Blend-a-med

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehéríti a fogakat azáltal, hogy 2 hét elteltével a felületi elszíneződések akár 80%-át eltávolítja. Pazar formulája egészséges, ragyogó mosolyt eredményez. Esszenciális ásványok révén erősíti a fogzománcot, gyönyörű és egészséges mosoly.

Kiszrelés: 75 ml

CandyCurses

2016. július 26.

Fogkőleszedés és fehérítő polírozás után nem akartam, hogy a fogaim elszíneződjenek, így erre esett a választásom, és nem bántam meg.
Bár az is igaz, hogy nem fogyasztok fogelszínező dolgokat. (Zéró kávé, tea, vörösbor, cigi.)

Láthatóan fehérít, kellemes az íze. Joy és Glamour napokon mindig bespájzolok belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

araildi

2014. május 20.

3 hete használom a fogkrémet. Ez előtt a Plus White-ot és sok más fajtát is kipróbáltam. Nálam lényegesen jobb tisztító és fehérítő hatást ért el a Blendamed 3D, ez alatt az idő alatt, mint az összes többi 500-2000 Ft-os fogkrém. Nem dohányzom, de kávét és teát is fogyasztok. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak