Biotherm

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: anita, Módosítva: 2012. január 25.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolók

Minden bőrtípusra.

Kiszerelés: 400 ml

legallybrunette

2019. október 2.

Sokszor van olyan, hogy valami csak drága, de nem tud többet, mint egy tizedannyiba kerülő termék. Ez nem ilyen, hanem maga a csoda. Az illata mennyei, tejesen citrusos, de nem gejl, pillanatok alatt beszívódik, remekül hidratál még télen is. A pumpás kiszerelés gazdaságosan használható.

Friss: Február óta már legalább a harmadik flakonnal használom. Az a helyzet, hogy függő lettem. Soha nem ragaszkodom egyfajta termékhez, mindig kipróbálok újabb kozmetikumokat, de ehhez - magamnak is szokatlanul - hűséges vagyok, amióta először megvettem. Közben szert tettem a tusfürdőjére is. No, azt szerintem nem fogom hajkurászni, mert bár nagyon-nagyon jó, az illata egyáltalán nem tartós, szinte csak addig érzem, amíg felhabosítom a fürdőpamaccsal. Valamiért azt reméltem, hogy a tesápolónál intenzívebb illathatást fogok kapni tőle, de koránt sincs így.
De a testápolót biztosan továbbra is venni fogom, amíg csak megengedhetem magamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 2.

bernikrém

2018. szeptember 28.

Annyira imádom :) nagyon könnyed citrusos illat, nagyon jól hidratál, kellemes érzetet hagy. nem ragacsos. A férjem is szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

KataMayaNagy

2018. április 23.

A legjobb testápoló!!! Nagyon kellemes illata van, gyorsan beszívódik, nem ragad, hidratál. annyira jó, ha tehetném újravenném, csak lenne olcsóbb! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

IvettNagy

2018. március 13.

A valaha használt legjobb testápoló. Régen a Duty-freebe vettem azóta már több helyen is kapható. Az illata nekem függőséget okoz :) illetve nyáron nagyon jó hogy gyorsan beszivodik és még talán husit is a citromossaga miatt. Utána nincs ragacsos érzés a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

juditkaa70

2018. január 6.

Nagyon jól hidratál,de a citrusos illatával nem igazán tudok megbarátkozni. Ezért,nálam csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

deezsina

2017. augusztus 21.

Nagyon kellemes testápoló, illatra kicsit olyan mint az Alverdének a mandarinos-vaniliás tusfürdője, alapvetően édes de a citrusosság a lényeg.
Könnyed az állaga, a beszívódása is rendben van, abban azonban kételkedem, hogy télen a viszketősen száraz bőrre is jó lesz-e, ha marad addig, majd updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Hanna83

2017. július 12.

Sajnos nekem nem vált be. Miután bekentem magam nagyon elkezdett viszketni a bőröm, és teljesen kivörösödött. ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Anita1984

2017. május 26.

A legjobb testápoló tej amit eddig használtam. Tavasszal-nyáron szerintem tökéletes. Az illata függőséget okoz......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

FrankB

2017. január 26.

Imádom a citrusos illatát, a könnyű állagát és hogy nagyon jól hidratál, hamar beszívódik. Télen nyáron használom, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Mandel

2016. április 22.

Már legalább hármat-négyet elhasználtam ebből a testápolóból. Nagyon kellemes citrus illat.... kedvencem. Tényleg elég húzós ára van, de azért néha-néha megengedem magadnak, 400 ml viszonylag sokáig kitart. Mindig pumpás kiszerelést veszek, imádom, hogy pikk-pakk magamra kenhetem.
Hidegebb időben teszek hozzá egy kis jojoba vagy más bőrbarát olajat, ami mégjobban hidratál.
Mondjuk kár, hogy az összetevőiben ott van a Paraffinum Liquidum:-/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 22.

Mondjuk kár, hogy az összetevőiben ott van a Paraffinum Liquidum:-/

Antioxidánsok: Tocopherol, Alanine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Fructose, Glucose, Urea, Sucrose, Glutamic Acid, Alanine

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h