Bobbi Brown

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2013. július 17.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Csillogó bronzosító púder

Ez az ultra-könnyű kompakt púder könnyű púder és mikrogyöngyök egyedülálló és innovatív keveréke. A púder egyenletesen felvihető, a bőrnek hibátlan kinézetet és természetes ragyogást biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bvbv

2019. december 28.

Bali Brown színben használom, és nagyon imádom! Kb életem végéig elég lesz, nagyon sok van benne. Kellemesen csillog az arcomon, és nagyon jó az állaga. Enélkül mit sem ér a smink :) Nekem alap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

RekaT8

2019. január 10.

Maui színben van meg, első ránézésre pirosítónak gondolnád, de bronzosítóként is szoktam használni. Nagyon szépen el lehet dolgozni, kicsit csillámos, de az arcon gyönyörűen mutat, természetes hatása van. Kevés is elég belőle, nekem már több, mint 1 éve megvan, de még mindig nem sikerült elhasználnom, pedig minden nap ezt nyúzom :) Hatalmas kedvenc, biztos újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

theo

2017. november 18.

Telluride árnyalat van meg. Egyszerűen tökéletes! Elég világos bőröm van de gond nélkül használom bronzosítónak és pirosítónak is. Nagyon kevés is elég belőle, szépen, gond nélkül eldolgozható! Ez az árnyalat nem csillogós, szóval nagyon szép természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

scorpionqueen

2016. november 6.

Nyáron pont úgy álltam az üzletben, hogy a pulton lévő, kinyitott fedelű Antigua árnyalatra esett a fény és valami gyönyörű volt, ahogy ránéztem. Persze azonnal fel is tették, és persze, hogy nem tudtam ellenállni, nem mintha annyira akartam volna. Ritka az olyan termék, amellyel kapcsolatban a vásárlás során 100%-ig biztos vagyok abban, hogy tökéletes, egy szemernyi kétség nincs bennem, de ez ilyen volt. Szeretem a pirosító-bronzosító hibrideket, mert nagyon-nagyon egészséges, energiától kicsattanó kinézetet varázsolnak az arcra, a szabadban töltött nap lenyomata a bőrön. Egy álom dolgozni vele, ez a legjobban kezelhető pirosítóm. Tökéletes a pigmentációja számomra, tudom, hogy mennyit vegyek fel ahhoz, hogy egyszerre el tudjam rendezni vele az arcom, de építgetni is olyan könnyű.. Nagyon jól eldolgozható, egy öröm feltenni, olyan jól terül. Elvileg bronzosító, látható is a bronz alap, ezért nagyobb felületen használom, viszont az Antigua szerintem a legszebb mauve pirosító is egyben. Nekem a legszebb a RT pirosító ecsettel, annak elég nagy feje és pont kellő a tömörsége/lazasága is ennek a textúrájához. A Bobbi Brown termékekkel ellentétben ez nem igazán porzik.
Kivitel: Kör alakú fekete kompakt szép nagy tükörrel, biztonságosan, jól záródó fedéllel. Elég nagy adag, nem a megszokott Bobbi Brown mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

Bildiko78

2016. július 2.

Santa Barbara színben van nekem, ami szerintem pirosító és bronzosító is egyben és egyszerűen imádom. Gyönyörű természetes színe van, és egy szép, diszkrét fényt ad az arcnak. Nekem kicsit kreil a bőröm, de azt hiszem, ez egy elég univerzális szín és sokmindenkinek jól áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 2.

SzZs1981

2016. március 30.

Maui és Pink Peony!!! Nem tudom pontosabban leírni, ez az a bronzer/pír, ami por állaga ellenére is olyan hatást kelt a bőrön, mintha épp csak odalehelték volna a színt. Csodaszép, ragyogó, intenzív szín, mégis áttetsző, természetes hatást lehet elérni vele. Szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

potyike

2015. május 23.

Számomra a Santa Barbara árnyalat a nagybetűs pirosító, használtam már Chanelt, MAC-et, YSL-t, de egyik sem működött tökéletesen. Extra érzékeny a bőröm, ha pirosítóról van szó, ezért meglepődtem, hogy szinte mindennapi használat mellet sem pattogott ki egyáltalán, ilyen eddig nem történt. Jól pigmentált, de nem erős, szépen építhető, ellenben kevés kell belőle, nem pereg az ecsetről, nagyon sokáig elég lesz. Kreol bőröm van, a téli és a jelentősen barnább nyári színemhez is csodálatos. Külön kiemelném az igényes dobozát és annak tartósságát, kétszer sikerült leejteni, egyszer járólapra de semmi baja nem lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 23.

micirpicir

2015. május 10.

Sokáig kerestem a világos bőrömhöz bronzosítót, ami nem ad "piszkos" küllemet. A Santa Barbara telitalálat lett, aranyló-parackos pírt ad.Ahogy elnézem a mennyiséget, még sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 10.

Pöti

2014. január 16.

Nekem is az Antigua van meg, gyönyörű rózsás bronzos árnyalat. Én is inkább pirosítónak használom, nagyon szeretem. Finom az állaga, puha ecsettel teszem az arcomra. Kevés kell belőle, a dobozban elég szép adag van... Szerelem... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 16.

BubuMaczko

2013. december 29.

Bobbi Brown üzletben voltam sminkelésen, és ott ajánlották ezt a csillámos hatású bronzosítót, úgyhogy kipróbáltam az Aruba nevű árnyalatot. Ez egy aranybarna árnyalat, napbarnított hatást kölcsönzött a bőrömnek, de egyáltalán nem volt mesterkélt. Nagyon tartós. Csak jót tapasztaltam, amint összegyűlik rá, megveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Lanolin Oil eo I eu 1 0
Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.