Biotherm

Ár:   9450 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: davincsike, az összetevőket feltöltötte: gothy, Módosítva: 2013. november 7.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Mélyreható nedvességpótlás - 7 funkció 1-ben

- a bőr mélyebb rétegeiben pótolja a nedvességet
- egységesít
- ragyogó arcot varázsol
- korrigál
- egyenletessé teszi az arcot
- SPF 15
- tökéletesít

2 árnyalatban kapható: világos, normál

Kiszerelése: 30 ml

Biotherm Aquasource BB Krém  Medium árnyalat szinte tele
Ár: 3000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 30 ml-ből szinte tele, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
honeymoon

2017. április 18.

Állaga jó, könnyen szétkenhető, nem tapadós, így lehet hogy könnyen fogy. Láttam, más azért nem szereti, mert nem fed eléggé...Figyelem! Ez BB krém, és nem alapozó. Ezt vásárlás előtt tessék figyelembe venni, és nem alapozó hatást várni :) Én nagyon szeretem. Az én bőröm T vonalban zsírosodásra hajlamos. Na ettől nem. És nappalra, dolgozni, kellően fed (színez) egy púder alatt. Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

FrankB

2017. január 26.

Szépen hidratál, de a fedése nulla. Csak annak ajánlom aki egy lehelletnyi bőrszín kiegyenlítésére törekszik csak. Az állaga nagyon jó, könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

zsofiacskm

2016. december 3.

Sajnos a nagyon lelkes véleményem nem tartott ki egy évig :-) ami eloszor is megdöbbentett, hogy mennyire gyorsan fogy, pedig én azt gondoltam, nem kenek sokat az arcomra. Gondolom azért is van ez, mert olyan könnyu, hogy az ember észre sem veszi, milyen gyorsan szétken egy hatalmas adagot... Második negatívum, hogy a vége felé olajos érzésem volt tole, mintha a felszínen megállt volna a krém, és nem jutott igazán mélyre hidratálni. Ettol függetlenül nem egy rossz krém, az ára miatt nyújthatna kicsit többet.

2016. január 27.
Egy hónapja használom - az első BB krémem, de annyira bevált, hogy típusát tekintve lehet, hogy az utolsó. :)
Szuper állagú, könnyen eloszlatható, enyhe fedésű krém, a világos árnyalat nekem tökéletesen megfelel. A bőrhibákból nem csinál száraz kupackákat és nem ül bele a pórusokba sem, semennyire. Nagyon selymes, egységes és egészséges fényt ad, aki matt hatású BB-t (ha van egyáltalán olyan "hidratáló krém") keres, annak emiatt nem ajánlom.
A csőrös adagoló tényleg jó ötlet, főleg, mivel nagyon kevés elég a krémből. A 7 funkciót szerintem maximálisan teljesíti. Szerelem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

2016. január 27.

Krystal

2016. november 7.

Télen és tavasszal használtam, akkor száraz bőrre jónak tűnt. Napsütésben és nyáron viszont nagyon csillogott a bőrömön, ezért akkor egyáltalán nem tudtam használni. Gondoltam, majd ősztől ismét jó lesz. Azóta kaptam ajándékba is egy új tubussal.
Közben egyre több leírást olvastam bizonyos alkoholok káros hatásairól az érzékeny, idősödő bőrre. Újra átnéztem az általam használt termékek összetevőit és csodálkozva vettem észre, hogy ebben is van Denat Alkohol, ráadásul a lista elején. Eléggé ledöbbentem. Nem könnyű megfelelő BB-t találni. 4 csillagot adnék neki normál esetben. A alkohol miatt viszont én nem fogom többet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Shea

2016. június 21.

Szuper kis termék nyárra. Nagyon könnyű, szuperül hidratálja a száraz bőrömet, egységesít, picit fed, nagyon szép az összhatás! Szerelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Skiiin

2016. június 1.

Nem,nem,nem. Itthon vettem észre, hogy az INCI listán elől van az alkohol, kellemetlen volt viselni, húzódott-feszült a bőröm a használata utána (valószínűleg az alkohol miatt). Egyszerűen nem tudtam elhasználni, fedése semmi, hidratálása sem volt nekem megfelelő...Talán valamennyit egységesített, ennyi...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

DaranyiDora

2016. május 31.

