Biotherm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Hetven ásványi komplex-et és erősítő magnéziumot tartalmaz
  • Megtisztítja és rugalmassá teszi a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná
  • Hatékonyan megvilágítja a bőrt
  • A bőr azonnal tiszta és kényelmes lesz

e.m.e.s.e

2017. szeptember 30.

Annak tudatában rendeltem meg ezt a terméket, hogy a csupa 5 csillagos értékelésekkel rendelkező Biotherm Biosource arclemosót (http://kremmania.hu/kremek/biotherm-biosource-arclemoso) fogom megvásárolni. Véleményezni szerettem volna, de végigfutva az értékeléseket, több helyen olvastam, hogy a lemosó zselés állagú, apró szemcséket tartalmaz, és vízzel keverve felhabzik. Nos, az én hasonló csomagolású Biotherm Biosource lemosóm krémes állagú, nem tartalmaz szemcséket és egyáltalán nem habzik. :D Az INCI-t elemezve jutottam el ehhez a termékhez, és megdöbbenve vettem tudomásul, hogy nemhogy lemaradtam a csodaszerről, hanem egy olyan népszerűtlen terméket vásároltam meg helyette, amit még senki nem értékelt.

Az illatát és az állagát tekintve nagyon hasonló a zöld testvéréhez (http://kremmania.hu/kremek/biotherm-biosource-hydra-mineral-cleanser-toning-mousse), az összetétel is majdnem egyezik. A célzott bőrtípusnak megfelelően azonban ez egyáltalán nem szárítja a bőröm, így a hámlasztás utáni reggeleken is tudom használni anélkül, hogy számolnom kellene a húzódó, irritált bőr érzésével. Összességében a zöld és a rózsaszín változatot is szívesen használom, remek arctisztítók, de egyikőjük sem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Argilla