Blistex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2012. április 18.

Kategória:   Ajakápolók

Magas értékű ajakápoló természetes színpigmentekkel az egyéni színezett ajkakért. A Blistex Lip Tone a pigmentek egyedülálló kombinációja, ami megerősíti az ajkak saját színét, így minden ajak elnyeri egyedi színét és ragyogását anélkül, hogy erőltetettnek hatna. Az ápoló stift kellemes ízű candelilla viaszt, valamint nedvességmegőrző és védő A- és E-vitamint tartalmaz. Az eredmény természetesen szép, ápolt, és egészséges ajkak.

MelindaBB

2017. október 6.

Végigolvastam az összes kommentet, de ezek szerint egyedül vagyok a problémámmal. Mostmár biztos vagyok benne, hogy ettől jön elő a herpeszem (pontosabban az orvos se tudta mi ez, mert nem teljesen olyan). SOHA semmire nem voltam allergiás, semmi nem irritált. Erre ez tönkretesz. :( Amúgy is nehéz jó ajakhidratálót találni, de ez végképp katasztrófa. ( Más nem használta előttem, szóval tuti valami az összetevői között ilyen allergén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

karli

Korcsoport: < 18
2017. február 11.

Vicces olvasni a vegyes véleményeket! :) Régebben /kb 10 éve/ folyton ilyet használtam, most jutott eszembe, hogy vajon lehet-e még kapni, meg hogy megnézzem itt km-en milyen az összetevő listája. Én nagyon szerettem, engem nem szárított, és olyan kellemes kis színe volt, mindig mindenki kérdezte, hogy mi van a számon, mert nem lehet eldönteni rúzs-e vagy sem. Legközelebb müllerbe járok tuti beszerzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 11.

eszti87

2016. január 4.

Nagyon régóta szeretem ezt a terméket! A színe nagyon jó nude szín, szerencsére passzol a színeimhez, és meglepően jól pigmentált. Nem ad szokásos ajakbalzsamos fényt, inkább mattnak mondanám, ezért azt vettem észre, hogy sok egymás utáni használatkor kicsit húzódott a szám (de nem cserepesedett...érdekes), ezért én másik ajakápoló fölé szoktam használni, lightos nude rúzs helyett, ha egy kis színt szeretnék a számra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Makk Zsuzsó

2014. március 16.

Szerintem zseniális! Szinte megegyezik az ajkam színével, épp csak egy kicsit élénkebbé teszi, de valóban nagyon természetes a hatás. És szuper, hogy fényvédős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

bandita

2013. augusztus 22.

Bánatvásárlás eredményeként van a birtokomban, ez pedig némileg elfogulttá tesz. :)
Már akkor kitéptem a csomagból és felkentem, amikor a drogériából kiléptem.
Olyan jólesett, mint egy korty víz a sivatagban!
Kellemes, ajakszínű rudacska, épp csak annyira mentolos, mint amikor a nedves ajakbőrt meglegyinti a szellő.
Nem fénylik, nem csillámos, igazából semmi különös, számomra most mégis imádnivaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Már akkor kitéptem a csomagból és felkentem, amikor a drogériából kiléptem.
Olyan jólesett, mint egy korty víz a sivatagban!

ramnaat

2013. június 16.

Mivel picit előtört a Carmex-használat óta szunnyadó ajakápoló-mániám, vettem egy ilyet. Most nyáron elég az ápoló hatása - nem hagy vastag réteget az ajkakon, de hidratál. A színe különösen szép: szinte észrevétlen, közben gyönyörűen és természetesen kiegészíti a sminket.
Én utálom a rúzsokat, ez valami kedves átmenet számomra. Egyedül az illata frusztrál, mert az bizony valódi rúzs-illat enyhe vaníliás beütéssel, felkenés után némi carmex-idéző mentollal. Megszokom... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

titinem

2013. február 16.

Nagyon szép a színe, picit megduzzasztja a számat, de csak nyáron használom (a natúr smink részeként) mert a hidratáló hatása nem egy nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

bunieka

2013. február 7.

Megvettem, mert elvarázsolt a marketing szöveg, ami bármilyen szánalmas, és bármennyire is tudom hogy az esetek 90%-ában nincs mögötte semmi, nálam működik... egyszerűen ha van egy olyan szöveg ami megfog, nem tudom kiverni a fejemből, kell nekem a cucc. Ezzel is így jártam. Megláttam, elolvastam, ott hagytam érte a 625 Ft-ot. Kb. Sajnos nem elég hidratáló. Viszont, az jó pont hogy ez egy olyan ajakápoló ami átmeneti megoldásnak megfelelő ha nincs jobb, és ha az ember nem akar rúzsozni, se szájfényezni (mondjuk suliba) de valamivel fel akarja dobni a nyúzott reggeli arcát, szerintem ez tökéletes lehet egy természetes sminkhez. Épp csak hogy ott van, úgyhogy semmi extra, mégis szép a végeredmény, tehát egy színezett ajakápolóként egész jól működik. 5 csillagot adok, mert szerintem betartotta amit ígért - és azt nem mondta hogy szuperhidratáló lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

azursatellite

2013. február 2.

Hidratálásban nem nagyon jeleskedik, de legalább szép színe van, de hülyén néz ki ha ki van száradva a szám, így inkább mondanám valami gyenge rúzsnak. Nem venném meg mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Seiza

2012. október 2.

a mentol az elején bizserget egy picit, de ez rövid időn belül elmúlik. nekem elég halvány szám van, de a rúzsok csak rontanának a helyzeten, szóval ezt ilyen áthidaló megoldásként vettem meg. az íze, és az illata nem tetszik, és szerintem a márka málnás-limonádés ajakápolója jobban szuperál, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.