Biyovis

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2016. május 12.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Növényi olajokat, A, E, B vitamint tartalmazó balzsam. Száraz, vízhiányos bőr ápolószere. Illatanyagot nem tartalmaz.

pronto

2020. május 25.

Tényleg csodaszer! Több mindenre használtam már, seb, égési sérülés, megmagyarázhatatlan száraz, érdes folt a bőrön a pár hónapos kislányom könyökén - ezeket mind eltüntette. Árpára is használtam, konkrétan a szemembe kentem (csípett), azonnal lejjebb vitte a duzzanatot. A periorális dermatitisem is ezzel kenem (az egész állam), nem is jött elő mióta használom. Egyetlen "hibája", hogy ez egy vizes krém, tehát száraz, kirepedezett pl kézre, vagy kifújt orra nem való, nem jó. De hát nem is arra van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

HunglerR

2020. április 18.

Régebben mondta a helyi Bioboltos hölgy, ha esetleg szülés után gondom lenne az aranyérrel, van egy csodakenőcsük.
Most járok a 36.hétnél és utol ért a probléma. Azonnal szedtem a lábaim, hogy tudjak venni. Tegnap déltől 3szor kentem nagyon kis mennyiséggel, reggelre szinte teljesen elmúlt.
Úgyhogy mindenkinek ajánlom!!!!
Ha aranyérre használja az ember akkor igazából hatalmas a kiszerelés, sokáig elég lesz.
Igaz tényleg drága kicsit, de nagyon nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Úgyhogy mindenkinek ajánlom!!!!
Igaz tényleg drága kicsit, de nagyon nagyon megéri!

Hermina99

2019. május 13.

Azért írom ezt a véleményt, hogy ha a jövőben valaki elkeseredetten, fájdalomtól karikákat látva idetéved, egy kis megerősítést kapjon. Eddig, ahogy visszaolvastam, kevesen értékelték a balzsamot ebből az okból, én viszont konkrétan arra vettem meg ezt a krémet, ami az elsődleges felhasználási területe. Két szüléssel és állandó felfázásokkal a hátam mögött engem is rendszeresen kínoz a "gazdagságom", múlt péntekre már sírásig jutottam, proktológust persze nem találtam sehol, aki azonnal fogadni tudott volna. Érfal erősítőt folyamatosan szedtem és egyéb célkencéket, stb használtam, de sokat nem segített, így pluszba, kínomban vettem meg ezt a balzsamot. Igazából szkeptikusan olvastam a honlapon megfogalmazott szövegeket, de nem volt jobb ötletem. Utólag azt mondom, hála az égnek, hogy megvettem. Ma hétfő van, a tüneteim alig érezhetőek, meg vagyok könnyebbülve. Az első 24 órában még inkább durvult a helyzet, de aztán hirtelen jött a megváltás, pont úgy, ahogy a leírásban is szerepel. Fogalmam sincs, miért nem hirdeti ország-világ, hogy ez egy csodaszer, de én nagyon meg vagyok elégedve vele, pontosan azt adta, amit ígért. Ki fogom próbálni más területeken is, olvasom, hogy mennyi mindenre jó lehet- emiatt is kételkedtem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

eszcsy96

2018. március 10.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg és ez a krém tényleg csoda! Arckrémnek használom, de kisebb hámsérülésekre is szuper. Az illata kellemes, nem hagy maga után zsíros érzetet, hamar beszívódik. Az ára ugyan soknak tűnhet, de kevés is elég belőle így mindenképp megéri. Biztos, hogy újraveszem ha egyszer elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

RachelNews

2018. február 5.

Az ekcéma küzdelem sokadik próbálkozása ez a krém. Mindent kipróbáltam már. A szteroidos krémen kívül azonban egyik sem vált be, max ideig óráig. Viszont ez a cucc működik. Tényleg. Még az sem zavar, hogy iszonyatosan viszket az ekcémás bőrfelület, miután bekentem a krémmel. Betudom annak, hogy gyógyul, mert pár órával később már alább is hagyott az izzó vörösség. Végre masszív 5 évnyi szenvedés után van megoldás. Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

mokojka

2017. július 4.

Általában kézsérülésekre használom,például kézi mosás után,ha kidörzsölődik a bőr vagy beszakadt körömágyra. Valóban hatásos,nekem jobban bevált,mint a neogranormon,kiváló regeneráló erővel,gyorsan hat,nem szárít bír,kár a PABA-ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

ohvss

2017. június 17.

Edesanyam fedezte fel, egy honap alatt gyonyoru lett a borom es nem volt sem aknes sem zsiros vagy szaraz. A borom mintha ujra eledt volna, csak ajanlani tudom. Rendszere fogyasztas soran hamar elfogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

hinasza

2015. december 9.

Évek óta használja az első egész családom. Egyszer leforráztam a lábam és nyoma sem maradt!
C-S-O-D-Á-S!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 9.

C-S-O-D-Á-S!!!

Hygi

2015. október 4.

A család csodakrémje, szinte minden külső bőrproblémára használjuk, legyen az száraz bőr, égési sérülés, csípés, bármi.
Az ára elég magas, de mindenképp megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Az ára elég magas, de mindenképp megéri kipróbálni.

marta.kisasszony

2015. március 26.

"A" KREM. Csupa nagybetuvel. Seborrea, pikkelysomor, herpesz, egesi serules... ezerfelere hasznaltuk mar es megdobbento, mikre kepes. Arckremkent egy alom, tokeletesen kitolti a szem koruli, akar csak faradtsagbol eredo kis szarkalabakat, apro sebeket orak alatt begyogyitja... van par tartalek arckremem, amit majd elhasznalgatok, de szerintem felesleges barmi massal probalkozni, mert ez az, ami megoldas es hozza az elvarasaimat - szem alatti duzzanat eltuntetese, apro mimikai szarkalabak eltuntetese, szaraz resz hidratalasa, zsiros resz mattitasa, nem fullaszt, nem szarit, tokeletes... ami vicces: ugy tudom, eredetileg aranyerkenocskent kinaltak...😁 A dizajnmentes csomagolas ne tevesszen meg senkit, eleg draga, de megeri, sokkal jobban, mint a draga kencek, amiknel az ar nagy resze a csomagolast jelenti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Honey, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A para-amino-benzoesav azaz PABA (4-aminobenzoesav) egy vízben oldódó aminosav. Külsőleg alkalmazva véd az UV sugárzás ellen, ezért sokáig napvédőkben használták, viszont a 90'es években kiderült, hogy allergiás reakciókat okozhat és rákkeltő hatású, ezért manapság már nem jellemző a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Nem szabályos INCI név. Lásd parabének.