Blistex

Ár:   449 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Kategória:   Ajakápolók

Antioxidánssal, C és E vitaminnal dúsított, hidratáló anyagokban gazdag. Ízletes gyümölcsaromák kombinációját tartlamazza, a zamatos málna és édes limonádé kivonat eredményezi jó ízét. Lágy balzsamos formulája véd és hidratál. SPF 15 napvédő faktorral a nap káros UVB sugarai ellen.

vikimaja

2020. június 27.

Nyáron amikor nincs annyira kiszáradva a szám nagyon szeretem, finom édes íze van. Nekem bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

darcy

2020. május 23.

Hatástalan. Sőt! Mintha jobban száradna a szám tőle, mint nélküle. Pedig az íze-illata tetszik, de amúgy semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

Misa

2020. március 3.

Huhh, hát ezt szerintem vagy szereti valaki, vagy nagyon nem, nekem sajnos nem jött be. Engem zavar az erős illat, és a ragacsosan édes íz. Nagyon erős műcitrom-műmálna szaga van, és olyan édes, mintha valami cukorkát kentem volna a számra. Ha ez nem lenne, egyébként nem lenne rossz, mert maga a formula nem ragad, és kellemes viselet. Nem hidratál és puhít annyira, mint a Carmex például, de egész elfogadható. Színe nincsen, és nem is igazán csillog.
Én személy szerint (de ez tényleg szubjektív, egyéni ízlés kérdése) kislány koromban IMÁDTAM volna ezt. :D Most már viszont nagyon furcsa érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

takacsdalma98

2020. február 16.

egyik kedvencem! csodás illat, íz és jól hidratál kellően kemény nem szeretem a mállós mindenfelé kenődő eldeformálódó ajakbalzsamokat. inkább végighúzom 2-3x a számon mint hogy túl sok legyen fent és már ne lehessen hova kenni . nekem ez egy perfect kis szájápoló külsőre is abszolút megvett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Luca05

2020. január 12.

Nálam ez a top1 ajakbalzsam. Télen ha száraz a szám 1 nap alatt rendbe hozza. Nem ragad, nem csúszós, az illatát pedig imádom. Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

umpalumpa

2019. november 30.

07.15.:
Nekem bejött.
Eléggé hidratál, az illata tetszik, az íze kicsit sok. Nem-napozós, nyári időszakra szántam.
Az én ajkaim télen szoktak kiszáradni, ha nem figyelek, általában jó állapotban vannak, ezért nincs szükségem szuper-ápoló cuccra, egy közepes is megfelel, ami másnak kevés lehet.
Friss: 11.30.:
Egy ideje nem nyúltam érte, mert egy Catrice színezett ajakápolóval kenem állandóan a számat. Most gondoltam a végére járok, de annyira másképp érzékelem most, mint nyáron. Nagyon rossz. Folyósnak és csúszósnak érzem, kellemetlenül, nem szívódik be, csak ül a felszínen. Az ízétől is csömöröm van. Pár próbát még teszek vele, de lehet, hogy a szemetesben fogja végezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

07.15.:
Nekem bejött.
Friss: 11.30.:

Krisztina85

2019. november 2.

A carmex helyett vettem, kár volt, nem hidratál, az illata szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

A carmex helyett vettem, kár volt, nem hidratál, az illata szörnyű.

palmiii

2019. május 5.

Ajándékba kaptam, soha nem venném meg. Kiszáradt ajkakon kifejezetten csíp. Az íze és az illata is borzalmas, nem hidratál jól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Konszuelita

2019. március 27.

Ennek borzasztó íze van :) Hidratálása sem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Ennek borzasztó íze van :) Hidratálása sem győzött meg.

mimmike

2019. március 11.

Szerelem volt első használatra. De sajnos csak pár napig tartott. Imádtam az illatát, az ízét... de egy idő után borzalmasan zavaróvá vált. Hosszú távon ez túl sok, nagyon mű lesz. A hatása sem túl jó. Egy kellemetlen réteget hagy a szájon, ami nem igazán hidratál, csak ott van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Részletesebb információ a smartskincare-en.