Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Avicky, Módosítva: 2013. november 15.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Szappanok

Feszesitő hatású, babaillatú szappan. Muskotályzsálya és bergamott olaj tartalmú.

Azura

2015. szeptember 8.

Volt egy ilyenem úgy 2 éve. Úgy mentem be a boltba hogy én innen viszek valami cukiságot, ennek meg olyan őrült jó muskotályzsálya illata volt, hogy ő jött haza velem. De kb. az illata volt az egyetlen amit szerettem benne. Persze nagyon cuki volt, színes, meg jó illatú, de nekem alig habzott, szárította a bőröm és komolyan alig vártam hogy végre elfogyjon. Talán illatosítónak szekrénybe jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Avicky

2013. november 8.

Nem rossz, de alig vártam már hogy elhasználjam (2-3 hét egy Bomb szappan) és másik illatúra térjek át. Szerintem nem baba-, hanem nagyon erős muskotályzsája illata van, viszont legalább nem érződik tartósan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Lauric Acid ti I eu 4 1

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.