé zsíros. Eddig megérte az árát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Rhamnose, Xylitol, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/