Biomed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edke, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrűeknek ajánlott, allergiás bőrtünetek ápolására. Eredeti japán hatóanyagot tartalmaz. + A és E vitamin.

tabevi

2018. május 26.

A mai nap folyaman vettem a kremet es be is kentem vele a labfejemen levo ekcemat 3-4 alkallmmal. Eddig azt tapasztaltam, hogy a seb halvanyodott es a viszketes csokkent. Egyebkent nagyon jo kis allagu kence, hamar beszivja a borom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Samantha

2018. március 26.

Nagyon jó. Kiütésekre használom. Nekem többet ért, mint a Fenistil. Egy nap alatt leszárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 26.

p956

2018. március 17.

Csodát tett az ekcémás kezemmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Csodát tett az ekcémás kezemmel.

felicitas

2017. szeptember 5.

Nem tudom, hogy allergiás kiütéseim vannak-e vagy sem, de egy próbát tettem ezzel a krémmel. Szülés után jelentkezett nálam, ami korábban sose volt, hogy először a csípőmön, utána a térdemen, és lassan a könyökömön is erősen viszkető kiemelkedő kiütések jelentek meg. És persze a vakarástól megvastagodott ott a bőr. Ha nem is tökéletes, de mindenféleképpen nagy segítséget nyújt ez a krém. Még mindig viszketek, de már nem annyira. Javul a bőröm is, kb. 2 hete használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Luca4

2016. július 11.

Allergiás apró, vizes "pöttyökre" használom, amik szörnyen viszkedtek. Az utcai porban van valami amitől megjelennek:( szinte nem tudok védekezni ellenük, hiszen ha belegondolok, hogy egy nap merre megyek, miket fogok meg... Pedig én aztán gyakran kezet mosok és kerülöm a helyzeteket, amikor kilincshez vagy egyéb dologhoz kéne érnem. Szó szó után: utolsó ments váram ez a krém volt. Tökéletes! Még a a kialakulóban lévő szörnyetegekre kenek belőle! A táskámban is van egy, nem csupán otthon. Tényleg puhává varázsolja a bőrömet, de ez nekem csak másodlagos volt. Falra tudtam mászni a viszketéstől... Használ!(:
Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

Ajánlom mindenkinek.

Aanyta

2016. július 1.

Én is ekcémára vettem de csípett és piros lett az érintett felület.Télen elfogyott a kézkrémem és ezt halásztam elő a kosárkámból.Nagyon gyönyörűen puhává varázsolta a kirepedt, száraz, hidegtől összeráncosodott kezecskéimet.Azóta is használom.Bár szeretem az illatos kencénet de mivel teszi a dolgát így 5 csillag.✴✴✴✴✴

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

annahelloszia

2014. október 10.

Én is ekcémára vettem, sajnos arra nem vált be. Viszont hamar beszívódik, és tökéletesen használható kézkrém gyanánt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 10.

Musil

2013. november 10.

Masszív hidegallergiám van, ha 10 fok alá esik a hőmérséklet, egyből megjelennek a tünetek. Gyakorlatilag ősztől tavaszig apró hólyagok borítják a kézfejemet, melyek őrülten viszketnek, majd miután kifakadtak, véresre repedezik a bőröm. Hiába kentem rendszeresen mindenfélével, semmi nem segített rajta. Nagyon szégyelltem, mert borzasztóan ápolatlannak néztek ki a kezeim. Ezért gyakorlatilag már szeptembertől kezdve kesztyűt hordtam, hogy eltakarjam mások szeme elől. Problémámat csak ez a krém volt képes megoldani, megszűnt az őrjítő viszketés. Ezek után csoda, hogy imádom?! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

whyteangel

2013. április 5.

Szép összetevőkből áll, nekem allergiás pöttyökre ajánlotta a gyógyszertárban a hölgy, de nem nyert. Talán egy picit kevésbé viszketett, de sajnos csak kis időre tudta csillapítani a tüneteket, így gyakran kellett kennem. Végül a bőrgyógyászaton kötöttem ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Xinezia

2013. február 11.

Nagyon nem jött be... marta az ekcémás bőrömet, ráadásul csak még jobban viszkettem tőle, teljesen kivörösödtem... nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.