Bionsen

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Japán Spa ásványi anyagokkal gyengéden dezodorálja még a legérzékenyebb bőrt is anélkül, hogy gátolná az izzadást. Segít megelőzni a kellemetlen szagok kialakulását, a frissesség természetes érzetét nyújtja egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Alumíniummentes. Parabénmentes. Alkoholmentes.

bluejay8

2019. március 5.

Rakás sz*r, és finom voltam :D
Büdös, alkohol-szagban gazdag, tocsog tőle a hónalj, csak büdösebb leszel tőle a nap végére :D
Köszi, soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Rakás sz*r, és finom voltam :D
Köszi, soha többet.

AsteriaBrielle

2019. január 28.

A pozitívuma ennek a dezodornak az, hogy izzadhat az ember nyugodtan, a szagnak semmi esélye sincs ezzel a dezodorral szemben.
A baj csak az, hogy azért, mert ennek az illata(szaga?) minden mást elnyom. Nagyon erős, fojtogató, mindenen átütő, hosszan tartóan már igen kellemetlen. Én igazán próbálkoztam, az első két hétben még nem is zavart annyira, de szépen lassan átvette az uralmat az orrcimpáim felett, szóval ma este a kukában landolt úgy, hogy kb a harmada fogyhatott el.
Két pont, mert gondolom célnak megfelelt (esélyem sem volt a pacsuli mögött kiérezni semmilyen izzadtságot), de mínusz három, mert csak másmilyen büdös lettem tőle. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Schmetterling

2019. január 11.

Nekem teljesen bevált, imádom az illatát. Az összetevői nem a legjobbak sajnos. Az utódját még nem sikerült megtalálnom, mert a mindenmentesek semmit sem érnek nálam, vagy olyan illatuk van amit nem viselek el magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Csilluci

2018. november 26.

Évek óta használom ezt a terméket, ezért meglepett, hogy ennyi embernek nem jön be...
Én abszolút izzadós vagyok, de a hatása jobb, mint bármely más dezodornak.

Az illata nem egy nagy szám, ez tény, kifejezetten jellegtelen. Én viszont pont azt szeretem, ha a parfüm illata dominál rajtam és nem a dezodoré...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 26.

Én abszolút izzadós vagyok, de a hatása jobb, mint bármely más dezodornak.

csillam94

2018. november 26.

Borzasztó az illata, és nem is használ. Elhasználom otthonra, mert utálok kidobni bármit is, de tuti, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

nonblonde

2018. szeptember 21.

Nekem bevált, bár az illatát kicsit erpsnek találtam. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Szandika12

2018. szeptember 5.

Nekem sem használt semmit sem, a szagát sem szerettem :/, talán 2-szer használtam, de sajnos nem volt tartós az illata kb 30 percet bírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 5.

Ismét egy szerencsétlen impulzusvásárlás, ahol az alumínium-, parabén -és alkoholmentesség volt a hívószó.
Aztán itthon, amikor megnéztem az összetevőket, már görbült is lefelé szépen a szám. Mert hiába ...mentes, ha tele van pakolva egyéb potenciálisan rossz összetevőkkel.
Az illata sem tetszik, férfiasnak találom, de ez legalább amennyire intenzív, ugyanolyan gyorsan el is tűnik.
Az izzadás szerencsére nem érint, csak megszokásból használok golyós dezodort, így ezt a hatását nem is véleményezem.
... Egyetlen magyarázatom lehet, hogy miért vettem meg: biztosan otthon maradt a telefonom, és nem tudtam rányitni a KM-re, mielőtt a kosaramba került...
és maradok inkább a jobban tetsző, szebb összetevőlistás és ráadásul olcsóbb Garnier termékeknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

sailorluna

2018. augusztus 3.

régebben használtam a pumpás társa után, de nagyon utáltam. az illata nagyon nem jó, túl férfias, és egyáltalán nem segített semmi az izzadáson vagy a szagokon, sőt. alumentes, de így is akad benne elég káros anyag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 16.

Ismét egy impulzusvásárlás, ami részemről egyszeri és megismételhetetlen, továbbra is maradok inkább a jobban tetsző Garnier termékeknél.
Úgy tűnik, ez a termék csak azoknak való, akik megszokásból használnak dezodort. Szerencsére ebbe a körbe tartozom, de még így sem tetszik. Mégpedig a sokak által említett "szaga" miatt, ami nagyon nem jön be. Elnézést kérek a férfiaktól, de inkább egy igénytelen férfidezodor illatra emlékeztet.
Előnye, hogy ez az illatanyag amennyire intenzív, ugyanolyan gyorsan el is tűnik, csak felvitelkor mellbevágó, de akkor nagyon.
És hiába alumínium-mentes, ha tele van pakolva egyéb potenciálisan rossz összetevőkkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Copper PCA, Manganese Pca, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.