Biointimo

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

Biointimo Ladies szappanmentes intim tisztasági kendő az intim testrészek tisztítására és felfrissítésére. Tejsavat tartalmaz, így segíti az intim testrészek fertőzésekkel szembeni védekezőképességét.

wildrose

2017. december 6.

Kellemes, de meglehetősen erős illatú, bár ez engem nem zavart, csak feleslegesnek tartom. Megfelelő méretű, elég nedves, nem irritál. Az összetevőlistája gyalázatos, ez nem vitás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Black Fairy

2017. október 8.

Nekem megfelel...nem irritál, nem zavar az illata, felfrissít, az összetevőivel sincs semmi bajom - vagyis...ha valami biora számítok, tuti idegesít, de egyáltalán nem érdekelt, hogy bio vagy sem (ez a termék inkább utóbbi xD), így nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

babszem81

2017. június 28.

Többet is próbáltam. Az olcsón árazottak mind katasztrofálisak, szétmarták a bőrömet. Ez a kendő felüdülés. Használata kellemes érzetet ad. Nem irritál. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 28.

joouyee

2016. január 17.

Ezt használom, miután a Dove, Libresse, X-epil meg sok-sok tesója irritációt váltott ki. Nekem ez bevált, őszintén az össztevőit nem néztem, fő hogy egyesével csomagolt. 4* lenne, mert kicsit picinek találom és túl illatosnak, de a funkcióját elvégzi. De 3*, mert ezek után már kíváncsian böngészem a bio összetevőit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Sian

2015. január 30.

Röviden szólva: katasztrófa.
Az illata fojtogatóan erős, nem értem, miért kell ennyire túlillatosítani egy ilyen funkciójú terméket. Az összetevőkkel kapcsolatban sajnos figyelmetlen voltam a vásárláskor, a hasonló márkájú anionos eü. betét miatt választottam, de hiba volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Röviden szólva: katasztrófa.

stenonis

2013. december 24.

Bio egy francot, de túlságosan praktikus az egyenkénti csomagolás. Egyébként nálam tökéletesen működik, nem csíp, friss érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Timibaba27

2013. augusztus 3.

Mentségemre szolgáljon, hogy nem vásároltam, hanem egy dm-es ajándékcsomagban kaptam. Én balga meg sem néztem, hogy miket tartalmaz, hát ha rá van írva, hogy bio akkor az biztos úgy is van. Használtam belőle vagy 4 kendőt és elég kellemetlen érzés fogott el. Égető viszkető. Egyből sejtettem, hogy csakis ettől lehet. Úgyhogy az egész csomag ment a kukába és a tünetek 2-3 nap alatt elmúltak.
Most, hogy kíváncsiságból megnéztem, hogy miket tartalmaz, valahogy meg sem lepődök, hogy miért nem tudtam használni.
Most már nem kétség a Biointimo név nem egyenlő azzal, hogy maga a termék bio.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Most már nem kétség a Biointimo név nem egyenlő azzal, hogy maga a termék bio.

magnes

2013. június 17.

Nekem tetszik. Nem illatos, elég nedves, jó nagy a kendője, rendesen visszazáródik a csomagolása és még egyenként csomagolva is lehet kapni, munkahelyen ez utóbbi nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 17.

grosesaxl

2013. május 27.

Volt ilyenem is,nem is volt rossz,de a Jessa nekem jobban bejött. Érezhetően frissít,de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Cicka

2013. május 25.

Amelyik dobozban nem száraz kendők vannak,az jónak mondható,eltekintve az összetevőktől,de én még egy olyan intim törlőt sem láttam,ami tényleg "bio" lenne.
Az illata finom,nem irritál,a kendő elég nedves,elég nagy,az egyenként csomagolás pedig a legjobb az egészben.Így aztán 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.