Naturissimo

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 3 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 3 980 Ft

Érzékeny, extra száraz bőrtípusra

Tartósan hidratáló, hipoallergén hatású vadárvácskát és a bőr természetes védekező képességét javító bíbor kasvirág kivonatát tartalmazó krém száraz és érzékeny bőrre.

Különlegesen tartósan hidratáló, biológiailag aktív , értékes olajokat, a környezeti ártalmaktól származó szabadgyököket lekötő zöld tea kivonatot, kövirózsát és A- vitamint tartalmaz.

A bőr természetes védekező képességét javítóbíbor kasvirág és rozmaring illóolaj a hidratáló uborka- és aloe juice valamint a hipoallergén hatásáról jól ismert vadárvácska hatóanyagaival komplex védelméről gondoskodik az érzékeny, extra száraz bőrtípusnak.

Ár: 3 980 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Kriszti0609

2019. november 21.

Az életkorommal egyre fokozódó, elsősorban mélyrétegi vízhiány miatt fellépő problémák „orvoslására” kerestem és találtam megoldást ebben a szép fémtubusban. Bőröm szinte issza az arckrémet, amivel a nyakamat és a dekoltázsomat is bőven kényeztetem. Egyszerűen imádom, annyira jót tesz a bőrömmel! Csodásan hidratált és pihe-puha lesz tőle. Azt is észrevettem tartósabb használatot követően, hogy az évszakok változásaira kevésbé reagál a bőröm érzékenységgel, mintha megedzette volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 21.

norab

2017. január 3.

Nagyon kellemes krém, szép összetevőkkel. Könnyen beszívódik, sminkelni is jól lehet rá, ja és nem utolsó sorban valóban hidratál! Az illata is nagyon jó, úgyhogy 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

GNóri

2016. március 15.

Ezelőtt a Biola nappali hidratáló krémjét használtam, amit nagyon szeretek, de nem akarom, hogy hozzászokjon a bőröm, így gondoltam, egy kis ideig más krémmel helyettesítem. Ennek a krémnek is nagyon szép, hatásos, minőségi összetevői vannak, viszont egyelőre nem tudom hova tenni. Egyszer nagyon jól hidratál, egyszer meg húzódik tőle a bőröm. Annyi biztos, hogy nagyon hamar beszívja a bőröm, ami viszont zavar, az az illata, ami nagyon tömény, rágógumi szerű. Szóval egyelőre kétes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban, de próbálgatom még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

btimi

2015. szeptember 1.

Szerintem csodás ez a krém! Az első, ami igazán bevált. A bőröm szinte azonnal beszívja, és egész nap jól hidratált marad. Az illata kellemes, szolid. Egészen biztosan újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

csavaros.yw

2014. szeptember 12.

ez az első normális nappali arckrémem, imádom az illatát, gyönyörűek az összetevői, és tényleg hidratál.
csak azt nem tudom, hogy hogyan fogom belőle kivadászni a maradékot, ugyanis nem lehet szétszedni a pumpás résznél. apróság, nem is nagyon lényeges, mert így is jöhet az öt csillag, ha tehetném még többet adnék neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

biolamánia

2013. július 13.

Fontos, hogy a natúrkozmetikumokat ne keverjük hagyományos kozmetikumokkal, és javallott ugyanabból a márkából venni egy-egy testrészre (pl. arcra), és mindent alaposan lemosni, mert keveredve kipirosodhat a bőr.
Jó ideje használom ezt a krémet, és fantasztikus! Gazdaságos, sokáig elég, sosem pirult le vele az arcom, hiszen fényvédő összetevői is vannak. Nagyon jól hidratálja a száraz bőrt. A felvitele után nagyon puha lesz az arcom. Én a Stellária tonikkal együtt használom. Az illata pedig mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

biuka

2013. június 27.

Egyik kedvenc lett. Könnyű, gyorsan felszívódó krém. Az illata nekem nem igazán tetszik, de szerencsére hamar elillan. A bőröm viszont szuper tőle ( és a lelkemnek is jó, mert tudom hogy a Biola tényleg odafigyel az összetevőkre :) ) . Sminkelni is jól lehet rá pár perc elteltével. Ami apróság -és nem érinti a krémet - de nem túl szép a csomagolása - a címke kifejezetten csúnya grafikai/nyomdai kivitelezés :(.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 27.

Meriel

2013. január 16.

Ősszel és télen van csak szükségem arckrémre, akkor ezt használom. Felkenéskor a legintenzívebb az illata, de nekem nem zavaró. Kiválóan hidratál, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

amina22

2012. november 3.

Ez a kedvenc arckrémem, könnyű állagú, gyorsan beszívódik, és fantasztikusan jól hidratál. A téli nagy hidegben is bevált, amikor alapból szárazabb szokott lenni a bőröm, de mióta ezt használom már nem szárad ki a bőröm ekkor sem.
Az illata enyhén virágos, szerintem nagyon kellemes.
Az én véleményem hogy belső hidratálás(megfelelő folyadék fogyasztás) nélkül egy krém sem fog csodát tenni a száraz bőrrel, még ez sem, mindenesetre ez egy nagyon jó kis krém, a Biolában pedig igazán megbízom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Az illata enyhén virágos, szerintem nagyon kellemes.

Kencefice

2012. július 19.

Mivel erősen vízhiányos a bőröm, állandóan jó hidratálókra vadászok, meggyőződésem, hogy attól, hogy hidratáltabb ránctalanabb is a bőröm. A ránctalanító krémek legtöbbje csak üres ígéret olyan hangzatos hatóanyagokra utaló nevekkel, amely aztán az összetevő listán leghátul vannak a közvetlenül a tartósítószerek után.
Szóval a hidratálók között is nehéz jókat találni egy ilyen erősen vízhiányos, már nem mai gyerek bőrűnek mint én. Ezt a számtalan mellényúlásom is bizonyítja.

Ezt a krémet kimondottan jónak találtam, még órákkal a használata után is hidratáltnak tűnik a bőröm. Jól lehet rá sminkelni. Az illata nem kimondottan kellemes, de nem zavaróan erős. Bár nappali használatra van én éjszakára is használom és úgyis bevált. Fényvédő nincs benne, használom fölé a Clinique city blockot, úgyhogy nekem ezzel nincs problémám.

Nagyon tetszik ez a márka, szerencsére a beszerzést is meg tudom oldani a közelben. Vettem egy maszkot az is szuper, de azt majd a helyén értékelem és kivárok még egy-két használatot, de eddig úgy gondolom, hogy ezzel a Biola-Naturissimo vonallal hosszabb kapcsolatba lépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2