Bioderma

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikus23, Módosítva: 2013. március 1.

Kiszerelés:   40ml
Lelőhely:   patikák
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló krém könnyen kipirosodó, érzékeny és/vagy látható hajszálerekkel átszőtt bőrre (rosacea). Szabadalmaztatott Rosactiv komplexet tartalmaz, amely gátolja a kivörösödésért és hajszálértágulatok megjelenéséért felelős tényezőket, így segíti a hajszálértágulatok eltüntetését. A Sensibio AR nyugtatja, intenzíven hidratálja és védi az arcbőrt a külső hatásoktól. Make-up alá is használható.

Ár: 2600 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen , fizetés: személyes átvétel, posta
BDorin

2019. december 6.

A bőrgyógyász ajánlotta a rozáceás arcomra. Az én fehér bőrömhöz ez az árnyalat túl sötét, ezért a hidratáló krémemmel keverem össze, így lágyítok a színén és könnyebben kenhetővé is válik. Csodát nem művel az arcommal, de javít kicsit a böröm tónusán. Zsírosodást nem tapasztaltam se télen, se nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Nonoka009

2019. szeptember 15.

Nagyon szeretem, már többször is vettem belőle. Az arcomat nem irritálja viszont jól fedi, szépen illeszkedik a bőröm színéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Timi27

2019. szeptember 1.

Nekem nagyon bevált a vegyes, de arcon pirosodásra, kiszáradásra hajlamos arcbőrömre. Nagyon jól fed, alapozó sem kell, egyenletessé teszi az arcom színét, felületét. Már több flakonnal is elhasználtam belőle. Nem kell sokat egyszerre felkenni, így is nagyon jól fed. Szuper, nekem megérte az árát !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

pinkypie

2019. július 13.

Azóta használom, amióta lehet itthon kapni. Próbáltam más termékeket is ebben a kategóriában, de mindig visszatértem ehhez. Nekem szuperül bevált az enyhén rozaceás bőrömre. Előtte viszek fel hidratálókrémet, és nem is várom meg, hogy teljesen beszívja a hidratálót a bőröm, már kenem is a bb krémet. Így könnyebb eloszlatni és hétköznapra alapozó helyett is tökéletes, fölé már csak egy kis bronzosító púdert teszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Yesnori

2019. július 5.

Nem éppen a bőrtípusomnak megfelelő, de egyik ismerősöm tanácsára mégis kipróbáltam. Először nem vált be, mert nyáron kezdtem el használni, eléggé zsírosodott a homlokom tőle. Télen viszont nagyon szerette a bőröm, egységesség tette, ápolta, nem száradt ki a téli hidegtől sem. A fedése nyilván nem olyan, mint egy alapozóé, de átlagos hétköznapra szerintem megfelel. Az ára miatt érdemes kivárni valami akciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

csalogany18

2019. június 14.

Borzalmasan nehéz és sűrű, nem tudom mit gondoltak, de ez nem is egy BB krém... nehéz felvinni,nem igazodik a bőr színéhez,nagyon sötét. Inkább egy alapozóhoz hasonlít. Sajnos túl zsíros is, valahogy az én arcom nem szereti. 😥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Petra2424

2019. május 30.

Egyszerűen nem szép a bőrön, nem lehet jól eldolgozni, a színe sem jó, nem szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Michelanghela

2019. május 22.

