Biotherm

Ár:   13 890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   13 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az Aquasource Everplump hidratáló arcápoló, mely segít kisimítani a vízhiány okozta ráncocskákat. Üdítő illat és friss, géles textúra járul hozzá a lenyűgöző kényelemhez. Minden bőrtípusra, az érézkenyre is. Parabénmentes.

Missy023

2020. június 3.

Szokatlan illata van, de én nem találom zavarónak. Könnyű, géles állagú, hamar felszívódik. Regelente mindig friss és feszes az arcbőröm, és egyáltalán nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

_-Mia-_

2020. március 15.

A termek illata szamomra sajnos kifejezetten visszataszito, ezert nem vennem meg. Kevert börre pedig tapasztalatom szerint a hidratalo hatasa is keves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

DNM

2019. május 12.

Dícsérték itt az illatát..hát nem tudom, engem a rovarirtóra emlékeztet. Viszont gyorsan elillan a szaga. Könnyű, géles állagú krém, pici kell belőle, frissít, hidratál. Nappalra tökéletes kis krém. Hidratáláson túl más hatást nem vettem észre. Nekem a skin oxgen ennél sokkal jobban bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Jillian

2016. augusztus 31.

Nyári időszakban egy hűsítő csoda! Alapvetően a zselés-vizes állagú krémeket szeretem, amik kellemesen felfrissítenek, hidratálnak és gyorsan beszívódnak. Ebben a termékben pedig mindhárom tulajdonság jelen van. Az egyedüli, amivel nem tudok megbarátkozni az a termék termálos, kissé pasis illata - alapvetően az összes Biotherm ilyen -. Talán ennek is köszönhető, hogy végül a párom elkunyerálta tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

juditkaa70

2016. augusztus 3.

Először csak picit kentem az arcomra,a próba kedvéért. Ahogy az arcomra kentem rögtön beleszerettem. Kellemes,megfoghatatlan illata van,az állaga könnyed,olyan vízes géles-krém . Azonnal érezhető volt a mély hidratálása. Teljesen lenyűgöz a hidratáló hatása. Csak azt tudom írni,mindenképp próbáljátok ki.

Update: A Douglasban 20 %-kal olcsóbban+ az 5% törzsvásárlói engedménnyel vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine