Bioderma

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikus23, Módosítva: 2013. március 1.

Kiszerelés:   40ml
Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló krém könnyen kipirosodó, érzékeny és/vagy látható hajszálerekkel átszőtt bőrre (rosacea). Szabadalmaztatott Rosactiv komplexet tartalmaz, amely gátolja a kivörösödésért és hajszálértágulatok megjelenéséért felelős tényezőket, így segíti a hajszálértágulatok eltüntetését. A Sensibio AR nyugtatja, intenzíven hidratálja és védi az arcbőrt a külső hatásoktól. Make-up alá is használható.

♡ Mintacsomag ♡
Ár: 2500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, mintacsomag, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Littleblackdress87

2022. szeptember 13.

A rosaceám miatt vettem, és jól funkcionált. A fedése passzolt az elképzeléseimhez, mert én legtöbbször nem magában használtam, hanem eleve naptejre kentem, így nem éreztem soknak. Az arcomat nem bántotta, kellemes, puha érzetet kölcsönzött a bőrömnek. Kicsit fényes nekem, de nem volt vészes, a púder matton tartotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Csirip

2022. június 13.

Nekem nincs rosaceám, csak akartam egy színezett krémet érzékeny bőrre. Sajnos a színe nem passzolt, és kicsit sem fed, kár hogy csak egy színben gyártják.Annyira hidratálónak sem vált be.Csak 2 csillagot tudok adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

claritta

Korcsoport: >54
2022. április 18.

Rosaceás a bőröm az arcom jobb felén. Már elég régóta. Két éve használom, elég jól fed, de nem hidratálja a száraz bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. április 18.

PSz

2022. március 5.

Update: Közben valahogy úgy alakult, talán a bőröm változott, vagy a más hajszín teszi, hogy most a téli időszakban eléggé megkedveltem ezt a BB krémet. A színét sem érzem már túl sötétnek, bár továbbra is jobban örülnék, ha világosabb lenne, de azért hordható így is. Lehet, hogy nyáron nem fogom szeretni az érzetét a bőrömön, majd kiderül, de most a téli száraz levegőben jólesik. Ha a maszk alatt kissé megizzadtam, akkor viszont elég ragacsos lett, és hát mindent megfog, úgyhogy azért a tökéletest még továbbra is keresem.

Teljesen rendben van mint krém, nem ront a rozáceámon, el tudom viselni az arcomon, és van valamennyi fedése is. A probléma inkább az, hogy a színe túl sötét, nekem csak nyáron jó, nyáron viszont szívesebben használom az 50-es Photoderm AR-t, ami szintén színezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 5.

Szoszi25

2021. november 20.

Nagyon szerettem volna szeretni, nyáron ezzel tündökölni, de úgy csípte az orcáimat, és olyan piros voltam tőle...kézkrém lett belőle, méregdrága kézkrém...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Box81

2021. október 16.

Vegyes, seborreára hajlamos bőröm van. Termékmintát használtam belőle,nekem tetszett. Nem irritál, egészen jól fed, nem lettem fényes tőle. A színtelen fényvédők szerintem jobban használhatóak, de erre sminkelni is simán lehet, nem áll össze a púdertől. Ha színezett bb spf 30 krémet szeretnék, ezt fogom venni, bár nem olcsó,de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 16.

boni04

2021. október 7.

A bőröm nagyon világos, ugyan nem rozaceas, de érzékeny, és elég száraz típusú. A vélemények jól megizzasztottak, na vajon mit vegyek nyárra, ami véd is, ápol is, színezett is. Végül ez és a vichy bb-je között hezitáltam, és a magasabb fényvédő faktor miatt emellett döntöttem. És milyen jól döntöttem! hahaha :D
Mikor először megláttam nagyon nagyon nagyon sötétnek tűnt, az illata viszont tetszett. Az van ráírva, addig masszírozzuk az arcunkba, amíg a szín teljesen hozzáidomul az arcunkhoz. Hmm. Nálam működik. Szerencsére rajtam nem sárga, nagyon jó a fedése, nem üt el a saját színemtől.

Mivel száraz a bőröm, alá szoktam hidratálni, de ha elfelejtem sem lesznek száraz foltok az arcomon. A mostani nagy melegben nagyon jól teljesített, alig fényesedett át.

Engem megnyert, hála az égnek lehorgonyozhatok nála egy ideig :)

2016. február 19. :Up: Nagyon sokáig elég, most kezd kifogyni, tehát legalább fél évet kibír mindennapos használattal is. Télen is ezt használtam, bár most már azt mondom hogy a téli hófehérke fejemhez ez határeset. Nem veszem újra most, úgydöntöttem rétegezek, külön fényvédő, külön hidratáló külön színező. De nagyon nagyon jó terméknek tartom, és lehet hogy visszatérek hozzá később. 5*

2021.10.07. update: Nem tértem vissza hozzá, és nem is tervezem. Mostani fejemmel úgy emlékszem vissza rá, hogy nagyon sötét volt, és száraz érzetűvé tette az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 7.

Engem megnyert, hála az égnek lehorgonyozhatok nála egy ideig :)

AgiSimon

2021. szeptember 18.

A kedvenc bb krémem. Minden reggel használom. Nagyon érzékeny a bőröm, de egyáltalán nem irritál. Plusz pont, hogy kipirosodó bőrre való, sajnos ezzel is küzdök. Egy dolog, ami nem jön be: a világos árnyalat is sötét nekem, úgyhogy a kedvenc alapozómmal keverve használom, a fedés nekem így jó, mert magában kevés lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Gorbox

2021. augusztus 17.

Nekem kicsit sárgás. Általában a sima Sensibio AR-t használom, az szuperül hidratál, ez önmagában nem. A kettő együtt pedig már sok. Sajnos jobbat még nem találtam a mindenre IS érzékeny bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Emeskem

2021. július 13.

Szépen fed, egészen könnyű állagú, az érzékeny arcbőröm el tudja viselni, de rajtam kissé darabos maszk-hatása lesz néhány perc után és sajnos úgy is marad. Talán túl nagy is a fedőképessége számomra, illetve a rózsaszínes bőrömtől elüt a sárgás színe, de annak, aki azt szereti, 5* lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhetinic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

PVP 0 0