Az oldalon csaptam le egyre, hogy majd milyen jól elhasználom, mert az egyre erősebb rozáceám kezdett zavarni. Az alapozót nem viselem el, és nagyon akartam valamit, ami fed egy picit. illetve csillapítja a vörösséget, viszketést ÉS még fényvédő is van benne. Szóval ideális választásnak tűnt. Pozitívumok: elég erősen fed számomra, nem látszik át alatta túlzottan a pirosság. És kb ennyi is. Negatívumok: túl sötét, még a nyári színemhez képest is, és nem vagyok egy extrém fehér bőrű egyáltalán. Felkenés után egy órával valamennyit javul a helyzet, de azt nem mondanám, hogy teljesen igazodik a bőrszínemhez, ez önámítás. A fedése miatt, fogalmam sincs, hogy leveszi-e a pirosságot. A Biderma Sensibio AR-t alá kenve brutál kifényesedik és zsíros érzetű lesz az arcom, főleg a homlokom. Anélkül nem elég a hidratáló hatása. A viszketést egyáltalán nem csillapítja, nem nyugtat. Nem is csoda, hiszen kémiai fényvédő van benne, amit szerintem nem szabadna rozáceásoknak ajánlott fényvédőbe tegyenek (ezt a megvásárlásakor még nem tudtam.) El fogom használni, de nem veszem újra.
Update: nem használtam el, kidobtam, mert ahhoz, hogy ezt használjam fényvédőnek nagyon sötét és sűrű, eldolgozhatatlan, az elvi mennyiséget képtelenség felvinni belőle, mert nevetségesen néznék ki. A színe rájöttem, hogy nagyon barackos, nem az én sárgás bőrtónusomnak lett kitalálva. A krém amúgy egy idő után szétvált, ami nem tudom, hogy amiatt van-e hogy régen bontott terméket vásároltam, vagy ez normális, de mindenesetre nem használtam többé. Ez az első termék amit végül úgy érzek, hogy teljes pénzkidobás, mert amit ígér azt nem teszi, fényvédőnek is használhatatlan, szóval egyáltalán nem értem a koncepciót, Tanulhatna a Bioderma a koerai fényvédős BB krémektől...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Oila

2019. április 10.

Nem tudom, mennyire lesz mérvadó a véleményem, mert én nem egészen úgy használom, ahogy ajánlják, tehát nem váltok ki vele semmit a reggeli rutinomban, hanem minden után teszem fel (szérumok, fényvédő). Mivel kifejezetten azért vettem, hogy legyen egy "titkos", mindenki más számára láthatatlan bőrszépítőm, ezért nem vártam tőle fedést, és eleve keverve is viszem fel (Hylamide HA BLur és Hylamide Golden Tan Photo Foundation). Az volt a célom, hogy a bőröm színe egységesebb legyen, a bőr áttűnjön alatta, de a textúra és a tónusok egyenetlenségeit kendőzze egy kicsit. Erre nagyszerű. A Ha BLur arra jó, hogy a tág pórusokat kendőzze, a golden tan photo foundation gyönyörűséges természetes bőrfényt ad a betegségek és vitaminhiány miatti fakó bőrömnek, ez a Bb krém pedig nagyon diszkrét színkorrekciót végez. Bár soknak tűnik ennyi termék, de a háromból összesen teszek fel annyit, amennyit alapesetben bb krémből tennék. Még jobban örülnék, ha kémiai helyett csak fizikai fényvédő lenne benne, és nulla illatanyag (ami sajnos a fenti összetevőlista végéről hiányzik, de van benne és ez sokaknakk fontos lehet!), de mivel nem okoz irritációt és problémát, ezért szemet tudok hunyni felette:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

ajnaka

2019. március 31.

Éjszakai krémmel és a micellás arclemosójával együtt használom, vegyes eredménnyel. A már meglévő pirosságon és értágulaton nekem csak hangyányit segített. Viselni viszont nagyon jó (télen és tavasszal használva, a nyár még csak most jön), nem viszket, feszül, húzódik alatta a bőröm. Nem szeretem az alapozókat, ezért sokféle BB krémmel próbálkoztam már, de eddig mindegyikben csalódnom kellett valami miatt. Ez viszont eddig szinte tökéletes :-) Pont annyi fedése van, hogy elhalványítsa a rosaceát, még sem maszk-szerű, nem lesz homogén egyszínű az egész arcom. A pórusokban sem gyűlik fel pontszerűen, könnyű kézzel is eloszlatni, szépen beszívódik. Egy ici-picit sötét, de jön a nyár és úgyis sötétebb lesz az alapszínem :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhetinic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

PVP 0 0