Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kakaó és sheavaj tartalmú fürdősüti.

Illat: Földiszeder

Olaj: Fekete bors és bergamott

lenastewart

2016. május 11.

Amíg apránként, kb. egy kiskanálnyit raktam a vízbe, télen jól esett. március tájékan beleraktam a felét, és szörnyen sült el a dolog! Tele volt a víz olajjal, csúszott tőle a kád, nem volt semmi illata, lehetetlen volt lemosni a kádról és bőrömről is, amit ráadásul irritált. Fürdés után lezuhanyoztam és átmostam magam tusfürdővel, ill. sima szappannal is, hátha lejön, de nem jártam sikerrel. Következő nap ragadt a bőröm, olyan érzés volt, mintha nem szívódott volna fel a hidratáló vaj/krém. Többet vártam tőle!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Zsuzsi216

2015. május 18.

A Bomb pink box-seal jutott hozzám. Nagyon tetszett az illata. Én a fürdősütiket is több fürdésre használom. Amikor érzem, hogy elég van a kioldódott vajakból a vízben, akkor kiveszem és félrerakom. Így nem érzem úgy a bőröm fürdés után, hogy iszonyat zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Lauric Acid ti I eu 4 1

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.