Bobbi Brown

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló balzsam 15 faktoros fényvédelemmel. Búzacsíra és olívaolaj hatóanyag tartalmú, könnyen felvihető, nem zsíros ajakbalzsam, azonnali nyugtató hatás és védelem az ajkak számára.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

manobeka

2022. augusztus 1.

Ssuper termék, nagyon szeretem.Az Omorovicza jobban tetszik, viszont ez mellett a hihetlen keménysége szól, alig bírom kivenni a tégelyből, viszont utána ultrabrutál módon tart és hidratál.Fele annyi, mint az Omorovicza.Ilyen kemény állag mellett, szerintem egy évig is elég lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Madi

2022. június 28.

Ez az ajakápoló két dolog miatt landolt a kosaramban, egyrészt mert imádom ahogy kinéz, másrészt mert hasonlított az Omorovicza ajakbalzsamára, ami egyébként a kedvenc tégelyes kiszerelésű ajakápolóm és akkor pont nem volt nekik készleten.
Állagra ez kicsit sűrűbb, mint az Omorovicza, de ugyanolyan csodálatosan hidratál. Ha éjjelre kenem fel, sok más ajakbalzsammal ellentétben ez nem szívódik fel reggelre. Ha választanom kellene a két termék közül, talán egy kicsit jobban húzok az Omorovicza felé, de ha valaki azt kérdi, az annyival jobb-e, mint amennyivel többe kerül, a válaszom határozott nem. Ez a BB ajakápoló tehát tökéletes alternatíva azoknak, akik sokallják az Omorovicza árát, hiszen az árban ennek több mint a duplája és szinte ugyanazt a minőséget kapjuk. Mindennapos használattal egyébként körülbelül 6 hónapig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 28.

Monnica

2022. május 9.

Számomra ez egy fantasztikus termék.
Nagyon szeretem magát a csomagolást is, a kis fém tégelyt, praktikus, főleg, hogy így az újrahasznosítható.
Tetszik a színe, gyönyörű halvány pink. Nem ragad, könnyen felkenhető.
Az ára megéri, mert elég tartós, pont kellő mennyiségű.
Szeretem ezt a terméket♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 9.

Számomra ez egy fantasztikus termék.
Tetszik a színe, gyönyörű halvány pink. Nem ragad, könnyen felkenhető.
Az ára megéri, mert elég tartós, pont kellő mennyiségű.
Szeretem ezt a terméket♡

orchidea8627

2020. december 16.

Az állaga nagyon tetszik, sűrűbb, viaszosabb textúra, ami viszonylag sokáig fent marad az ajkakon mint egy védőréteg, miközben hidratálja is azokat.
Az illatával nem vagyok kibékülve, olyan parfümösebb illata van amit ajákápolókban különösen nem szívlelek, de talán megszokom majd.
Újravenni nem hiszem hogy újravenném, van rengeteg más ajakápoló aminek job illata/íze van miközben remekül végzik a dolgukat azok is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

Editpiaf

2020. május 20.

Ajándékba kaptam tavaly novemberre, szinte minden nap használom, de úgy látom még évekig elég lesz ez a mennyiség. Remekül hidratál, rúzs alá is megfelelő, ha gyors segítség kell a kicserepesedett számra. Nem mellesleg fényvédőt tartalmaz, ami miatt még egy kiscsillag jár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Wey1122

2018. december 8.

Kb fèl ève vettem ès hasznàlom ès kizàrolag èjszakàra.Mikor elfogyott a Nuxe tègelyes ajakàpolòm akkor vettem ezt helyette.Ennek azèrt kemènyebb az àllaga,mint Nuxe ajakàpolò balzsamjànak.Amit nem szeretek az,hogy mindegyikbe ùjjal kell belenyùlni.Azèrt ha azt vesszük 1 èvig elèg kb egy ilyen balzsam hàt jòpàr bacit össze tud gyűjteni 🤯.
Az àra hàt nem èpen baràti ès összesègben összehasonlìtàskèp nem tud többet,mint a Nuxe!Ja ès nem èp mellèkessen az fele annyiba kerül!
Doboza szèp,beltartalom tudja azt amit ìgèr!
Egy kiràndulàsnak jò volt! Erős 4-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

Doboza szèp,beltartalom tudja azt amit ìgèr!
Egy kiràndulàsnak jò volt! Erős 4-es!

Adrika91

2018. március 28.

Estére mindig ezzel kenem be a számat. Nem kopik le, szépen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Estére mindig ezzel kenem be a számat. Nem kopik le, szépen hidratál.

Amadeus

2017. október 30.

Eddig azt gondoltam, hogy az Elizabeth Arden 8 hours lip balm-ja a legjobb a világon, de ez minimum olyan jó! Pár napja használom csak, ha esetleg változik, update-elek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

erika81

2017. május 18.

Az eddigi legdrágább ajakápolóm!
A boltból kijövet gondoltam is magamban, hogy nem vagyok normális, hogy ennyit költök ajakápolóra, de addigra már minden eddig bevált praktika csődöt mondott (Carmex, shea vaj)
Azt kell mondjam nem bántam meg! 1-2 nap alatt rendbe tette az ekcémás számat. Csak itthon használom reggel és este, mert nem tartom táskabarátnak, de ez nem von le az értékéből.
Rúzsalapként is tökéletes. Beszívódik, nem hagy kellemetlen réteget az ajkakon.
Nem tudom meddig fog kitartani a 15 gramm (kb 3 hónapja használom), de gyanítom, hogy egy éven belül biztos, hogy nem kell újravennem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Az eddigi legdrágább ajakápolóm!
Rúzsalapként is tökéletes. Beszívódik, nem hagy kellemetlen réteget az ajkakon.

etakcs

2017. január 23.

Az ajakbalzsam ára valóban elég magas, de teljesen megéri. Nekem már kb 1-másfél éve meg van és még bőven van belőle, ugyanis egy kicsit elég belőle felrakni és máris használ. Rendszeresen kirepedezik a szám, főleg most télen, de bármikor ilyen történik, ez az ajakbalzsam mindig segít. Felkenéstől számítva ráadásul rövid időn belül érezhető a változás, 1-2 órával később már semmi baja a számnak. Legjobb döntés volt beszerezni, imádom!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Arborescens Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cholesterol eo I eu 0 0

Színezék. Piros.