Blistex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. február 20.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Különleges ajakápoló, amelyről klinikailag igazolták, hogy csökkenti az öregedés látható jeleit, kiváló hidratálást nyújt, és rendszeres használata  biztosítja az ajkak tartós egészségét és élénkségét. Vitaminokat, ásványi anyagokat, és hidratáló anyagokat tartalmaz.

Fénytörő anyagok segítségével fényesebbé, és fiatalosabbá teszi az ajkakat.
SPF15 védelem

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ms.Cat

2013. augusztus 2.

Nem rég vettem, de eddig teljesen meg vagyok vele elégedve! Az illata először nem tetszett, olyan patika illat volt. De mára már nagyon tetszik, az íze már az elején is tetszett! Megfelelően is hidratál

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

svivko

2013. február 21.

Auchanban találtam rá, pedig nem ezt kerestem, hanem a színezett (ajakszínű) Blistexet, de gondolom olyan idegállapotban voltam, hogy mindegy, csak valami Blistex legyen :D...
Szóval ez a cucc... Egy olcsóbb és gyengédebb verziója a Carmexnek.
-büdi
-hűsítve pumpálja dusabbá az ajkakat
-ápol (de ebben nemigen vagyok kompetens, mivel aj én ajkaim max ha mazsolára száradok, akkor fognak elkezdeni kiszáradni - én vagyok az anyaméhben labellóval született fajta-)
Hogy is büdi? Mentolosan, de nem finom mentolosan, max a tubusban. Ajkakon olyan, mint a frissen fogmosott reggeli szájszag. Nem olyan finom mentolos, mint a tubusban. Ugyeugye?!
Színtelen, fényes, nem csillámos. Nagyon picit fénylenek az ajkak.
Pumpálással egész jól megbírkózott, ezért is írtam, hogy carmex copy, nálam az ér el ilyen hatást.
Teljesen meg vagyok vele elégedve, azt leszámítva, hogy most pont fogalmam sincs , hova tettem, pedig az elmúlt egy hétben mindig velem volt, hogy kompetens véleményt tudjak írni... :)
Nincs okom kevesebb pontot adni neki, mint a carmexnek, ami öt volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Szóval ez a cucc... Egy olcsóbb és gyengédebb verziója a Carmexnek.
-büdi
-hűsítve pumpálja dusabbá az ajkakat
Színtelen, fényes, nem csillámos. Nagyon picit fénylenek az ajkak.
Nincs okom kevesebb pontot adni neki, mint a carmexnek, ami öt volt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ubiquinone
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Atelocollagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).