Bobbi Brown

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Ez az ultra-könnyű kompakt púder könnyű púder és mikrogyöngyök egyedülálló és innovatív keveréke. A púder egyenletesen felvihető, a bőrnek hibátlan kinézetet és természetes ragyogást biztosít.

Ár: 9000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen készpénz/postán átutalás (+pk.)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tabita

2022. július 28.

Én a medium árnyalatot vettem meg a sárgás altónusú, enyhén sötét tónusú bőrömre, ami feltéve picit vöröses rajtam, és ennek kifejezetten örülök. A bronzerek nagy része, legalábbis amiket én használok, rajtam inkább sárgásak. Ez a bronzer, különösen a homlokom, a hajtőnél, olyan hatást kelt, mintha szó szerint megsütötte volna a nap. Imádom. Finom púderes, nem poros állagú, szépen el lehet dolgozni, alapvetően tartós, még a maszk sem fogott ki rajta különösebben. Az egyik nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 28.

Anheszenamon

2021. október 10.

Nagyon szeretem ezt a bronzert, gyakran és szívesen nyúlok érte. Az én árnyalatom a Golden Light 1. Rajtam nagyon tartós (ami nagy szó nálam) és hihetetlenül természetesen mutat. Könnyű felvenni bármely bronzosító ecsetemmel és az eldolgozás is gyerekjáték. Nem olcsó termék, de tényleg megéri az árát. Szívesen ajánlom bárkinek aki minőségi bronzosítót keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 10.

Lilka

2021. május 30.

Igen megtaláltam A BRONZOSITOT! Rengeteg keresgélés után végre megtaláltam Ot! Sajnos utoljára hagytam ezt a márkát, s a pénztárcám bánja a legjobban. Nincsen túl hype-olva igenis ez a legjobb bronzosíto a piacon, megéri a belefektetett pénzt. A Chanel porállagú bronzosítoját is kenterbeveri. Gyonyoruszép természetes árnyalatok, nem foltosodik, pigmentált és tartos...ezek voltak az elvárásaim egy bronzosítotol! Kuldetés teljesítve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 30.

MLotti

2020. december 15.

Golden Light, avagy fényem a bronzosítók sötétségében. Túl vagyok már néhány jó minőségű bronzeren, mint Nars, Benefit, Mac, Nabla, de ez a kis kincs mindegyiket felülmúlja! Nem porol, csodálatosan eldolgozható, nem varázsol narancsvirággá, és alig látszik meg rajta a napi használat. Amióta megérkezett, nem is nyúltam máshoz. Szeretettel ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Kamea

2020. augusztus 18.

Sminkszenvedélyem aktuális célpontjai újabban a bronzosítók.
Ami sárgán mutat a bőrömön, az nem kell. Ami poros és piszkos hatást eredményez, az se kell.
Ami kell, az ebben a bronzerben ott van egyben. Sajnálom, hogy csak most találtam rá!
Mivel a D. honlapján csak három árnyalat volt elérhető, és mindenképpen hideg árnyalatot szerettem volna, a Medium és a Natural között vaciláltam. A Medium-ot választottam, de csak azért, mert a képeken az kissé világosabbnak tűnt a számomra. Az arcbőröm egyébként világos, de ilyenkor nyáron közepesen sötétre kell színeznem ahhoz, hogy összhangban legyen a testem színével.
Amikor kinyitottam a tetőt nagyon megijedtem, hogy túl sötét lesz. De szerencsére nem, mert többször is belemárthatom az ecsetet a bronzerbe, akkor se esek túlzásokba vele.
15 egyöntetű 5 csillagos vélemény után én mit tehetnék még hozzá?
Először is, könnyű az ecsettel felvenni a púdert. Igen, ez számomra nagyon fontos szempont, ugyanis már nem egy high-endnek titulált márka termékével jártam úgy, hogy egyszerűen képtelenég volt kiimádkozni a port a kompaktból.
Nem foltos, nem poros, nem sárga, nem piszkos-hatású a végeredmény, nekem ennél már nem is kell több!
Bobbiék az egész arcra történő felvitelét ajánlják az egyik videoban, de én régimódi vagyok, én maradtam a hagyományos technikánál.
Az ára nekem is fájt egy kicsit, de azért egy 20-30 %-os akció az ebbéli fájdalmunkat jelentősen tudja enyhíteni. Valamint megnyugtató az a tudat is, hogy nem holmi vackot kapunk ezért a pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Sminkszenvedélyem aktuális célpontjai újabban a bronzosítók.
15 egyöntetű 5 csillagos vélemény után én mit tehetnék még hozzá?

skin

2020. július 18.

Hibátlan bronzosító. Ha valami akkor ez tényleg 5*-os termék. Én kötelező darabnak tartom egy sminktáskában. Könnyű eldolgozni,foltmentes, egészséges kinézetét kölcsönöz az arcnak és nagyon tartós. Ha csak egy bronzosító lenne amit megtarthatnék ez lenne az. Csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 18.

Lilis

2019. szeptember 10.

A Natural 1-es árnyalatot használom egy éve, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A Bobbi Brown bronzer ecsettel használom, és megérte beruházni rá. Egy év alatt kb a felét használhattam el, mindennap használom. Szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Sparklingdiamond

2019. július 26.

Nagyon szeretem!❤️ Aruba árnyalat, boldog tulajdonosa vagyok:) Annyira tökéletes,annyira tartós, hogy tényleg kárpótol az áráért!
Nem lehet nagyon egy lapon említeni más felkapott márka bronzosítójával, pedig voltak próbálkozásaim..
Ez tényleg egy kis csoda, ami megérdemelné a 10 csillagocskát is!😌 Aki még nem próbálta,csak annyit hogy próbálja ki minnél előbb, lehet nélküle élni, de nem érdemes!!!!🥰😋

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

mnikolett

2018. november 16.

Az egyik legjobb bronzosító a világon! Drága de nagyon nagyon sokáig elég, két éve van meg lassan és ha nem is minden nap de elég sűrűn használom és még mindig nem látom az alját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

FranciC

2018. november 16.

Nagyon nagyon szeretem. Szuper pigmentált, egy mozdulattal elérem a kívánt színt. Már egy éve napi szinten használom, de még mindig nem látom a doboz alját. Nagyon jó befektetés, biztosan újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.