Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A geránium illóolaj közismerten nyugtató hatással bír a bőrre. Lágyítja a száraz bőrt, valamint tisztán tartja az olajos arcbőrt is. Ez a kaolin és rhassoul agyagot tartalmazó lágy maszk, segít a szennyeződéseket mélyről eltávolítani a bőrből, és összezárja a pórusokat.

ercsike76

2016. november 20.

Egy lágy, krémszerű állagú, nekem az illata is tetszik, friss kence. Felkenés után 1-2 perc alatt megszárad, de annyira hogy szinte összerántja az arcom :-) A zsírosodást mérsékli, ha gyulladt patira kenem finoman lehúzza (nagyobb gyulladásra nekem kevés de ha utána lekenem teafaolajjal már elegendő), az orcákon a pórusaimat is lágyítja. Én hetente 1x-2x használom. Elég sokáig elég lesz, kevés kell belőle. Bő, langyos vízzel szoktam lemosni, könnyen lejön. Utána pihepuha a bőr, nem szárít nagyon, pont elég.
A tinigyerekem patis hátára is szoktuk kenni és neki is bevált, reggelre visszahúzza a legtöbb gyulladást.
Ha elfogy újraveszem, szupi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Ha elfogy újraveszem, szupi termék.

Azura

2016. április 7.

Az illata fura, de tűrhetően büdös. :D Az állagát viszont nagyon szeretem, könnyű felkenni. Száradáskor nem kellemetlen, nem irritál, mondhatni kellemes viselet. Lemosás után pedig tiszta és üde érzést ad az arcomnak. Van egy kis póruszáró hatása is. Összességében meg vagyok vele elégedve, szerintem ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Zsuzsi216

2015. május 18.

Bomb pink boxban ez a mask volt az egyik tégelyes termék. Sokáig halogattam, hogy kinyissam, de kár volt… Nagyon tetszik. Az illata, az állaga nagyon jó. Könnyű felkenni. Amikor szárad nem olyan rossz érzés mint sok más agyagos maszk. Lemosás után nagyon szép és üde az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

tamarat9

2014. december 25.

Kedvencem, semmi nem tisztította ki jobban az arcbőröm mint ezt a maszk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 25.

Kedvencem, semmi nem tisztította ki jobban az arcbőröm mint ezt a maszk.

azursatellite

2014. április 1.

Nagyon tetszik az illata, az állaga, a csomagolása... Hiába agyagos mégsem szárítja szét az arcom, csak a felesleges faggyút tünteti el. Használat után feszes, hidratált, rugalmas a bőröm és egész nap matt. Jó vétenek tartom, habár majd 3 ezerért nem olcsó.
Figyelmeztetett az eladó, hogy a benne lévő illóolajok irritálhatják a szemet és a szem körüli bőrt. Én szerencsére egyáltalán nem vagyok érzékeny az ilyenekre de aki igen az ezt vásárlás előtt vegye figyelembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Gabriella92

2012. szeptember 19.

Tegnap vásároltam, és eddig nagyon tetszik! Eredetileg nem is ezt, hanem a honolulusat akartam megvenni, de ennek az illata valami isteni finom, egész nap tudnám szagolgatni :3 Azt írja a hátoldalán, hogy 5 perc után le lehet mosni, ennyi idő alatt valóban meg is szárad, így akinek nincs annyi ideje, az is használhatja (bár én szeretek többet feltenni és tovább az arcomon hagyni).Nagyon könnyű vele dolgozni, jó krémes, és egy kis mennyiséget is szépen el lehet oszlatni az arcon. Sajnos nem túl nagy kiszerelés (110 ml), bár annak, aki heti egy-két alkalommal tervezi használni, tökéletes. Viszont én van hogy naponta, kétnaponta használok arcmaszkot. És ennek függvényében az ára is kicsit borsós (2490 Ft), így mínusz egy csillag.

UPDATE: - 1 csillag, mert nagyon csípi a szememet, pedig kerülöm a szemkörnyéket... de ezt leszámítva is nagyon kellemes használni, nagyon tetszik, de emiatt nem fogom újra megvenni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Kaolin 0 0

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.