Blistex

Ár:   449 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,25 g
Kategória:   Ajakápolók

Antioxidánssal, C és E vitaminnal dúsított, hidratáló anyagokban gazdag. Ízletes gyümölcsaromák kombinációját tartlamazza, a zamatos málna és édes limonádé kivonat eredményezi jó ízét. Lágy balzsamos formulája véd és hidratál. SPF 15 napvédő faktorral a nap káros UVB sugarai ellen.

palmiii

2019. május 5.

Ajándékba kaptam, soha nem venném meg. Kiszáradt ajkakon kifejezetten csíp. Az íze és az illata is borzalmas, nem hidratál jól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Konszuelita

2019. március 27.

Ennek borzasztó íze van :) Hidratálása sem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Ennek borzasztó íze van :) Hidratálása sem győzött meg.

mimmike

2019. március 11.

Szerelem volt első használatra. De sajnos csak pár napig tartott. Imádtam az illatát, az ízét... de egy idő után borzalmasan zavaróvá vált. Hosszú távon ez túl sok, nagyon mű lesz. A hatása sem túl jó. Egy kellemetlen réteget hagy a szájon, ami nem igazán hidratál, csak ott van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Sziporka88

2019. február 18.

Sokáig a kedvencem volt. Hidratál és táplál. Az íze/illata is kellemes. Előnye még, hogy jóval olcsóbb mint a Carmex.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

edesorsim711

2019. február 15.

A másik mellényúlásom. Nekem wc illatosítóra emlékeztet a szaga, és zavar hogy íze is van, plusz semmit nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

marcsi1233

2019. február 1.

Az én hibám volt, hogy nem néztem meg rendesen: ez egy ápoló, de főleg FÉNYVÉDŐ termék, így a már kicserepesedett szájra kenve irritációt is okozhat: nálam pici allergiás, gyulladt 'pattanásokat' okozott a szám körül. Contact dermatitist konkrétan. A fényvédőre valószínűleg gyengén allergiás lehetek, vagy sebes szájra kenés miatt reagált így a szervezetem. Bebe young care ajakír és tubusos Carmex mentett meg.
Amúgy fincsi:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Amúgy fincsi:D

pinkyy

2019. január 31.

Szerintem ízre-illatra is nagyon fincsi. Valamennyire hidratál is, de a Carmex közelébe sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

erasm98

2019. január 20.

Tényleg műgyümölcs íze van, de szerintem ez a legíz(let)esebb ajakápoló eddig :D. A gond ott kezdődik nálam, hogy ápolni nem képes. De nyáron el lehet használni, legalább nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

viragnyelven

2018. december 25.

Borzalom nekem ez a cucc. Habár nem teljesen a termék hibája, hanem én vagyok, aki nem szereti kifejezetten a gyümölcsös illatú kozmetikumokat, de eezzz...taszítóan mesterséges nekem. A hatása nagyjából semmi. Nem érzem azt az ápoló érzést az ajkaimon tőle, és egész napos használat után kb rosszabb volt a helyzet, mint amikor semmit nem kenek fel. Legalább nem volt drága, de sajnalom, hogy megvettem, mert nem tudom, hogy mi lesz a sorsa így, és ilyekszem minél kevesebb dolgot felhalmozni és főleg szemetet “gyártani”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

allebag2

2018. november 14.

Az íze, illata szuper, de a hatása nem az igazi. 3 perccel a felkenés után ugyanolyan száraz a szám, mint előtte. A Carmexnek nyomába sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.