Bobbi Brown

Ár:   11 600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: florcsiii, Módosítva: 2018. december 6.

Ár:   11 600 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Elragadó folyékony rúzs formula, por pigmentekkel és vad mangó vajjal. Kényelmes viseletet és élénk matt színt biztosít, akár 12 órán keresztül.

Parabén-, ftalát-, szulfát-, szulfit- és ásványiolaj-mentes.

9 árnyalatban kapható

florcsiii

2019. január 11.

Nagyon vártam, hogy itthon is lehessen kapni, de az általam áhított szín (Starlet Scarlet) mindig ki volt fogyva, ezért nagyon örültem, mikor végre meg tudtam szerezni. A rúzs egy tipikus piros színű, olyan mint az adatlap képén. A probléma egyedül a minőségével van, ugyanis elég lassan szárad, száradás után is mindenen nyomot hagy és nagyon csúnyán kopik. Ha megszárad, akkor ilyen kellemes bársonyos matt finishe van, ami nem nehezíti el az ajkaimat. Primer használatával is mászkálgat. A külleme nagyon igényes, matt arany kupak és üveg a tároló. Az applikátort kihúzni nem könnyű, ezt írták a honlapon is a véleményeknél, hogy valakinek el is tört. Nem csodálom, erővel kéne húzni, ilyennel még nem is találkoztam. (Gondolom biztosra akartak menni, hogy az ecseten nem 10 kiló festék lesz.) Az ecset formája amúgy egész jó, csak nem fix, hanem mozog a szivacs rész. Összességében az árát semmiképpen nem éri meg, csalódott vagyok, mert sokat vártam rá. Kb. 2 hónapja van a birtokomban, de szerintem 3-nál többször nem használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Isododecane, Dimethicone, Diisostearyl Malate, Silica Dimethyl Silylate, Trimethylsiloxysilicate, Octyldodecanol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glyceryl Behenate/Eicosadioate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Red 27 / CI 45410, Blue 1 Aluminum Lake, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 21 / CI 45380, Red 33 Lake / CI 17200

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.