Naturissimo

Ár:   5112 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 3 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 3 980 Ft

Érzékeny, extra száraz bőrtípusra

Tartósan hidratáló, hipoallergén hatású vadárvácskát és a bőr természetes védekező képességét javító bíbor kasvirág kivonatát tartalmazó krém száraz és érzékeny bőrre.

Különlegesen tartósan hidratáló, biológiailag aktív , értékes olajokat, a környezeti ártalmaktól származó szabadgyököket lekötő zöld tea kivonatot, kövirózsát és A- vitamint tartalmaz.

A bőr természetes védekező képességét javítóbíbor kasvirág és rozmaring illóolaj a hidratáló uborka- és aloe juice valamint a hipoallergén hatásáról jól ismert vadárvácska hatóanyagaival komplex védelméről gondoskodik az érzékeny, extra száraz bőrtípusnak.

Ár: 3 980 Ft , Eladó: Okokucko.hu

anna48

2020. június 10.

Határozottan nem rossz. Száraz, érzékeny bőröm van és ez a krém határozottan jót tesz neki. Jóval a használata után is hidratáltnak érzem az arcom és nem feszül a szárazságtól egyáltalán. Viszont nekem az illata kissé erős és felkenés után kissé bizsereg tőle az arcom. Elsőre megijedtem, hogy na mindjárt kivörösödök és elkezd csípni, de hálisten nem lett semmi, mostmár hozzászoktam.
UPDATE: Most (hogy végleg elfogyott és más krémet használok) jöttem rá, hogy mennnnnyire jót tett a bőrömmel ez a csoda. Azt a hibát követtem el, hogy beszereztem egy nagyon egyszerű krémet, ami önmagában meg sem közelíti ennek a hatását. Akármennyire is drága, még mindig ez jönne ki jobb árban, mintsem beszerezni egy rétegezős rutin több elemét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Agnes91P

2020. február 14.

Számomra a világ legjobb arckrémje, a száraz, piros foltokat szépen rendbe teszi az arcomon. Amióta megtaláltam, csak ezt veszem :) Mintha rugalmasabb, élettel telibb lenne az arcbőröm, kevésbé érzem rajta a vízhiányt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

norab

2017. január 3.

Nagyon kellemes krém, szép összetevőkkel. Könnyen beszívódik, sminkelni is jól lehet rá, ja és nem utolsó sorban valóban hidratál! Az illata is nagyon jó, úgyhogy 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

GNóri

2016. március 15.

Ezelőtt a Biola nappali hidratáló krémjét használtam, amit nagyon szeretek, de nem akarom, hogy hozzászokjon a bőröm, így gondoltam, egy kis ideig más krémmel helyettesítem. Ennek a krémnek is nagyon szép, hatásos, minőségi összetevői vannak, viszont egyelőre nem tudom hova tenni. Egyszer nagyon jól hidratál, egyszer meg húzódik tőle a bőröm. Annyi biztos, hogy nagyon hamar beszívja a bőröm, ami viszont zavar, az az illata, ami nagyon tömény, rágógumi szerű. Szóval egyelőre kétes érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban, de próbálgatom még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

btimi

2015. szeptember 1.

Szerintem csodás ez a krém! Az első, ami igazán bevált. A bőröm szinte azonnal beszívja, és egész nap jól hidratált marad. Az illata kellemes, szolid. Egészen biztosan újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

csavaros.yw

2014. szeptember 12.

ez az első normális nappali arckrémem, imádom az illatát, gyönyörűek az összetevői, és tényleg hidratál.
csak azt nem tudom, hogy hogyan fogom belőle kivadászni a maradékot, ugyanis nem lehet szétszedni a pumpás résznél. apróság, nem is nagyon lényeges, mert így is jöhet az öt csillag, ha tehetném még többet adnék neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

biolamánia

2013. július 13.

Fontos, hogy a natúrkozmetikumokat ne keverjük hagyományos kozmetikumokkal, és javallott ugyanabból a márkából venni egy-egy testrészre (pl. arcra), és mindent alaposan lemosni, mert keveredve kipirosodhat a bőr.
Jó ideje használom ezt a krémet, és fantasztikus! Gazdaságos, sokáig elég, sosem pirult le vele az arcom, hiszen fényvédő összetevői is vannak. Nagyon jól hidratálja a száraz bőrt. A felvitele után nagyon puha lesz az arcom. Én a Stellária tonikkal együtt használom. Az illata pedig mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

biuka

2013. június 27.

Egyik kedvenc lett. Könnyű, gyorsan felszívódó krém. Az illata nekem nem igazán tetszik, de szerencsére hamar elillan. A bőröm viszont szuper tőle ( és a lelkemnek is jó, mert tudom hogy a Biola tényleg odafigyel az összetevőkre :) ) . Sminkelni is jól lehet rá pár perc elteltével. Ami apróság -és nem érinti a krémet - de nem túl szép a csomagolása - a címke kifejezetten csúnya grafikai/nyomdai kivitelezés :(.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 27.

Meriel

2013. január 16.

Ősszel és télen van csak szükségem arckrémre, akkor ezt használom. Felkenéskor a legintenzívebb az illata, de nekem nem zavaró. Kiválóan hidratál, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

amina22

2012. november 3.

Ez a kedvenc arckrémem, könnyű állagú, gyorsan beszívódik, és fantasztikusan jól hidratál. A téli nagy hidegben is bevált, amikor alapból szárazabb szokott lenni a bőröm, de mióta ezt használom már nem szárad ki a bőröm ekkor sem.
Az illata enyhén virágos, szerintem nagyon kellemes.
Az én véleményem hogy belső hidratálás(megfelelő folyadék fogyasztás) nélkül egy krém sem fog csodát tenni a száraz bőrrel, még ez sem, mindenesetre ez egy nagyon jó kis krém, a Biolában pedig igazán megbízom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Az illata enyhén virágos, szerintem nagyon kellemes.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sorbitol h 1 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.