Blistex

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2021. március 18.

Kiszerelés:   4,25 g
Kategória:   Ajakápolók

Antioxidánssal, C és E vitaminnal dúsított, hidratáló anyagokban gazdag. Ízletes gyümölcsaromák kombinációját tartlamazza, a zamatos málna és édes limonádé kivonat eredményezi jó ízét. Lágy balzsamos formulája véd és hidratál. SPF 15 napvédő faktorral a nap káros UVB sugarai ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Emma23

2021. július 9.

Még sose találkoztam ezzel a márkával de nagyon tetszik ez az ajakápoló. Az íze kicsit durva se az illata nagyon kellemes. És plussz pont hogy van benne spf.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

adra

2021. június 24.

Borzalmas az íze, szárít és még furán viaszos réteget is hagy maga után. Ha egy hidratálós ajakbalzsam felé rakom, hogy legalább legyen egy kis SPF, még akkor is képes rommá szárítani :D Nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Bius1021

2021. május 31.

Hidratál közepesen.
Nagyon édes émelyítően.. jó az illata. Ha pici is marad a szádon és iszol a víz átveszi az ízét..
Sajnos ritkán tudom használni mert annyira édes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 31.

Hidratál közepesen.
Sajnos ritkán tudom használni mert annyira édes.

HeyGirl

2021. május 11.

Ez már a 2.fajta amit veszek a márkától. Egyszerűen a számbak egy csodaszer. Bármilyen cserepes, miután bekenem vele csodálatosan felpuhítja. Plus pozitívum, hogy nincs az a tipikus kellemetlen zsíros “íze”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Puffancs007

2021. május 10.

Nagyon megtetszett, hogy málnás- limonádés az "íze", de az igazat megvallva egy kilo kristály cukor ehhez képest semmi. Borzalmas milyen édes. Amit kell elvégzi, árban is teljesen rendben van. De az íze miatt sajnos kidobott pénz lett számomra, egyszerűen nem tudom elviselni annyira tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

TimyeK

2021. április 20.

Nem annyira jó a hidratáló hatása, viszont az illata nagyon kellemes, a csomagolása pedig cuki. Viszont az íze miatt folyton lenyalogattam, egy idő után viszont már irritált az örökké számba mászó édes ízvilág.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

tundying

2021. április 12.

Ez a termék igazán HIDRATÁL. SZÓ SZERINT. Olyan erős limonádé illata van, hogy pszichés alapon szomjasnak érzem magam tőle, tehát ivásra késztet. Ezért gyakrabban iszom és a hidratáló hatását így tökéletesen elvégzi- BELÜLRŐL. Mert hát ugye kívülről nem nagyon csinál semmit.
Na most elgondolkodtam... egy pálinka illatú ajakápoló vajon mit művelne?!:) Állandó bódultságba repítene... függőség esetén pedig garantáltan gyakori látogató lennék a Detoxban.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

LUNACICA

2021. március 17.

Sokáig gondolkoztam,mielőtt megrendeltem,mert azért nem olcsó,és elég megosztóak voltak itt is a vélemények róla .De két hét használat után azt mondom,hogy nem bántam meg,hogy megvettem,az illata és az íze valami fantasztikus,valaki írta előttem,hogy folyton lenyalogatja a szájáról,hát lassan én is így vagyokvele,de még tartom magam. :) Mikor felkenem lehet érezni a finom illatát egész addig amíg a számon van,és ez nagyon tetszik,mert mint írtam imádom az illatát is. :) Én a hidratálásával is megvagyok elégedve,szerintem olyan,mint bármelyik jobb ajakápoló,csak nem olyan borzasztó műanyag íze van,mint a legtöbbnek,ennyi.Nekem hidratálás szempontból az az ajakápoló amelyik megtudja akadályozni,hogy ilyen szeles ,hideg időben kicserepesedjen a szám az nekem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

yudiger

2021. március 9.

Az illata és az íze nagyon finom. A hidratálása hagy némi kívánnivalót maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 9.

Brygo

2021. február 24.

Igazából fogalmam sincs a hatásáról, mert csak azért kenem fel, hogy lenyalhassam, annyira jó az íze XDD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Részletesebb információ a smartskincare-en.