Best of Beauty 2019

Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csipkeorsika, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Body'n'Soul wellness kézkrém Mandula és Vanília aromával gazdagítotott illata ápolja a kezeit. A glycerin megvédi a bőrét a kiszáradástól. A kezeket puhának és lágyanak fogja érezni. Minden bőrtípusra ajánlott, bőrbarát.

knikolett629

2016. november 25.

nagyon finom illata van, és hamar beszívódik. bár nekem nincs extrémen száraz kezem, de télen egy minimális hidratálás elfér nálam is... nincs valami hú de nagy hidratáló képessége, de nekem teljesen megfelel. nagyon száraz bőrűeknek nem ajánlom, valószínűleg nekik nem érne semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

luli81

2016. augusztus 24.

Irodai kézkrémnek vettem.Imádom az illatát,sokáig érezni.A hidratálásával is megvagyok elégedve.Azt hiszem most egy jó ideig ő lesz a "munkahelyi"kézkrémem. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Nemlin

2016. augusztus 12.

Nappal, főleg mosogatás után használom. Könnyen beszívódik, kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Nappal, főleg mosogatás után használom. Könnyen beszívódik, kellemes az illata.

claudia.nyilas

2015. november 3.

Irodába használom, oda vettem a sok papírmunkámhoz, és a sűrű kézmosások utánra, ezt csak olyan pepecselősnek használom, a Loccitane kézkrémemet nem übereli. Az illata, állaga jó. Próbáltam több iilatot a márkától, de ez a legjobb eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Rege

2015. április 4.

Kellemes illatú és kellemes állagú. Borsónyinál is nagyon mennyiség is könnyen beszívódik, s ami a lényeg, ragacsos utóérzet nélkül. Az eredmény: pihe-puha bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

Regi84

2015. január 26.

Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik és nagyon szertem az illatát. Este szoktam inkább használni, de egyáltalán nem ragadós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Dytta

2014. október 20.

Kellemes az illata, hidratálni nem igazán hidratál, zsíros érzést nem hagy maga után, de puha lesz a kezem. És ennyi. Nem szeretem, hogy amikor elkenem a kezemen, akkor kezdetben kifehéredik, amíg rendesen el nem dolgozom. volt, hogy 10 perc múlva száraznak éreztem a kezemet. Nagyon gyorsan fogy, másfél hónapja vettem, de már több mint a fele hiányzik. Én nem vettem észre, hogy védőréteget képezne. Egynek jó volt, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Ency

2013. december 15.

Szuper illata van ,szeretem a testvaját is , egy kicsit zsíros ,de estére jó !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 15.

csipkeorsika

2012. november 7.

A Müller saját márkája a termék, és nagyon megfogott az illata amikor vettem. A kezemen viszont teljesen másnak érzem, kicsit keserűbb a mandulától, pedig egy édes, sütis illatra számítottam. A kezeimmel viszont csodákat tesz, Hamar beszívódik, és nagyon jól ápol. Inkább este használom, de még reggel is puhák a kezeim, mintha egy érezhető védőréteg lenne rajta, és nem olyan, amit le tudnék törölni :) Nem tudom, hogy újra veszem-e, kíváncsi vagyok a többi illatra is.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Sorbitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!