Bioré

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Boots), online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. szeptember 4.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   külföld (Boots), online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító orrtapasz, amely eltávolítja a miteszereket, felesleges olajat és szennyeződést a bőrről.

Plusskutya

2019. július 18.

Bevált. Hetente kellene használni a leírása szerint, nekem nem mindig jön össze, de ha eszembe jut, feldobom. Mindig hagy bent mitesszert, de aránylag sokat kiszed, és kevésbé viseli meg az orromat, mintha nyomogatnám.
Hajmosással egybekötött zuhanyzások alkalmával vetem be, azalatt szépen felpuhul a bőröm, hogy növeljem a hatékonyságát.
Lehet, hogy csak érzéki csalódás, de szerintem a fekete többet kiszed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Lehet, hogy csak érzéki csalódás, de szerintem a fekete többet kiszed.

javi

2018. december 5.

Eddig ez a márka vált be a legjobban nekem. Nem szed ki mindent, de lehúzás után lehet látni az eredményét a tapaszon. Müllerben szokott lenni 1 vagy 2 db-os verzió is, úgy abszolút megéri kipróbálni (bár egy ideje már ki van fogyva, ezért vettem meg ezt a dobozosat). Van limitált állatmintás is, nekem olyan van. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

bstr13

2018. október 20.

Nekem ez a tapasz a kedvencem, sok mindent kiszed, amúgy is szeretem piszkálni az arcom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

nemethg

2016. augusztus 17.

Szeretem ezt a tokmany tisztito tapaszt foleg amikor meg ragozolok az orromra extraba,na akkor aztan rucskos rendesen,de nekem minden heten ismetelni kellene a muveletet,most nincs idom ra ,van egy 8 honaposom aki lekoti az idomet ha raerek ujra eloveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

tunderlany

2015. január 27.

A legjobb. Több ebayes, drogériás orrtapasz után mondhatom, hogy ez a leghatásosabb. A japán verziót szoktam venni, ebből van fehér és fekete is, ebayen kapható (egy rajzolt copfos lányka van az elején a doboznak), egy dobozban általában 10 darab van (néha 13). Körülbelül egy teljes dobozt elhasználtam egy hónap alatt, néha kicsit túl sokszor, de mostanra szinte eltűntek az arcomról a rondaságok. Persze, nem mondom, hogy tökéletes, de működik, és imádom. Nem tudom, hogy a fekete vagy a fehér verzió a jobb, a feketén jobban látszik az eredmény, de valószínűleg nincs különbség. Más tapaszokkal ellentétben gyönyörűen rásimul az arcra, orra, és teszi a dolgát. Köszönöm, Bioré!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Ildie

2015. január 19.

Ez a tapasz annyira undorító amikor leúztam az orromról, hogy blááá, rémeket fogok álmodni, undi undi undiiiiiiii
Tehát működött, nem szedett ki mindent, ezért nem is kap 5 csillagot, de rengeteget kiszedett, rengeteget, fujjj. Az eszméletlen hatékonytól messze van a dolog.
2500 ft körüli összegért 6 tapasz nem sok, de ha az embernek nincs kozmetikusa a közelben a semminél sokkal jobb. Megbánás nincs bennem, de szerintem beosztom a maradékot, de nem hiszem, hogy újat veszek. A Tonymoly új tojása nagyon bejön pórustisztítóként, bár az meg 3000 ft 30 ml, de azért az 6 alkalomnál többre elég.
A csomagolása viszontkiváló, a doboza egy cellux-szal le van ragasztva, nem kell aggódni, hogy megvan-e mind a 6. A tapaszok szépen egyesével be vannak zacsizva, és olyan kinyitója van kb, mint a pöttyös rudinak, nagyon kulturált. Feltettem, kicsit összébhúzódott a cucc, de nem olyan fájosan vagy húzósan. Érdekes, hogy a közepeseket és a kisebbeket jobban kiszedte, mint a nagyokat, mondjuk a nagyokat én is ki tudom, a kicsiket meg nem így jó, de jobb lenne persze ha mindent kiszedni.
Régen a Nivea árult hasonlót a dm-ben talán, a hatékonyságáról nem tudok semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

onecrimsonnight

2014. szeptember 6.

Az én orromon valamiért nem működik. Legelőször 1 azaz egy darab mitesszert szedett ki az orromból, pedig rendesen bevizeztem az orrom meg minden. Másodjára semmit sem sikerült kitisztítania... Borzasztó csalódott voltam, ennél nagyobb pénzkidobást még életemben nem csináltam, hogy abszolút zéró hatásért kifizettem 8 fontot 6 darab tapaszért, ami nem olcsó.
Aztán leteszteltem a páromon, hogy vajon vele mit kezd...Hát ámultunk és bámultunk, mert a tapasz tele lett a kis undorítóságokkal, rendesen végezte a munkáját.
Fogalmam sincs, hogy az én orrommal miért nem kezd semmit. Talán csak a nagyobb mitesszereket szedi ki?
Részemről én egyesre értékelném, de páromnál nagyon jól működött, így kap egy hármaskát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol