Bioré

Ár:   £7.99   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   külföld (Boots), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2016. március 29.

Ár:   £7.99
Lelőhely:   külföld (Boots), online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szuper mágnesként működő orrtapasz, amely kétszer több miteszert távolít el, mint a normál verzió. A továbfejlesztett tapaszok eltávolítják a szennyeződést és faggyút amelyek a miteszereket okozzák. Teafaolajjal és csodamogyoróval.

BerryAnNa

2017. szeptember 24.

Van ennél jobb is, az igaz. De nem volt olyan rossz, így kap 3 csillagot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Van ennél jobb is, az igaz. De nem volt olyan rossz, így kap 3 csillagot :)

Cathi

2017. augusztus 7.

Vettem ezt a fajtát meg aktív szeneset is (Ausztriában)
Ez nem sokat ér, nem éri meg az árát. Az aktív szenes viszont százszor jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Vettem ezt a fajtát meg aktív szeneset is (Ausztriában)

onecrimsonnight

2015. október 17.

Miééért dobtam már ki Bioré orrtapaszra pénzt??? Mert a remény hal meg utoljára és azt hittem, ez talán jobb lesz mint a sima verzió. De nem. Ugyanúgy semmit nem szed ki az orromból és ilyen viszonylatban igencsak drága. De legalább egy dologra rájöttem: nem elég nagyok a miteszereim. Csak nagyobbacska miteszereket szed ki, de azokat tényleg kíméletlenül. Viszont én sosem hagyom odáig fajulni a helyzetet, így nekem ez tényleg teljes mértékben haszontalan termék. Úgyhogy marad a párom orrán való szórakozgatás, amíg el nem fogy aztán látni se akarom többé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Butylene Glycol