Bomb Cosmetics

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolók

Kakaó- és avokádóvajas masszázsvaj.

vadvirag919

2019. január 26.

Ennek is kellemes illata van, de ugyanazt tudom elmondani, mint az eperbogyósnál: nem hidratál, nem szívódik be igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

silcarebolt

2016. július 15.

Nem hagy zsíros érzést, hamar beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Nem hagy zsíros érzést, hamar beszívódik és jól hidratál.

Tytto

2013. november 11.

Épp most kenegetem vele a kezemet, eszembe jutott, írhatnék róla kicsit. Nos, megvan már jó pár hónapja, de fogyást nem igazán vettem észre. Bár sokszor csak a kezemre használom. A baja, hogy nem olvad túlzottan, bár lehet, ez csak a fagyos kezemnek köszönhető, dehát akkoris, na.. :) Az illata édeskés, de valóban kamilla illatú, igen nyugtató. Zsíros, az a kevés is ami felkerül, nehezen szívódik be a bőrömbe, pedig issza a testápolókat. Számomra eléggé terápiás jellegű, mert még csak hozzáérni, kezemben forgatni is kellemes érzéssel tölt el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

PaperMama

2013. január 6.

a páromnak nagyon bejött mikor kipróbálhatta rajtam....:):) de énis szeretem használni, csakúgy. kellemes illata van, az én normál bőrömet megfelelően hidratálja, mondjuk mivel nem is igazán van szüksége hidratálásra (testápolót se nagyon szoktam használni..), ezért csak úgy kedvtelésből szoktam használni, felvidít mikor a kezembe vehetem ezt a kis aranyos felhőcskét :) az illata nem marad meg túl sokáig a bőrben, de amíg tart, addig folyamatosan szagolgatom :D az biztos, hogy jó sokáig elég lesz nekem...jah, és nem szabad túl sokáig kenegetni a bőrt mert akkor nagyon olajos lesz, és nehezen szívja be. nem tartom kötelező, kihagyhatatlan darabnak, azoknak ajánlom, akik "lusta" testápoló fogyasztók, mert őket hátha rendszerességre ösztönzi, és azoknak akik szeretnének a párjuknak néhány (vagy jópár) kellemes élményt szerezni ..;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Hidratálók: Sucrose, Glucose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.