Bioemsan

Ár:   9090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2014. március 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Természetes fényvédő és bőrápoló hatású. Felelősségteljes napozással természetes UV-védelmet biztosít, míg homoktövis-jojoba összetevőivel teljeskörűen védi a bőrt.

Tarkamilla

2017. szeptember 27.

Nyáron mindig felerősödnek a szeplőim és több magas faktorszámú arckrémet/fényvédőt is kipróbáltam már, de egyik sem volt ennyire hatásos. Ahogy sorra vettem egymás után a márkás 50+ faktorszámú arckrémeket, egyre jobban elkeseredtem, mert mindegyik extrém mód zsírosította a bőröm és réteget képezve megült az arcomon.

Három-négy éve márciustól novemberig mindig ezt használom. Kíméletes a bőrömhöz, miközben nagyon erős a fényvédő hatása és mégsem nehéz. Először nagyon kételkedtem a hatásosságában, mert fizikai fényvédőt nem tartalmaz és bio összetevőkből áll. De soha még csak meg sem pirultam vele, a szeplőim pedig alig jönnek ki a használatával. Először el se akartam hinni.. persze már hozzászoktam, de nekem ez akkor is egy csodaszer. Ráadásul nincs még egy krém, amit az én érzékeny és vízhiányos bőröm ennyire szeretne. A valaha volt legjobb hidratáló-ápoló krémem is ő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Tekka

2017. április 13.

Nagyon szeretem, nappal mindig ezt használom a fényvédelem miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Nagyon szeretem, nappal mindig ezt használom a fényvédelem miatt.

Klaudia

2015. december 3.

Még télen is ezt használom, mert annyira kellemes állagú krém, utálom a zsírosabbakat... De nincs is benne semmiféle mesterséges fényvédő, úgyhogy még az éjszakai hidratálóm is ő. És elég is még télre is, mert rájöttem hogy a tisztításon múlik, hogy száraz-e a bőröm vagy normál állapotú. A sószappanos arclemosással együtt a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

hopihe11

2015. július 5.

Még erősebb napsütésben sem égtûnk le vele. Jól hidratál, könnyen felszívódik, a bababőr is szereti. Nagyon jó minőségű fényvédő. Napi szinten használjuk, vízparton nem próbáltam, de játszótérre, biciklizni bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.