Blend-a-med

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. február 12.

Kategória:   Fog- és szájápolók

• Klinikailag igazoltan egészségessé és erőssé varázsolja a szájüreget és a fogakat, különösen a zománckárosodással szemben
  • Különleges összetételben tartalmaz ón-fluoridot, cinket és más aktív hatóanyagot
  • A vízben oldódó mikrogyöngyöket tartalmazó paszta kíméletesen, ugyanakkor hatékonyan távolítja el a lepedéket még a fogközökből is
  • Segít megóvni a fogínyt és a fogzománcot a mindennapos káros hatásokkal szemben
  • Segít megóvni a fogakat a lepedék- és fogkőképződéssel, a fogszuvasodással és a fogérzékenységgel szemben
  • Természetesen fehérré varázsolja a fogakat és felfrissíti a leheletet

Eneee

2019. szeptember 6.

Sajnos a legutóbbi Glamour napokon bevásároltam ebből a fogkrémből... Az első tubus harmadánál többet nem bírtam elhasználni, mert hámlik tőle a szám, és már ahogy a fogamhoz ér a fogkrém, fáj az összes fogam. Nem tudom mitől, de valami borzalmas érzés... kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

majtika32

2019. augusztus 6.

Soha többé nem veszek Blend-a-med fogkrémet! Másodjára marta szét a nyelvem, kis kiütések keletkeztek rajta és belül a szám is mintha hámlott volna, fájt és érzékeny lett. Valószínűleg a kis csillogós mikroműanyagoktól van, ami benne van. Váltottam fogkrémet megszűntek a tüneteim, érdekes...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

senskin

2019. május 17.

Nekem bevált ez a ropogós fogkrém. Igen jól tisztít. A fehérítős fajtáktól sem fehérebb a fogam. Szóval az alapanyagok alapján is hasonló összetételűek a Blend a Med -ek. A White nevűekben is csak ez a foszfátvegyület van. A foszvátvegyületek valamennyire fehérítenek is. Ez a fehéírtés max természetes, a fog színét nem lehet csak úgy fogkrémekkel kifehéríteni, vagy csak optikailag. Egész nap tart a hatása, minden lepedéket leszed, simák a fogaim és szebbek is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Momoka01

2019. április 14.

Csak negatív véleményem van a termékről. Már az 1. használata után vékony bőr darabkák váltak le a szám, és az ajkaim belső felületéről. Nagyon erős hatású szer, de nem a fogakra nézve, mivel egyáltalán nem fehérít, nincs friss lehelet érzés és nem is habzik. Ezt a terméket kivonatnám a forgalomból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Mona29

2019. április 4.

Kezdjük a pozitív résznél. Jól tisztít, kellemes az íze, nincs utóíze. A negatív, hogy nem fehérít (számomra sajnos fontos lenne). Használata utána nem sokkal kis bőrdarabkák jelennek meg az ajkaimon, sajnos nagyon gusztustalan tud lenni. Viszonylag gyorsan fogy, mert a kupakra állított tubusból a kupakba folyik a fogkrém, onnan pedig mindenhova, ha letekerjük a kupakot. Ezen sajnos a fektetés sem sokat segít. Szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

bernadettu

2018. november 28.

Akciósan vettem, azért ezt választottam mert láttam, hogy eggyel több dolgot tud mint a Complete protect verziója.
Azon kívül, hogy tisztára súrolja a fogam, nem csinál semmi extrát, amit ígér, a leheletem frissessége is hamar elillan.
Remélem a család többi tagja el fogja használni.
Soha többet ebből a borzalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Remélem a család többi tagja el fogja használni.
Soha többet ebből a borzalomból.

Wr.

2018. november 19.

Katasztrofális. Csak lakpatam egy drogéria polcról sietes közben de többet ilyet nem csinalok. Az egy dolog, hogy nem habzik semennyire, de felfedeztem az utóbbi időben hogy elkezdett nagyon hamlani a szám az ajkaimnal és belül is, ami azért közel sem normális. Én már azon gondolkodtam, hogy milyen belgyógyászati gond okozhat ilyet, egyből Meg szűnt a gond hogy elfogyott a fogkrem és mást kezdtem el használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Mea90

2018. augusztus 26.

Elég szörnyű... Azért vettem, hogy hátha csökkenti a fogkőképződést, de inkább fájt tőle az ínyem. Nem habzik, körülbelül olyan, mintha homokkal mosnék fogat, és kellemes leheletet sem biztosít. Egyszer már elhatároztam, hogy nem veszek ebből a márkából, mert a legtöbbel hasonló élményem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

roddo

2018. május 11.

Én nem ájultam el tőle, az állaga sem tetszik, illetve azt sem, hogy alig habzik, többet nem hiszem, hogy fogok venni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

mpanna92

2018. március 10.

Sajnos nem annyira vált be, mint a kék dobozos testvérei. :( Az íze jó, viszont szerintem nem habzik rendesen, így azt sem érzem, hogy megfelelően tisztítana. Nem fogom újravenni, maradok a 3D white fresh verziónál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-6