Nos a medium arnyalatü valamiert kimaradt a repertoarbol. Ez a szin tokeletesen passzol a boromhoz.Pár pontban osszesitenem:
✔Passzol a színe
✔Finom illatú
❌ Ragacsos,nehezen szivodik be.
❌Száradás után hamar kopik nincs nagy fedése
❌Hamar átfénylek.
Összességében nem rossz termék ,de ár érték arányban egy Garnier BB is tud ilyet jóval olcsóbban.. Nem veszem újra az tuti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

✔Passzol a színe
✔Finom illatú
❌ Ragacsos,nehezen szivodik be.
❌Száradás után hamar kopik nincs nagy fedése
❌Hamar átfénylek.

tellmeastory95

2016. március 29.

Termékmintát kaptam, egy elég sötét színt, ami nekem nem megfelelő, de mondtam, nem baj, csak kipróbálom. Hát megmondom őszintén nekem nem jött be. Tudom, hogy a BB krémeknek nincs túl sok fedésük, szóval az én pirosas arcbőrömmel változás nem történt. Viszont semmiféle primer vagy arckrém használata nélkül próbáltam ki, végül is hidratálnia kell. Nekem valamire mindig szükségem van alapozás előtt, mert az orrom körül elég száraz a bőr. Hidratálásból jeles, ezzel nagyon is elégedett vagyok, az állaga is jó, színe nem tetszett, nekem sötét volt (de ez nem a termék hibája), viszont nekem nem ad elég fedést, tehát szükségem volt még egy kis plusz alapozásra. Emiatt biztos nem venném meg, de ha túl nagy fedésre nincs szükség, arra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

LyliaLinda

2015. szeptember 26.

Mintát kaptam belőle, úgyhogy csak kipróbálni tudtam, de szerelem első kenésre :) A sötétebb (normál) árnyalatot próbáltam, de még ez sem túl sötét, az én közepes színű bőrömre egész jó, de azért kíváncsi lennék mennyivel világosabb a világos árnyalata. Gyönyörűen beivódik, selymes hatást ad a bőrnek, és tényleg hidratál, ami azonnal érződik. Kellemes az illata és jó érzés a bőrön. Nem fed túl erősen, de nem is arra találták ki. Ha elfogynak az alapozóim, szerintem beszerzek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

scorpionqueen

2015. augusztus 25.

A Shiseido BB-je után kerestem valamit, mert az ugyan nagyon bevált, de mostanában a bőröm nem bírja a dimetichone-t, abban pedig van bőven. Na ebben egy szál sincs :) Ahhoz viszonyítom, mert sok mindenben hasonlít egymáshoz a két krém.
Ezt is nagyon szeretem. Az állaga talán még jobban tetszik, mint a Shiseido-nak, kicsit géles, nagyon könnyű eloszlatni a bőrön, könnyen, szépen terül. A hidratálást azonnal érzem, ez tényleg nem rizsa. Talán még erősebb a hidratáló hatása is, mint a Shiseido-nak, úgy érzem, mintha "mélyebbre" tudna eljutni. A fedése számomra rendben van, nem fed teljesen, de nem is olyat kerestem. Ez egy enyhén fedő krém, ami nagyon kellemes textúrájúvá varázsolja a bőrt, feljavítja az összképet, valóban egységesíti anélkül, hogy azt érezném, hogy a bőröm felszínén maradna belőle bármi is. Én azért szeretem a kevésbé fedő BB-ket, mert sietős reggeleken, amikor csak egy spirált van feltenni idő, nem nézek ki úgy, mintha félbe maradt volna a sminkem, ami sok erősebb fedésű BB-nél azért előfordulhat. Nagyon könnyed viselet, egyáltalán nem érzem a jelenlétét.
Én is szeretem, hogy nem matt a végeredmény, 30 fölött már előnyösebb azért egy kis fény. Ez nagyon egészséges, üde fényt biztosít az arcomnak, de egyáltalán nem zsírosat. A színe kiválóan illeszkedik a saját színemhez, oxidálódást nem tapasztalok. Pirosítót és púdert kiválóan tartja. Részemről nagyon rendben van. A csőrös fejért pedig extra plusz pont megy tőlem, nagyban megkönnyíti az adagolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Argilla, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.