Biomed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edke, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   patikák, Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrűeknek ajánlott, allergiás bőrtünetek ápolására. Eredeti japán hatóanyagot tartalmaz. + A és E vitamin.

Moncsy

2020. március 5.

Első próba után a következőt tudom mondani róla : egyszerűen csodálatos! Szinte azonnal enyhítette a viszketést, ráadásul nekem nem csípte a bőrömet. Nr. 1.!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 5.

Fairy0124

2020. február 2.

Nekem ekcémás kézre nem elég zsíros, túl sok kell belőle, egy pillanat alatt beszívódik, így nem tudom megfelelően elkenni. Picikét csíp is, ezt írják róla, de nekem ez nem jön be, egy száraz, ekcémás kézen nem jó érzés. Ha nem gyullad be tőle, elhasználom, de újra nem veszem.

És szerintem nem tett jót az ekcémámnak, miután használni kezdtem előjött jobban :/ .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Mandarindream

2020. január 24.

Én ezt valaha mell alá használtam. Este tusolás után, reggel babatörlővel való tisztítás, törlés után finoman bekenni. (Azoknak, akiknek bármijük bárhol megereszkedett és alatta begyullad, begombásodik, elengedhetetlen. Persze gombánál előbb Terbisillel ki kell kezelni, csak aztán kenni rendszeresen.) Szóval jó volt, de a szőlőmagolaj ilyen problémákra még jobb. Tudom, viszont elég borsos ára van, pacsmagolni vele naponta, így én is lecseréltem síma olivaolajra (Bertolli). Tökéletesen megfelel, és minimális probléma is csak elvétve fordul elő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 24.

morrrzsa

2019. október 24.

Kézkrémnek használom, mert a gyakori kézmosások miatt néha borzasztóan néz ki a bőröm. Kicsit be kell masszírozni, de nagyon hamar felszívódik, kellemes érzetet hagy maga után, puha tőle a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

tabevi

2018. május 26.

A mai nap folyaman vettem a kremet es be is kentem vele a labfejemen levo ekcemat 3-4 alkallmmal. Eddig azt tapasztaltam, hogy a seb halvanyodott es a viszketes csokkent. Egyebkent nagyon jo kis allagu kence, hamar beszivja a borom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Samantha

2018. március 26.

Nagyon jó. Kiütésekre használom. Nekem többet ért, mint a Fenistil. Egy nap alatt leszárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 26.

p956

2018. március 17.

Csodát tett az ekcémás kezemmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Csodát tett az ekcémás kezemmel.

felicitas

2017. szeptember 5.

Nem tudom, hogy allergiás kiütéseim vannak-e vagy sem, de egy próbát tettem ezzel a krémmel. Szülés után jelentkezett nálam, ami korábban sose volt, hogy először a csípőmön, utána a térdemen, és lassan a könyökömön is erősen viszkető kiemelkedő kiütések jelentek meg. És persze a vakarástól megvastagodott ott a bőr. Ha nem is tökéletes, de mindenféleképpen nagy segítséget nyújt ez a krém. Még mindig viszketek, de már nem annyira. Javul a bőröm is, kb. 2 hete használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Luca4

2016. július 11.

Allergiás apró, vizes "pöttyökre" használom, amik szörnyen viszkedtek. Az utcai porban van valami amitől megjelennek:( szinte nem tudok védekezni ellenük, hiszen ha belegondolok, hogy egy nap merre megyek, miket fogok meg... Pedig én aztán gyakran kezet mosok és kerülöm a helyzeteket, amikor kilincshez vagy egyéb dologhoz kéne érnem. Szó szó után: utolsó ments váram ez a krém volt. Tökéletes! Még a a kialakulóban lévő szörnyetegekre kenek belőle! A táskámban is van egy, nem csupán otthon. Tényleg puhává varázsolja a bőrömet, de ez nekem csak másodlagos volt. Falra tudtam mászni a viszketéstől... Használ!(:
Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

Ajánlom mindenkinek.

Aanyta

2016. július 1.

Én is ekcémára vettem de csípett és piros lett az érintett felület.Télen elfogyott a kézkrémem és ezt halásztam elő a kosárkámból.Nagyon gyönyörűen puhává varázsolta a kirepedt, száraz, hidegtől összeráncosodott kezecskéimet.Azóta is használom.Bár szeretem az illatos kencénet de mivel teszi a dolgát így 5 csillag.✴✴✴✴✴

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.