Bomb Cosmetics

Ár:   890 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2017. január 10.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Dobd bele egy kád meleg vízbe és hagyd szétolvadni a kakaó és sheavaj tartalmú fürdőkrémet, amely lágyan hidratálja bőrödet fürdés közben!"

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

linszu

2017. január 8.

Először meglepődtem, milyen kicsi, mert rendeltem, habár nem is tudom, mire számítottam a 30 grammtól :D
De annál lassabban oldódik a vízben, ami viszont tetszik. Illatra szuper volt, de a vízben már kb semmit sem éreztem sajna, de még a hidratáló hatását sem igazán. Kár, pedig próbáltam azóta egy másik fajtát is, az pedig csodás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.