Bomb Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Kézkrémek

A Puha kezek kézkrém tápanyagokban gazdag sheavajjal táplálja bőrödet és egy olyan különleges illatfelhőbe burkolja, amelyet a rózsa és a feketebors illóolajainak kavalkádja ad.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Belyus

2018. január 25.

Már nem ilyen a csomagolása, hanem praktikus, tubusos kiszerelése van. Gyorsan beszívódó, könnyű kézkrém, szeretem. A nagy hidegben kiszáradt kezekkel már nem bírkózik meg, de normál használatra teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

malnaszorp95

2017. április 24.

Nem terveztem kézkrémet venni, de fürdősüti vásárlás közben megpillantottam a tesztereket, és végigszaglásztam mindegyiket. Ennek a krémnek a kellemes, visszafogott illata megtetszett. Be is kentem vele a kezeimet, hamar beszívódott és nagyon puhává varázsolta a bőrömet. Tudtam, hogy velem jön, meg is vettem magamnak névnapi ajándékként. :) Egész testemen használom, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.