Bioderma

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikus23, Módosítva: 2013. március 1.

Kiszerelés:   40ml
Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló krém könnyen kipirosodó, érzékeny és/vagy látható hajszálerekkel átszőtt bőrre (rosacea). Szabadalmaztatott Rosactiv komplexet tartalmaz, amely gátolja a kivörösödésért és hajszálértágulatok megjelenéséért felelős tényezőket, így segíti a hajszálértágulatok eltüntetését. A Sensibio AR nyugtatja, intenzíven hidratálja és védi az arcbőrt a külső hatásoktól. Make-up alá is használható.

Fodnoria

2020. október 25.

BB krémes fedése van, ergo nem túl erős. A nagyon világos bőrömön a light árnyalat is sötét sajnos, de egy-két óra után talán igazodik az igazi tónushoz. Nincs zsíros bőröm, de általában fénylek tőle, bár nekem nem zavaró, púderrel orvosolható. Örülök, h szemétmentes, nem okoz pattikat és az érzékeny bőrömnek jó termék.
Esténként viszont furén, darabkákban jön le, elég mocskos érzetet hagy olyankor, de akkor már úgyis mindegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

noriszia

2020. szeptember 26.

Csak mintát használgattam belőle kb 4 alkalommal, hogy próbálgassam, de sajnos nekem nagyon durván kiszárítja a bőröm.
Eddig a La Roche-Posay Hydreane BB krém volt ami bevált, de az sajnos már nem kapható :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

martissima

2020. szeptember 24.

Nem szerettem használni. A kombinált bőrömön a zsírosabb T-vonalamban pár órányi fényes tündöklés (vagy inkább ragyogás) után lefolyt. Pedig egyébként egész jó a fedése BB krémhez képest és nem irritál, nem komedogén, egész jól hidratál, szóval összességében egy barátságos kis krém lenne. Nincs szívem nagyon lehúzni, mert valószínűleg egyszerűen csak nem az én bőrtípusomhoz való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Vicuska918

2020. július 31.

Enyhe fedése van, annyi, amennyi egy BB krémtől elvárható. A nyári melegben néhány óra után átfényesedik. A lebarnult bőröm színéhez passzol, de télen szerintem sötét lesz. Nem okozott pattanást. Előnye, hogy van benne fényvédő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Viragka89

2020. július 17.

1,5 hete használom ezt a BBt. Sajnos nem vált be nekem, kombinált bőrön fél óra múlva discogömb csillogás. Plusz hagy egy vékony réteget a bőrön, ami elég diszkomfortos. Púderrel fedve max 2 órát bír.
A fedése közepes, inkább alapozó, mint krém. A színe nagyon sötét, rózsaszínes pigmentációval. Akinek világos a bőre, illetve sárgás tónusú, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

natasa

2020. július 9.

Bőrgyógyász javaslatára vettem meg a fényvédelem miatt. A light árnyalat nekem teljesen jó, szépen fed, tartós is, nem ragad rá az arcmaszkra sem. Nem okozott eddig semmilyen pattanást vagy kiütést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 9.

katalin89

2020. június 11.

Én nem érzem, hogy lenne illata, ahogy néhányan előttem, az viszont igaz, hogy a "light" árnyalat is sötétebb, inkább nyárra való szín. Nincsen extrém világos bőröm, szóval akinek az van, annak nem tudom ajánlani :( Nagyon remélem, hogy piacra dobnak egy világosabb színt is, szerintem lenne rá igény.
Amúgy nekem nagyon tetszik ez a BB krém. A fedése nem túl nagy, nem fed el minden pirosságot nálam, viszont szeretem használni. Szépen egységesíti az arcom. Kézzel szoktam felvinni és imádom a krémes állagát. Igazából nem is tudom mihez hasonlítsam, nem volt még ilyen selymes/krémes állagú krémem vagy alapozóm. A finishe gyönyörű és természetes, nem emeli ki a száraz részeket, szépen lehet rá sminkelni és egynletesen kopik. A száraz bőrömnek egy áldás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Alexa789

2020. május 29.

Termékmintát kaptam belőle - imádom az igényes tubosos kiszerelést. Az én bőröm nem érzékeny, de nagyon szerettem ezt használni. Könnyed fedés, SPF30, ideális BB krém. Ha elfogy amit jelenleg használok, valószínű ezt fogom választani. A termekminta 5 alkalomra is elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Dia98

2020. május 12.

Az illata nagyon finom, könnyed, az állaga is rendben van. Elsőre kicsit sötétnek tűnt ("Kicsit...😱), de miután felkentem egész szépen alkalmazkodott az arc színemhez. Kifakult, vagy nem is tudom.. Babapúderral szoktam fixálni, így még világosabb az árnyalata, és a végén vagy arcpermettel, vagy termál spray-vel fújom be az arcom, így nem lesz "szemcsés" hatású. A fedése, mint egy BBkrémé, a pirosságot viszont tényleg jól fedi. Nekem hatalmas plusz a 30as védőfaktor benne, így legalább nem kell napvédő mellé.
Se nem szárít, nem is olajos, nekem eddig még pont jó, bár előtte rendesen megtisztítom a bőröm és alá hidratálok. Őszíntén szólva örülnék egy jóval világosabb ármyalatnak, egyelőre ez is megteszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Nur

2020. április 27.

Az egyik legjobb BB krém, amit valaha használtam. amit ígér maximálisan tartja, ami a problémám vele, az alapvetően
nem a krém hibája, normál fehér bőrre, rettenetesen sötét, ezért sajnos nem tudom használni. Nagyon sajnálom, mert amúgy kiváló termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhetinic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

PVP 0 0