Best of Beauty 2019

Bobbi Brown

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló balzsam 15 faktoros fényvédelemmel. Búzacsíra és olívaolaj hatóanyag tartalmú, könnyen felvihető, nem zsíros ajakbalzsam, azonnali nyugtató hatás és védelem az ajkak számára.

Wey1122

2018. december 8.

Kb fèl ève vettem ès hasznàlom ès kizàrolag èjszakàra.Mikor elfogyott a Nuxe tègelyes ajakàpolòm akkor vettem ezt helyette.Ennek azèrt kemènyebb az àllaga,mint Nuxe ajakàpolò balzsamjànak.Amit nem szeretek az,hogy mindegyikbe ùjjal kell belenyùlni.Azèrt ha azt vesszük 1 èvig elèg kb egy ilyen balzsam hàt jòpàr bacit össze tud gyűjteni 🤯.
Az àra hàt nem èpen baràti ès összesègben összehasonlìtàskèp nem tud többet,mint a Nuxe!Ja ès nem èp mellèkessen az fele annyiba kerül!
Doboza szèp,beltartalom tudja azt amit ìgèr!
Egy kiràndulàsnak jò volt! Erős 4-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Doboza szèp,beltartalom tudja azt amit ìgèr!
Egy kiràndulàsnak jò volt! Erős 4-es!

Adrika91

2018. március 28.

Estére mindig ezzel kenem be a számat. Nem kopik le, szépen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Estére mindig ezzel kenem be a számat. Nem kopik le, szépen hidratál.

Amadeus

2017. október 30.

Eddig azt gondoltam, hogy az Elizabeth Arden 8 hours lip balm-ja a legjobb a világon, de ez minimum olyan jó! Pár napja használom csak, ha esetleg változik, update-elek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

erika81

2017. május 18.

Az eddigi legdrágább ajakápolóm!
A boltból kijövet gondoltam is magamban, hogy nem vagyok normális, hogy ennyit költök ajakápolóra, de addigra már minden eddig bevált praktika csődöt mondott (Carmex, shea vaj)
Azt kell mondjam nem bántam meg! 1-2 nap alatt rendbe tette az ekcémás számat. Csak itthon használom reggel és este, mert nem tartom táskabarátnak, de ez nem von le az értékéből.
Rúzsalapként is tökéletes. Beszívódik, nem hagy kellemetlen réteget az ajkakon.
Nem tudom meddig fog kitartani a 15 gramm (kb 3 hónapja használom), de gyanítom, hogy egy éven belül biztos, hogy nem kell újravennem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Az eddigi legdrágább ajakápolóm!
Rúzsalapként is tökéletes. Beszívódik, nem hagy kellemetlen réteget az ajkakon.

etakcs

2017. január 23.

Az ajakbalzsam ára valóban elég magas, de teljesen megéri. Nekem már kb 1-másfél éve meg van és még bőven van belőle, ugyanis egy kicsit elég belőle felrakni és máris használ. Rendszeresen kirepedezik a szám, főleg most télen, de bármikor ilyen történik, ez az ajakbalzsam mindig segít. Felkenéstől számítva ráadásul rövid időn belül érezhető a változás, 1-2 órával később már semmi baja a számnak. Legjobb döntés volt beszerezni, imádom!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

cremeblanche

2017. január 3.

Hát igen, nehéz olyan meggyőző véleményt írni, ami indokolja a 6000HUF feletti kiadást egy ajakápolóért, azonban ezegyszer kivételt teszek. Ha éreztél már csodálatos textúrát, színtelen (bár picit rózsaszínes a tubusban), szagtalan csodaszert, akkor biztosan kipróbáltad már ezt az ajakápolót. Bármi gondja van a számnak, akármilyen megviseltté teszi is a durva időjárás, vagy egy hirtelen rúzsozás előtt bekenem a szám vele és mintha mi sem történt volna! Gyönyörű és elegáns a csomagolása, könnyedén elfér bárhol és nekem egyáltalán nincs gondom azzal, hogy az ujjammal kell kivenni a megfelelő mennyiséget. Tapasztalataim alapján a 'tubusos' ajakápolóknak csak a kárára vált az a formula. Egy szó, mint száz, 3-4 havonta kell csak úrjavenni, mert nagyon sokáig elég, és én mindig újra is veszem. Párom és családom is rászokott, tökéletes ajándéknak is. 5 csillag, mert tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

kneva

2016. december 22.

El sem hiszem, h ennyiért vettem ajakápolót, de annyira ki van száradva a szám és nem használ már semmi, ami egyébként szokott (Carmex, Blistex, Réve de miel, Labello. Először mérgemben a La Mer-t gondoltam megvenni, végül aztán ez lett belőle.) Létezik már stiftes verzió is, mégis ezt választottam. Kizárólag kézmosás után nyúlok bele. Korábban smink lecke alkalmával ezt tette a sminkes lány a számra rúzs-alapnak, és még akkor felírtam a képzeletbeli kívánságlistámra.
Nagyon sűrű, alaposan táplál, nem ragad és lehet rá jól rúzsozni. Minimális az illata, de nekem nagyon tetszik. Teszi a dolgát és a 15 g kiadós mennyiség, sose fog elfogyni.

Update: Töretlen a szerelem. Mostanában rétegezni is szoktam, mivel ez hamar és könnyen beszívódik, néha a Réve de Miel-t fölé kenem, és szuper a kettő együtt! Éljen a rétegezés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

Reya Arte blog

2016. október 3.

Szeretem ezt a terméket, mert tényleg hidratál, szép fényt ad, és nem csúszkál rajta a rúzs sem. Az első pár percben picit ragadós, de ez aztán elmúlik. Az ára picit húzós, de sokáig elég ez a kis tégely, úgyhogy nem bántam meg, hogy megvettem. Ecsettel használom, mert kézzel nem szeretek belemászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

szappanka

2016. április 27.

Magamtól eszembe sem jutott volna még csak rápillantani sem, de egyszer egy sminkemet matt rúzzsal fejezte be a sminkes, amit én nem annyira szeretek, ezért megkértem, hogy csempésszünk rá egy kis fényt, ezért került ez a balzsam a számra. Semmilyen hatását nem érzékeltem, maximum a fényességet, de rúzs nélkül, közvetlenül kencézve lehet, hogy lett volna valamilyen benyomásom róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Aimet

2015. március 21.

Nagyon szerettem volna szeretni, általában nagyon is meg vagyok elégedve Bobbi termékeivel....de sajnos nekem most ez nem jött be. Stiftes verziót szerettem volna megvenni, de sajna azt Magyarországon még nem lehet. Jól hidratál, viszont nekem egy kicsit ragacsos érzést hagy maga után

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract