Biomed

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, Rossmann, Bijo   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann, Bijo
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet véraláfutások, vérömlenyek felszívódásának elősegítésére, csonttörések utáni kezelések kiegészítőjeként ajánljuk, bőrápolási céllal. + A és E vitamin.

nikkike

2019. július 6.

Már tíz napja ékeskedik egy elég ronda véraláfutás a bal karomon egy rosszul sikerült vérvétel miatt, és hétfőn kell mennem megint. Kértem a patikustól valamit, ami felszívja, és már két kenés után látványos a javulás, krém nélkül pedig semmit nem javult. Nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Ez is és a forte is jó. Valamelyik mindig van otthon. Szeretem egy husszú nap után a nehéz lábakra. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

JuditTTT

2018. november 26.

A Forte verzió jobb. Nekem segít a véraláfutásokon, sötét foltokon. Én is kenem az arcomra, konkrétan a szemem alá és sokat segít a sötét karikákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

csill87

2018. március 19.

Mindegy, hogy használjuk, vagy sem.
Szemműtétem volt, úgy egy hónapja, aminek következtében véraláfutás lett két helyen is, az egyik a szemem alatt közvetlenül, a másik pedig a szemem alatt kb fél centire. Azt, ami közel volt a szememhez nem mertem ezzel kenni, mert féltem, hogy belemegy a szemembe a krém, csak a másik foltra használtam. Érdekes módon a két folt egyszerre tűnt el, semmi különbség nem volt a krémezett és a nemkrémezett között. Ezért felesleges volt napi 4x kenegetnem. Talán egy másik márka jobb lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Mindegy, hogy használjuk, vagy sem.

szucszoli

2017. december 28.

Én most tesztelem egy másik márka fekete nadálytő kenőcsét, mert ez nem vált be. 2 hétig használtam minden nap a kezemre, mert a munkától nagyon megterhelődtek, de abszolút semmi hatás. Aztán amikor vérömleny keletkezett a szemhéjamon egy sérülés következményeként, akkor sem tapasztaltam semmi pozitív hatást. (Svédkeserű krémre váltottam, annál jó hatást tapasztaltam)
Talán nem véletlen, hogy ebből a kenőcsből miért kell napi 4-5 alkalommal kezelni az érintett területet, míg a másik márka kenőcséből max napi 2 alkalommal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

szonyecska

2017. augusztus 30.

Rendkívül éles, csontos a könyököm és a térdem is, ezért a könyököm már attól állandóan sötét, száraz, ha csak leteszem az asztalra a kezem, nem is könyökölök rajta. A térdemnek pedig elég egyetlen jógaóra és máris foltos.
Ez a krém sokat segít. A könyökömet nem hozza teljesen rendbe, mivel sajnos napi 8 órában ülök a gép előtt, de ha huzamosabb ideig kenegetem, akkor sokkal szebb tőle.
A térdemet pedig pár nap alatt rendbe teszi.
Gyakran megerőltetem a csuklómat is a jógával, arra is egész hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

A térdemet pedig pár nap alatt rendbe teszi.
Gyakran megerőltetem a csuklómat is a jógával, arra is egész hatásos.

sbetti312

2017. június 2.

Nekem nagyon hatékony! Arcomra is használom éjszakára, gyönyörű tőle a bőröm. Eltünteti a pattanásokat is. Persze, nem arcra lett fejlesztve, de gondoltam megírom a tapasztalatomat. Természetesen hátfájásra is tökéletes! Briliáns! Már nagyon sokszor újra vásároltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

Kremcica

2016. december 14.

Pár éve már használtam mikor sikerült eltörnöm a lábfejemet. Akkor a fájdalomcsillapító krém sokkal jobban bejött, ennek mondhatni semmi hatása nem volt a feketéskék lábamra. Két hete viszont megint lesérültem mikor leesetem a lépcsőn és tenyérnyi szép lilás-kék lettem. Két napig tűrtem aztán elkezdtem napi 2-3 alkalommal kenni. Nem tudom magától mennyi idő után múlt volna el, pár nap kb 3 elkezdett halványulni a szélein, hétvégére felszívódott. Mostanra semmi nyoma hogy lesérültem kivéve hogy még mindig fáj a csont. A két ellentétes vélemény nálam egy erős 3*-ot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

nkatika

2016. augusztus 25.

Forte verziójával kezeltem a tenyérnyi fekete foltot a bal térdem alatt - ágy sarkában agyonzúzott lábamon.
Egy éjszaka már látványos javulást mutatott, másnap már nem láttam csillagokat amikor hozzáért valami. Még tart a kezelés, de ennyire látványosan még sosem működött krém, bámulatosan csökkenti a duzzanatot és a foltot, szemmel látható a gyógyító folyamat, hihetetlen! Ennyit még én sem vártam.
Kiváló, ezentúl mindig lesz otthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Kiváló, ezentúl mindig lesz otthon!

VidamRt

2016. május 27.

Edzés utáni lila foltokon segít- másnapra már nem fáj a duzzanat, a szín is hamarabb eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.