Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

• Cherry tomatoes – fényes narancs-piros
  • Bordeaux – burgundi

sidora

2015. október 8.

Mind a Scotch, mind a Bordeaux árnyalat szépen fed, fedőlakkal másfél hétig kitartanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

eveheart

2015. július 1.

Nekem a képen is látható piros van meg, ami egy paradicsompiros szín, kicsi narancsos beütéssel. A színről annyit, hogy az én rózsás bőrömhöz a hidegebb, rózsaszín tónusú színek mennek jobban, a sárgás alaptónusú színek (legyek szó körömlakkról vagy rúzsról) nem passzolnak, egyszerűen nem áll jól és nem is tetszenek magamon, idegenek. Így vagyok ezzel a lakkal is.

A lakk egyébként nagyon tartós, és pigmentált, gyönyörűen terül a körmömön, csak hát rosszul választottam színt :( egyszer viseltem csak, azóta áll a polcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Rita11kocsis

2015. március 25.

igaz 2 rétegben de szépen fed. nagyjából egy hétig bírják. pedig kerti munkát is végeztem közben(kesztyűben) de mégsem pattog le.
egyből megvettem 2 árnyalatot is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

egyből megvettem 2 árnyalatot is :D

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Green 6 / CI 61565, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 34 Lake / CI 15880, Red 7 Lake / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Ultramarines, CI 75170, Ferric Ferrocyanide, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Bismuth Oxychloride / CI 77163

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.