Best of Beauty 2019

Bobbi Brown

Ár:   15200   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   15200
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő és könnyű vízbázisú emulzió, mely hatalmas adag nedvességgel látja el a bőrt, így az arcbőr felfrissül, egészséges és fiatalos kinézetűvé válik, és tökéletesen készen áll a smink felvitelére. Trópusi fű kivonat azonnali hidratálást biztosít, ill. segíti a bőr vízmegkötő képességét. Az E vitamin anti-oxidáns védelmet nyújt a környezet károsító hatásaival szemben.

KSB1985

2016. november 29.

Évek òta ezt a krèmet hasznàlom ès tökèletesen elégedett vagyok vele.Nagyon jòl hidratál,puha ès selymes lesz tõle a bõröm.Nem okoz pattanàsokat,mitesszereket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

julia.tunde

2016. február 4.

Update: azt hiszem mégis ennél maradok. Télre nagyon szuper. Nyáron csak a szárazabb részekre kenem. Próbáltam más mattítósabb krémet, de nem vált be. Ettől természetesnek érzem a bőrömet. Olyan életteli és selymes lesz tőle :) És jó rá sminkelni is. Szóval engem megvett.

Örök harc számomra a tökéletes hidratáló megtalálása. Valahogy ezt sem érzem az igazinak, annak ellenére, hogy teljesen teszi a dolgát. Nem okoz gondot a bőrömnek, nem pattogzik ki tőle, puha lesz tőle és be is szívja. Most nyáron azért nap végére így is csillog a fejem, de ezzel nincs mit tenni és mattítást nem is ígér a krém, szóval ez nem az ő hibája. Csak valahogy nekem még ennél is lightabb krém kéne asszem... A Caudalie Moisturizing Sorbet talán egy picivel jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

zsooofi

2014. június 28.

Már egy éve használom, számomra ez a tökéletes hidratáló! Teszi a dolgát (az áráért el is várom), nem cserélném le semmire. Mindennapos használattal is egy tégely fél év alatt fogyott csak el (50 ml). Imádom, imádom, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

no1.katica

2014. március 2.

Sajnos csak termék mintám volt belőle , de fantasztikus a hatása a zsíros-kombinált bőrömön. Nagyon jól hidratált, hamar beszívódott és nem maradt fényes az arcom. A mintát külföldön kaptam, alapozót vásároltam és ajánlották, hogy ezt a krémet próbáljam ki smink alá. Szerintem nagyon jó alap, csak itthon nem tudom, hogy hol lehet kapni.... Müllerben már néztem, de nem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

BubuMaczko

2014. január 8.

A tökéletes hidratálókrém! Hasonlókat tapasztaltam én is. A bőröm szinte itta magába, hamar beszívódott. Szintén kombinált bőröm van, a krém eredményeképp egységes, hidratált lett a bőröm. Egyáltalán nem tűnt zsírosnak, matt lett és egészséges az összkép. Órákkal később is hidratált, puha a bőröm. Ezek összességében még egy hidratáló krémnél sem fordultak elő. A hidratáló nappali krémek nagy részét maximum éjszakára tenném fel, és még ahhoz is túl zsírosak. Az illata engem határozottan a Neogranormon kenőcsre emlékeztet, némi mentolos beütéssel. Hidratáló krémnél kicsit szokatlan, de nem zavaró. Primernek is nagyon bevált.
Soha többet másik hidratáló krémet!

Update: A tökéletes testvére: http://kremmania.hu/kremek/bobbi-brown-vitamin-enriched-face-base

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

Soha többet másik hidratáló krémet!

Yndre

2012. június 16.

Nagyon szuper, könnyű krém, nagyszerű összetevőkkel. Meglepően jól hidratálta a kombinált bőrömet anélkül, hogy fénylővé, zsíros érzetűvé vagy pattanásossá tette volna. Sminkelni is nagyon jól lehet rá. Használtam már korábban is más márkájú gél krémet, de ez nálam minden eddigi ilyen jellegű terméket felülmúlja. Kombinált vagy zsíros bőrre rendkívül ajánlom. Egyetlen furcsaságot véltem felfedezni, és ez nem más mint az illata: friss, mentás illata van, ami szerintem inkább maszkulin jellegű. Hogy kicsit konkrétabb legyek, engem nagyon emlékezet a férjem Nivea after shave balzsamjára. Ami alapjában véve nem rossz, csak kicsit furcsa női arckrémben... :) Talán a levendula, a rozmaring és a koriander kivonat összessége adja ezt a friss illatot. De egyébként egyáltalán nem zavaró, semmit sem von le az értékéből. Itt egy kicsit bővebben: http://yndrelianbeauty.blogspot.co.uk/2012/06/bobbi-brown-hydrating-gel-creme-bobbi.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Caprylyl Glycol, Phytantriol, Dimethiconol, PEG-8, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Kardamom. Fűszernövény. A kozmetikumokban a kardamom magjának kivonatát és olaját használják, melyek  a CosIng szerint tonizáló és illatanyagok.

Cholesterol eo I eu 0 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Phytantriol h I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology