Biotherm

Ár:   19 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _-Mia-_, Módosítva: 2016. július 14.

Ár:   19 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szérum a fáradtság és az első ráncok ellen.

A Skin Best a Biotherm arcápolócsaládja a fáradtság első jelei ellen. A Skin Best szérum a krémben egy korrigáló, bőrfiatalság-megőrző koncentrátum, melyben a szérum hatékonysága egy arcápoló hatásával egyesül most egy innovatív textúrában, amely mintha átalakítaná az arcbőr megjelenését. Az arcbőr kisimultabbnak látszik, és ragyogóbbnak tűnik. Parabén-mentes.

Ár: 3000 , Eladó: pecsike
Állapot: Új, dobozos, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Budapesten átvehető személyesen, de postázom is.
ludri97

2018. október 15.

Akciosan jutottam hozza a mullerben, az adagolofeje meg az elso hasznalat elott szetment, de megoldottam es kitudok nyomni belole ezert maris minusz egy csillag. Az allaga suru,kicsit nehezkes erzet eloszor a boromon(ezert este kenem fel), viszont utana beszivodik. Illata erdekes de a hatasa miatt megeri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Eszter33

2018. február 10.

Nagyon jó szerintem. Reggel és este is ezt kenem fel. A pumpával sincs gond, valaki írta hogy nyikorog , az enyém NEM nyikorog . Tuti újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 10.

Eszter43

2017. szeptember 2.

Pár napja van velem eddig még nagyon szeretem . A pumpájával sincs gond , remélem nem is lesz. Este kenem fel arctisztítás után. Szépen felszívódik és úgy érzem éjjel " teszi a dolgát" .
Már a sokadik termék a Biothermtől , nagyon meg voltam elégedve mindegyikkel. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

senskin

2017. május 2.

Nagyon tetszik. egy kisebb kiszerelést vettem belőle. A hámlasztóm fölé kenem éjjelre. Nappalra nekem krém alá zsíros hatású lenne, kissé olajosnak érzem az állagát. A kombinált bőrömnek tetszik, ragyogóvá teszi. Még önmagában is elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

karaibrahimgil

2017. január 11.

Egy Biotherm-dobozban jutottam egy kisebb kiszereléshez. Nincs sok ráncom, és nem is mélyek, de nem vettem észre, hogy halványított volna rajtuk. Ezért az árért vártam volna valami hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

_-Mia-_

2016. október 26.

Update: nem tudom mennyi lehet benne még, mindenesetre a pumpa feladta a harcot, felülről nyomni kell hogy vissza lehessen csukni.... elég utálatos dolog hogy nem tudom hogy mikor fog kifogyni. Az éjszakai krémjét megszerettem, ezt nem hiszem hogy újraveszem.

Jó állaga van, finom nem tolakodó - épp csak jelenlevő - illatú, felkenve nem ragacsos, beszívódik, nem hagy réteget. Nem csapja ki az érzékeny bőrömet, nem lett tőle több pattanásom, és nem húzódnak a száraz részek sem alatta. A szarkalábacskáim és a homlokráncaim kicsit kevésbé látszanak vele.
A C és E vitamin, antioxidánsok és gyulladáscsökkentők, GAG-szintézis aktiváló és Hyaluronsav jól hangzanak.
Mire elfogy, meg is születik a vélemény, hogy újravegyem-e (inkább akciót érdemes kifogni, én is úgy vettem), mindenesetre ennyi pénzért röhejes a szánalmasan nyikorgó műanyagpumpa a tetején, ennél a MAC alapozómon is jobb van pedig az olcsóbb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

szilvi

2016. augusztus 21.

Én egy ajándékcsomagban kaptam egy luxusminta kiszerelésűt és szinte naponta használom az alapozó alá. Naracssárga, sűrű állaga van, szépen kisímítja az arcot, de én valahogy az ilyen állagú terméket nem szeretem. Elég nehezen tudom eloszlatni és hidratálni sem hidratál..Nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside, Carnosine, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Astaxanthin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside

Ph szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Habzásgátló (antifoaming), hajkondícionáló anyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.