Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Szappanok

Illat: Feketeribizli

Olaj: Jázmin és zsálya

Kiszerelés: 200 g

Valentine

2016. augusztus 2.

Alapvetően szeretem a Bomb Cosmetics termékeit, és szívesen próbálok ki új dolgokat. Vannak olyan termékeik amik nálam az "újravevős" kategóriába tartoznak, de ez a szappan korántsem az. Nagyon megtetszett az illata és a formája, ezért vásároltam meg. Én használat előtt rögtön ketté is vágtam a szappant, mivel egymagában túl nagy fürdéshez vagy zuhanyzáshoz. Viszont itt van az, amit az előttem szólók már említettek: mi értelme a különleges formának? Jól tisztít, minimálisan habzik, viszont nekem is problémám volt azzal, hogy a zuhany alatt elkezdett mállani. A száraz bőrön sajnos el is illant az a finom illat ami annyira tetszett. Nálam átvándorolt a kézmosó-szappantartóba, zuhanyzásra csak nagyon ritkán használom. El fogom használni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

incifinci28

2015. november 20.

ez a szappan nekem sem vált be! borzasztóan mállott zuhany közben és mire kihozta a futár meg is olvadt, mellette a többi tömbszappan kőkemény maradt, szóval nem a nyári meleg volt az oka, alig habzott, a bőröm nem szárította és jó illata volt ameddig ki nem léptem a fürdőből, ezért jár neki 2 csillag, de ezt a sütis szappant és társait biztos, hogy nem veszem meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

lide81

2014. augusztus 29.

Egyetértek a lenti véleménnyel...elhasználtam, de valószínűleg nem fogom újravenni. Fürdőszoba illatosítására kiválóan alkalmas, fürdés után én ezt már nem éreztem a bőrömön. Szerencsére nem szárít, de a "fürdőélmény" elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil

Sorbitol h 1 1

Lauric Acid ti I eu 4 1