Biola

Ár:   6889 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 6.890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: taggi, az összetevőket feltöltötte: Reci81, Módosítva: 2020. március 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 6.890 Ft

Nappali hidratáló arcápoló gél, amely „age defence” bioaktív komplexet, a bőr fiatalos tónusát támogató hatóanyagok széles skáláját tartalmazza.
Esszenciális zsírsavakat tartalmazó növényi olajokkal készül, zsíradékanyag mentes. Az A-, C-, B3-, folsav, Biotin-, B6- és E-vitaminok a zöld tea, a csipkebogyó és a homoktövis multifunkcionális antioxidánsokkal segíti bőrének táplálását.

Ár: 6.890 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

boriiiii

2020. november 24.

Imádom ezt a terméket. Neves kozmetikai márkák után döntöttem úgy, hogy átállok a bio kozmetikumokra. Nem hogy nem csalódtam, sokkal egészségesebb a bőröm. Ragyogó, tónusos, tündöklő lett. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Reci81

2020. március 20.

Nekem a Best of Biola arckrém vagyis inkàbb balzsam, mert a krém és gél között valahol àtmenet. Végre egy antiageing arcàpolo zsiros és kombinàlt börüeknek. Szép összetevők és jó ár-érték arány. Nem zsirosít de hidratàl, könnyen fimlréteg hàtrahagyàsa nélkü beszivodik. Lehet rà sminkelni. ****************** 1000 csillag!!!Imádom a mazsolás túrókrém illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Heyhey

2019. augusztus 12.

Vegyes érzések,kozmetikusom ajánlására vettem,nagyon akartam,hogy jó legyen!Régebben sokat használtam,talán a fiatalabb bőrömbek elég volt,most picit kevésnek érzem,bár most szoptatok még,talán a hormonváltozások is befolyásoljàk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

eeyorehoney

2017. április 28.

Nyáron ezt a krémet használom, mert annyira könnyed, hogy nem is érezni, hogy hidratáló van az arcomon. Természetesen megszünteti a feszülést, ami arcmosás után szokott keletkezni, és a pattanásaim sem gyulladnak be, kevésbé pirosak.
Az illatát imádom, nagyon kellemes.
Kombózni szoktam, mielőtt felkenem, rózsavízzel fújom le az arcom, a nedves arcon jobban elterülnek a krémek, és a rózsavíz is puhítja az arcot.
Jelentős javulást értem el vele, sokkal kevesebb már a pattanásom.
Újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Az illatát imádom, nagyon kellemes.
Jelentős javulást értem el vele, sokkal kevesebb már a pattanásom.
Újra meg fogom venni.

Myrtle

2016. szeptember 17.

Kellemes kis hidratáló krém, és viszonylag sokáig elég, mert jól terül, és egy-két pumpálásnyi mennyiség bőven elég. Az egyetlen negatívuma, hogy felkenés után elkezd párologni belőle valami, amitől rettenetesen bekönnyezik a szemem. Nagyjából olyan élmény, mint hagymapucolás. Egy picit bizsergeti a bőröm is, de nem vészes, viszont a könnyezés miatt már azon gondolkodom, hogy búvárszemüvegben kellene használnom. Az összetevők alapján a céklára gyanakszom, mert ez az egyetlen,amit még nem próbáltam arckrémben. Mivel a zokogást szívesen kihagynám az esti rutinomból, sajnos nem fogom újravenni. Az illata egyébként nagyon kellemes, epres túrókrémre emlékeztet, a csomagolása pedig hihetetlenül praktikus és higiénikus, újra fogom hasznosítani, ha kifogyott. :) A könnyezés miatt hármast adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

mona1229

2016. július 4.

Kellemes, könnyed nyári krém, hamar beszívódik (szerintem télen kevés lenne). Illata is kellemes, hamar elillan. Csökkenti a zsírosságot. Egyedüli problémám a pumpás kiszerelése, mivel nagyon óvatosan kell kipumpálni a krémet, különben máshova is kerül a krémből :( Egyébként jó megoldás a pumpás változat, mivel nem kell a krémbe nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

summer88

2016. április 4.

Krémek közül talán nekem eddig ez vált be a legjobban. Minthogyha krém és gél elegye lenne, szépen felszívja a bőröm, nem mitesszer/pattanás képző. Ár-érték arányban is megfelelő. A kövirózsás Naturissimo már túl nehéz volt a bőrömnek (mint ahogyan az Ilcsis csipke krém is), a vadszilvás Biola pedig nem hidratált kellőképpen. Viszonyításképpen, ha valaki már próbálta valamelyiket. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

encimokus

2015. június 11.

Valami könnyebb nappali arckrémet kerestem, ami ebben a melegben nem folyik le az arcomról. Szeretem a Biola termékeket, ezért választottam ezt a krémet.
Nem igazán gél, nem is krém, a kettő között van, Pillanatok alatt felszívódik, nem fényesedik ki tőle az arcom, jól hidratál.. Az illata nem túl kellemes, de szerencsére nem érezni a bőrön, csak amíg elkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 11.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. április 9.

Sajnos nagyon egyet kell értenem natasával! Nekem jól bevált néhány Biola-termék, bár inkább testápolásban, egyébként még az egyik szemránckrémjüket szeretem. Ebből kiindulva próbálkoztam ezzel a termékükkel, így ez volt az első Biola-arckrém, amire pénzt adtam ki, de nagyon nagy csalódást okozott! Az illata sem kellemes, de bárcsak ez lenne a legnagyobb probléma a készítménnyel! Én is úgy érzem, hogy mintha kevés lenne benne a bőrömnek a tápanyag és a nedvesség, sőt az anti-aging hatása nem mutatkozik, bár ehhez talán hosszabb idő kellett volna!
DE még ez sem a legnagyobb gond vele, hanem hogy az arcomon néhány napi használat után több fájós piros göb jelentkezett! Nem pattanások, nincs bennük genny, még savó is alig, csak kemény kis duzzanatok, amelyek nagyon nehezen múltak csak el!
Gondoltam, mentsük, ami menthető, és mivel dekoltázsra is ajánlják a csomagoláson lévő szövegben (megjegyem, a csomagolása ma már sokkal elegánsabb, mint itt a képen!), bekentem egy este a szép színűre bernult dekoltázsomat ezzel a krémmel. Másnap reggel pedig elrémültem, mert az egész bőrfelületemen piros, fájós (és itt még viszketős is!) puklikat láttam!
Mehet a kukába a Biola Bíborka! Hiába szépek az összetevői azt nézve, hogy természetes alapanyagokat tartalmaz, ha azok közül valamelyik ennyire képes allergizálni!
A csomagolása viszont már régen nem ilyen, szebb! De ez nem elég egy arckrém újravásárlásához!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 9.

guffaw

2015. február 28.

Nyárra nem rossz arckrém, kicsit vizes, ezért melegben jó. Télre, szélben, hidegben viszont kevés. Van még itthon, szerintem nyáron elhasználom. Ugyan sokkal jobb nem lett tőle az arcom, de legalább rosszabb sem - nálam már ez is eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Achillea Millefolium Flower Extract, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbic Acid, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hyaluronic Acid, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Biotin, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Niacinamide, Ascorbic Acid, Folic Acid

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.