Blanx

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugeyes, Módosítva: 2018. március 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A BlanX White Shock fogkrémben található ActiluX formula azonnal hat, a fogak felszínéhez kötődve természetes módon fehérítve azokat. Minden alkalommal, amikor mosolyogsz, az ActiluX reakcióba lép a fénnyel, természetes módon távolítva el a fogkövet és a fogszuvasodást okozó baktériumokat, valamint az elszíneződéseket a fogakról, az implantátumokról és a fogtömésekről.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mszabina1031

2019. szeptember 25.

Sokszor vásároltam már újra, megéri. Nekem láthatóan sokkal fehérebbek lettek tőle a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

naturefun

2019. március 3.

Semmit nem ér ellenben a másik Blanx termékkel, a barna feliratos Stain removal-lel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

derienart

2019. február 11.

Nekem ez a fogkrém a fogaimon semmit nem fehérített. Genetikailag sajnos sárgábbak, de a kávé okozta elszíneződést sem viszi le. Cserébe viszont alig van a tubusban, drága és borzalmas az íze, nekem sokszor hányingert okoz. Elhasználom, de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Kingucii

2018. október 4.

Nem rossz fogkrém, hatását tekintve valóban fehéríti a fogakat.
Bár nekem egy kicsit túl erős az íze, de ez már ízlés kérdése.
Sparban vettük, kb 1200-1400 Ft közt volt az ára.
Talán egy hátránya van, hogy , nincs benne fluorid, ami ugye kisöpri a bacikat. Egy másik fogkrém mellett használva jó, egymagában nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Nem rossz fogkrém, hatását tekintve valóban fehéríti a fogakat.
Bár nekem egy kicsit túl erős az íze, de ez már ízlés kérdése.
Sparban vettük, kb 1200-1400 Ft közt volt az ára.

Colormonkey

2018. március 20.

Én nagyon szeretem. Sok kávét iszom, ez sajnos meg is látszik a fogaimon, de ez segít az elszíneződésen. Felváltva használom egy nem fehérítős fogkrémmel, és még így is fehérebbek a fogaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

bugeyes

2018. március 11.

Örülök, hogy rátaláltam és kipróbáltam, meg vagyok elégedve, tényleg látványos a hatása és ízre is kellemes, friss. Lehet kapni a drogériákban (Rossmannban láttam) valamilyen LED-es kütyüt, ami erősítheti a hatását, de nem éreztem még szükségét, hogy megvegyem. Ha nagyon bele akarok kötni, a színe miatt megfogja kicsit a nyelvem, ez egy picit zavaró, más negatívumot nem tudok felhozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.